ZAPISZ SIĘ

arrow-up-white

MIEJSCE RAJDU

TRASY PIESZE

Trasa dzienna 10 km, brak limitu czasu, brak punktów stowarzyszonych; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 12:00

Trasa polecana dla wszystkich Smerfów ze swoimi rodzinami. Na tę trasę zapraszamy również małe grupy- szkolne, harcerskie etc. z opiekunami- będzie to dla Was wspaniała okazja do integracji na świeżym powietrzu, zapraszamy osoby początkujące w orienteeringu i wszystkie osoby, które kochają Smerfy :).

Na tej trasie co najmniej jedna osoba w drużynie musi być w wieku do 10 lat (rocznik 2014 i młodsi)

 

Trasa dzienna 12,5 km, brak limitu czasu, brak punktów stowarzyszonych; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 12:00

Pasjonująca zabawa: na trasę Różową zapraszamy wszystkich, którzy początkują w rajdach na orientację lub mają średni stopień doświadczenia- albo też chcą sielankowo i niespiesznie spędzić dzień. Zapraszamy do wspólnej zabawy również małe grupy: szkolne, harcerskie etc.

Na tej trasie w drużynie musi być co najmniej jedna kobieta.

Trasa wieczorno- nocna 15 km, limit czasu 5 godzin, trasa z punktami stowarzyszonymi; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start interwałowy co dwie minuty od godz. 18:00

Trasa o średnim poziomie trudności, odpowiednia dla osób, które już startowały w rajdach na orientację i miały w ręku mapę :), rywalizacja na tej trasie z pewnością będzie bardzo ciekawa.

Trasa uczestniczy w Pucharze Pomorza Gdańskiego Długodystansowych Imprez na Orientację (PPG DInO).

½ maratonu (około 21 km)- trudna trasa nocna – limit czasu: 5,5 godziny, start interwałowy co dwie minuty od godz. 18:00, PK zaliczane w dowolnej kolejności, trasa dla osób z doświadczeniem w podobnych imprezach, na trasie czyhają liczne punkty stowarzyszone.

Fantastyczne punkty kontrolne zlokalizowane w miejscach, do których dotarcie związane jest niekiedy ze sporym wysiłkiem. Trasa dla ludzi, dla których niestraszne są bagna, wąwozy, ogromne sumy podejść, bezdroża. 🙂 Punkty kontrolne zaliczane w dowolnej kolejności.

Trasa uczestniczy w Pucharze Pomorza Gdańskiego Długodystansowych Imprez na Orientację (PPG DInO).

Na trasie ZIELONEJ i CZARNEJ zwycięża Zawodnik lub Zespół, który zdobył najmniejszą liczbę punktów karnych. W przypadku identycznej liczby punktów karnych o kolejności Uczestników lub Zespołów decyduje czas pokonania trasy.

trasa dzienna 30 km, limit czasu: do zamknięcia mety, brak punktów stowarzyszonych, PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 12:00

Każdy, kto pokona tę trasę, staje się bohaterem, jej trudność tkwi w długości, punkty kontrolne położone w miejscach charakterystycznych, których znalezienie nie powinno przysporzyć nikomu kłopotów. 🙂

TRASY ROWEROWE

Trasa o długości około 40 km- limit czasu: do zamknięcia mety, brak punktów stowarzyszonych, PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 12:00

Wspaniała przygoda w siodełku, po której z pewnością należy się biesiada przy ognisku i bufet. 

Trasa o długości około 100 km- limit czasu: do zamknięcia mety, brak punktów stowarzyszonych, PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 10:00

Trasa dla wytrawnych hardkorowców, którzy wiedzą, co to jest błoto, ból mięśni, podjazd pod górkę po pokonaniu stu kilometrów. Trasa jest podzielona na dwie pętle, pomiędzy którymi macie w Bazie Rajdu tzw. stop-czas (no limit).

Trasa uczestniczy w Pucharze Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację.

REGULAMIN I INFORMACJE
Gotowi do startu❓ Przyjaciele Rajdów „Z Kompasem”: końcówka maja zastanie nas w niezwykle malowniczej GMINIE PRZECHLEWO 💚💙 BAZĄ RAJDU będzie OŚRODEK SPORTU i REKREACJI w Przechlewie, ul. Człuchowska 60.
 
Będzie to licząc od Trójmiasta- najdalsza lokalizacja Rajdu Z Kompasem w historii i z całą pewnością logistyczne wyzwanie dla całej naszej Ekipy. Z drugiej strony mamy w Przechlewie cudownych, fantastycznych ludzi, mamy prawdziwych Przyjaciół Rajdu i jesteśmy pewni, że majowa srebrna, 25 edycja Rajdu będzie PRZEcudowna. 💚💙
 
Teren wyborny, już sama baza Rajdu znajdzie się bezpośrednio nad rzeką Brdą. Bogactwo rzek, jezior, lasów- to wizytówka tych terenów. Czy macie już pomysł na końcówkę maja🤔? Warto zaznaczyć datę Rajdu 😘
Wybierz rodzaj biletu oraz liczbę Uczestników, a w następnym kroku interesującą Cię Trasę

