NADCHODZĄCE WYDARZENIA

KOMPAS WIKINGÓW 2023

🇸🇪🚢🇵🇱 AHOJ PRZYGODO ‼ 🚢 Już po raz szósty zabierzemy Was w pasjonujący rejs promem Stena Line do przepięknej Szwecji 🇸🇪 Na szwedzkim lądzie będziecie mieli cały dzień na ekscytującą przygodę z mapą- pieszo lub na dwóch kółkach. Kättilsmåla, Szwecja (miejsce startu) to świetna lokalizacja, odkryj z nami nowe miejsca‼ 🇸🇪 Bądźcie aktywni, koniecznie wypłyńcie z nami w rejs do Szwecji i odnajdźcie ukryte wśród skarbów skandynawskiej przyrody biało- czerwone lampioniki.

XXIII RAJD Z KOMPASEM

Gotowi do startu❓ Przyjaciele Rajdów "Z Kompasem": końcówka maja zastanie nas w niezwykle malowniczej GMINIE LINIA 💚💙 Jeziora i las to charakterystyczne elementy wpisane w kaszubski krajobraz tej pięknej krainy. 💚💙 Od południa gmina graniczy z kompleksem Lasów Mirachowskich oraz ciągiem jezior, zwanych „Jeziorami Potęgowskimi”. Ze wschodu na zachód przez teren gminy przepływa rzeka Łeba, która w pobliżu Tłuczewa wchodzi w swój odcinek przełomowy. 💚💙 Jak widzicie- piękne są tutaj okoliczności przyrody, w których będziemy rywalizować na rajdowych trasach 🔥🔥🔥

TREKKING Z KOMPASEM 2023

💚 Poznaj z nami pełen tajemnic Beskid Niski 🌲🌲🌲 Poznaj z nami magiczną Słowację‼ Zapraszamy gór fanów na karpackie szlaki ⛰🏃‍♀🏔🏃 Przed nami całkiem jeszcze dzika i pełna tajemnic Kraina Łemków. Mamy też coś na deser- trekking w Tatrach Słowackich. Być może uda Ci się zdobyć z nami szczyt Rysów ❓😍

TREKKING Z KOMPASEM 2023

🇦🇹 W dzień trekking z widokiem na potężne alpejskie trzytysięczniki, wieczorem znakomita uczta w gronie znajomych w tyrolskiej restauracji❓ 🇦🇹 W ofercie wypoczynek w uroczym pensjonacie Schallerhof, wędrówki w czarujące miejsca, regionalna- tyrolska kuchnia, wycieczki rowerowe w dolinie Stubai i inne atrakcje.

TREKKING Z KOMPASEM 2023

🌍 Poznaj z nami Dziką Rumunię 🇷🇴 ‼ Odwiedź z nami Nieznaną Serbię 🇷🇸 🌍 W trakcie długiej (12 dni) i pełnej atrakcji Wyprawy- poznamy tajemnicze miasteczka Siedmiogrodu, średniowieczne zamczyska, malownicze góry. 🌍 Za bardzo przystępną cenę zwiedzisz kawał świata, poznasz nowe miejsca, miło spędzisz czas w gronie przyjaciół! I do tego czeka Ciebie moc atrakcji!