🧭 Przyjaciele Rajdów Z Kompasem  XXIV RAJD Z KOMPASEM już niebawem! Zapraszajcie na Rajd rodzinkę, przyjaciół, znajomych. Razem stwórzmy niezapomniany event 🌳🌳🚴‍♂🌳🌳🏃‍♀
KOCHANI, na głównej stronie Rajdu https://zkompasem.pl/xxiv-rajd-z-kompasem/ opublikowaliśmy istotne informacje dla Uczestników (komunikat techniczny, minuty startowe, oświadczenia)
💙💟 Trasy rodzinne (Smerfowa i Różowa): punkty kontrolne są zlokalizowane w ciekawych, pięknych widokowo miejscach. Większość Trasy Smerfowej można pokonać nawet z wózkiem. Nie zabraknie atrakcyjnych nagród dla naszych najmłodszych startujących, wracają m.in. zestawy klocków Lego!
💚🖤 Trasa Zielona i Czarna mają tym razem swój start od godziny 17:30. Już nie musicie poświęcać całej nocy, żeby pójść do lasu z latarkami i odkrywać ciekawie umiejscowione lampiony!
💛💜 Trasy rowerowe: przygotujcie się na super wrażenia: teren bardzo urozmaicony, co chwila zmieniają się widoczki przed kierownicą. A to pola, a to lasy, a to liczne jeziora, jary, doliny rzeczne. Pamiętajcie: nasz najtrudniejszy wariant- Trasa Fioletowa (rowerowa 100 km) bierze udział w Pucharze Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację.
❤️Podobne widokowo wrażenia będzie miała oczywiście nasza najdłuższa trasa piesza: Trasa Czerwona TP30. Tutaj zapewne spędzicie cały dzień w pięknych okolicznościach przyrody.
🧭 Oprócz pasjonującej, sportowej rywalizacji na trasach czekają na Was: Wypasiony Rajdowy Bufet „ALIOLI” z przepysznymi kaszubskimi śledzikami i drożdżówkami oraz ognisko z soczystymi kiełbaskami.
🧭 Głównymi nagrodami na Trasie Fioletowej TR100 oraz Trasie Czerwonej TP30 będą bony o wartości 3⃣0⃣0⃣ zł do naszego Sponsora: Speedsports Riviera. Nie zabraknie atrakcyjnych trofeów również na innych trasach. Trzy razy odbędzie się także losowanie nagród wśród wszystkich naszych uczestników.
Data 30 września 2023 i XXIV RAJD Z KOMPASEM: tego po prostu nie możesz przegapić ‼

TAK BYŁO na XXIII RzK