Szczegóły Cena Ilość
PROMOCJA DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2018 i młodsi)pokaż szczegóły – 15.00zł (PLN)   Expired
PROMOCJA OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2007 i młodsi)pokaż szczegóły – 45.00zł (PLN)   Expired
PROMOCJA OSOBY DOROSŁE- OPRÓCZ TRASY FIOLETOWEJpokaż szczegóły – 75.00zł (PLN)   Expired
PROMOCJA TRASA FIOLETOWA TR 100 PUCHAR POLSKIpokaż szczegóły – 90.00zł (PLN)   Expired
DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2018 i młodsi)pokaż szczegóły – 25.00zł (PLN)  
OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2007 i młodsi)pokaż szczegóły – 55.00zł (PLN)  
OSOBY DOROSŁE- OPRÓCZ TRASY FIOLETOWEJpokaż szczegóły – 85.00zł (PLN)  
TRASA FIOLETOWA TR 100 PUCHAR POLSKIpokaż szczegóły – 110.00zł (PLN)  
LAST MINUTE DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2018 i młodsi)pokaż szczegóły – 40.00zł (PLN)   w sprzedaży od
13 maja, 2024
LAST MINUTE OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2007 i młodsi)pokaż szczegóły – 70.00zł (PLN)   w sprzedaży od
13 maja, 2024
LAST MINUTE OSOBY DOROSŁE- OPRÓCZ TRASY FIOLETOWEJpokaż szczegóły – 100.00zł (PLN)   w sprzedaży od
13 maja, 2024
LAST MINUTE TRASA FIOLETOWA TR 100 PUCHAR POLSKIpokaż szczegóły – 130.00zł (PLN)   w sprzedaży od
13 maja, 2024
DOPŁATA ZA DRUGĄ TRASĘ (np. Trasa Żółta + Trasa Zielona)pokaż szczegóły – 15.00zł (PLN)  

PROGRAM RAJDU

arrow-up-white

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

LISTA ZGŁOSZEŃ

arrow-up-white

LISTA STARTOWA

Po dokonaniu rejestracji na Rajd- znajdziesz siebie na LIŚCIE ZGŁOSZEŃ. Po dokonaniu płatności- trafiasz na LISTĘ STARTOWĄ i otrzymujesz indywidualny numer startowy. Listy są posegregowane według nazwisk- alfabetycznie.

​Razem: 115 Uczestników

LISTA ZGŁOSZEŃ

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
Michał
Pomin
Janowiec Wielkopolski
Faworyci Bukmacherów
Łukasz
Prętki
Biedrusko
Faworyci Bukmacherów
Aleksandra
Walczak
Wrocław
Ziemniaczki
Małgorzata
Walczak
Przeźmierowo
Ziemniaczki

