ZAPISZ SIĘ

arrow-up-white

MIEJSCE RAJDU

TRASY PIESZE

Trasa piesza, długość około 10 km. Trasa piesza idealna dla osób początkujących w rajdach na orientację oraz dla tych, którzy w wolnym, spacerowym tempie chcą się rozkoszować pięknem szwedzkiego, północnego lasu. A w lesie tym wiele skarbów- granitowe głazy przeróżnej wielkości, tajemnicze strumienie. Może spotkacie łosia?

Trasa piesza, długość około 25 km. Trasa piesza stworzona dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych fanów przygód z mapą. Super przygoda, super marsz lub bieg w otoczeniu fantastycznej, skandynawskiej przyrody.

TRASY ROWEROWE

Trasa rowerowa, długość około 40 km. To wspaniała skandynawska przygoda na dwóch kółkach, po której z pewnością należy się biesiada przy ognisku i bufet. Super przygoda na dwóch kółkach w otoczeniu fantastycznej, skandynawskiej przyrody.

REGULAMIN I INFORMACJE

Nasz kultowy Rajd KOMPAS WIKINGÓW odbędzie się w dniach 31.03-02.04.2022.

Po raz drugi skorzystamy z gościnności Szwedów oraz przytulnej Bazy Rajdu w postaci drewnianego DACKESTUGAN (miejscowość Rödeby).

W dniu 31 marca 2022 (czwartek) spotykamy się o godzinie 19:00 w Terminalu Promowym w GDYNI a następnie wspólnie wyruszamy w Zamorską Przygodę „Z Kompasem”.

Wybierz rodzaj biletu oraz liczbę uczestników, a w następnym kroku interesującą Cię trasę.
We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

PROGRAM RAJDU

arrow-up-white

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

LISTA ZGŁOSZEŃ

arrow-up-white

LISTA STARTOWA

​Razem: 166 Uczestników

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
Malgorzaga
Ciepluch
Gdynia
Zuzanna
Gorlikowska
Gdynia
Roman
Gorlikowski
Gdynia
NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
Filip
Szyler
Gdańsk
Hanna
Wałdowska
Gdańsk