LISTA STARTOWA

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
34
Agnieszka
Adamska-Wardzińska
Gdańsk
Niedźwiadki
61
Kamil
Barczuk
Chalupy
Dziki z Chalup
60
Wojciech
Barczuk
Chałupy
Dziki z Chałup
41
Małgorzata
Bazylko
Gdynia
Ruda Gocha
42
Paweł
Bazylko
Gdynia
Ruda Gocha
67
Kuba
Białogrodzki
Gdynia
Urazisz się w stopę
69
Bartosz
Biały
Toruń
Powolni i Spokojni
50
Julia
Biernacka-Komorowska
Różankowo
Bluey Bandits
88
Adam
Biernat
Gdynia
89
Malina
Biernat
Gdynia
90
Rafał
Biernat
Gdynia
57
Marcin
Boliński
Białe Błota
The Szwagiers
93
Kamil
Burchard
Kaliska
98
Adam
Choma
Gdańsk
ROMEKO marine TEAM
99
Piotr
Choma
Gdansk
ROMEKO marine TEAM
76
Jarosław
Cuper
Gdynia
Rowerem Przez Życie
100
Waldemar
Dargacz
Niestępowo
Pidżamersi
85
Katarzyna
Dusza
Słupsk
Familiada
12
Jarosław
Dziamara
Przechlewo
Dziamarki
11
Krystian
Dziamara
Przechlewo
Dziamarki
101
Przemysław
Florek
Gdańsk
82
Natalia
Frątczak
Słupsk
Familiada
84
Sławomir
Frątczak
Słupsk
Familiada
3
Aleksandra
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
4
Daniel
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
5
Marcin
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
6
Michał
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
74
Sebastian
Galuba
Goręczyno
Rowerem Przez Życie
44
Katarzyna
Glińska
Gdynia
Ruda Gocha
86
Anna
Gorlikowska
Gdynia
WYKONSERWOWANI
87
Roman
Gorlikowski
Gdynia
WYKONSERWOWANI
80
Damian
Gróra
Żukowo
RowerOWCE
62
Tomasz
Hildebrand
Gdańsk
Oby do mety
78
Szymon
Hirsz
Żukowo
RowerOWCE
45
Sławek
Ilek
Gronity
Horyzont Marzeń
16
Anna
Jagoda
Rumia
Żwawe Żółwie
55
Andrzej
Janik
Chojnice
Janiki
65
Andrzej
Janik
Gdynia
F4F
54
Dawid
Janik
Chojnice
Janiki
56
Ewa
Janik
Chojnice
Janiki
32
Michał
Janik
Gdynia
BBC
97
Alicja
Jasiewicz
Bytów
Dzik Parchowo
31
Jacek
Jasiński
Gdynia
BBC
8
Katarzyna
Jefmanska
Gdańsk
A kto nam zabroni
64
Celina
Jeżewska
Gdynia
F4F
103
Robert
Kacprzak
Gdańsk
Drużyna D
96
Anna
Kamińska
starogard gdański
zygzak
95
Jarosław
Kamiński
starogard gdański
zygzak
75
Ireneusz
Kaszubowski
Koscierzyna
Rowerem Przez Życie
10
Krzysztof
Kletkiewicz
Lipno
Kletek
9
Robert
Klingiert
Bojano
49
Hanna
Komorowska
Różankowo
Bluey Bandits
48
Helena
Komorowska
Różankowo
Bluey Bandits
47
Antoni
Komorowski
Różankowo
Bluey Bandits
51
Karol
Komorowski
Różankowo
Bluey Bandits
66
Adam
Kot
Gdańsk
TomCat
38
Tomasz
Kowalski
Bydgoszcz
🙂
72
Ewa
Krzemińska
Toruń
Predators
70
Daniel
Krzemiński
Toruń
Predators
71
Mateusz
Krzemiński
Toruń
Predators
94
Adrian
Laskowski
Mirotki
106
Jagoda
Lewinska
Pawłówko
Leśne Skrzaty
53
Krzysztof
Luks
Gdańsk
108
Agnieszka
Łabaj
Pawłówko
Leśne Skrzaty
109
Antoni
Łabaj
Pawłówko
Leśne Skrzaty
73
Oliwka
Maciejewska
Toruń
Predators
102
Szymon
Majchrzak
Gdańsk
Drużyna D
26
Sławomir
Makowiec
Gdańsk
Szum Lasu
40
Artur
Małowiński
Bydgoszcz
🙂
18
Krzysztof
Manthey
Gdańsk
R3NO
17
Krzysztof
Manthey
Gdańsk
R3NO
83
Kacper
Miron
Słupsk
Familiada
92
Antoni
Mrozek-Gliszczyński
Chojnice
leśne dziadki
14
Iwona
Mruk
Gdańsk
Pandorini
46
Mikołaj
Narloch
Różyny
104
Grzegorz
Nowicki
Gdańsk
Drużyna D
2
Arkadiusz
Osiński
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
1
Sergiusz
Osiński-Mikulski
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
36
Marcin
Owczarski
Chojnice
91
Tomasz
Owczarski
Chojnice
leśne dziadki
39
Adam
Owśnicki
Kościerzyna
BOTRANS TEAM
107
Monika
Pażątka Lipinska
Pawłówko
Leśne Skrzaty
105
Miłósz
Pażątka Lipinski
Pawłówko
Leśne Skrzaty
23
Kaya
Perszon
Reda
24
Marlena
Perszon
Reda
25
Tomasz
Perszon
Reda
81
Andrzej
Piwakowski
Gdańsl
13
Magda
Płotka
Gdańsk
Pandorini
7
Agnieszka
Płucienniczek
Pruszcz Gdański
A kto nam zabroni
43
Iwona
Podhajska
Gdynia
Ruda Gocha
37
Zdzisław
Radelski
Kościerzyna
BOTRANS TEAM
58
Łukasz
Reiwer
Białe Błota
The Szwagiers
21
Aleksandra
Rogińska
Gdynia
Rogale
19
Adam
Rogiński
Gdynia
Rogale
20
Przemysław
Rogiński
Gdynia
Rogal
22
Przemysław
Rogiński
Gdynia
Rogale
29
Magdalena
Roszkowska-Syldatk
Garcz
Ekipa Marysi i Bruna 🙂
79
Daniel
Ruminski
Toruń
Powolni i Spokojni
15
Filip
Rzechowski
Gdynia
Żwawe Żółwie
52
Janusz
Stocki
Białe Błota
Pieszochody
30
Adam
Syldatk
Garcz
Ekipa Marysi i Bruna 🙂
27
Bruno
Syldatk
Garcz
Ekipa Marysi i Bruna 🙂
28
Maria
Syldatk
Garcz
Ekipa Marysi i Bruna 🙂
63
Tomasz
Szot
Gdańsk
Harpagan/GR3miasto
68
Filip
Szyler
Gdańsk
F
59
Tomasz
Waleńczak
Gdynia
TomCat
33
Ignacy
Wardziński
Gdańsk
Niedźwiadki
35
Slawomir
Wardziński
Gdańsk
Niedźwiadki
80
Sebastian
Zabielski
Słupsk
STOPA Słupsk
96
Katarzyna
Zaborowska
Bytów
Dzik Parchowo