ZAPISZ SIĘ

arrow-up-white

MIEJSCE RAJDU

TRASY PIESZE

Trasa piesza, długość około 10 km. Trasa piesza idealna dla osób początkujących w rajdach na orientację oraz dla tych, którzy w wolnym, spacerowym tempie chcą się rozkoszować pięknem szwedzkiego, północnego lasu. A w lesie tym wiele skarbów- granitowe głazy przeróżnej wielkości, tajemnicze strumienie. Może spotkacie łosia?

Trasa piesza, długość około 25 km. Trasa piesza stworzona dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych fanów przygód z mapą. Super przygoda, super marsz lub bieg w otoczeniu fantastycznej, skandynawskiej przyrody.

TRASY ROWEROWE

Trasa rowerowa, długość około 40 km. To wspaniała skandynawska przygoda na dwóch kółkach, po której z pewnością należy się biesiada przy ognisku i bufet. Super przygoda na dwóch kółkach w otoczeniu fantastycznej, skandynawskiej przyrody.

REGULAMIN I INFORMACJE

Nasz kultowy Rajd KOMPAS WIKINGÓW odbędzie się w dniach 31.03-02.04.2022.

Po raz drugi skorzystamy z gościnności Szwedów oraz przytulnej Bazy Rajdu w postaci drewnianego DACKESTUGAN (miejscowość Rödeby).

W dniu 31 marca 2022 (czwartek) spotykamy się o godzinie 19:00 w Terminalu Promowym w GDYNI a następnie wspólnie wyruszamy w Zamorską Przygodę „Z Kompasem”.

Wybierz rodzaj biletu oraz liczbę uczestników, a w następnym kroku interesującą Cię trasę.
We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

PROGRAM RAJDU

arrow-up-white

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

LISTA ZGŁOSZEŃ

arrow-up-white

LISTA STARTOWA

​Razem: 166 Uczestników

Brak jeszcze uczestników

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
104
Jakub
Backtrog
Reda
Pędzące Żółwie
102
Rafał
Backtrog
Reda
Pędzące Żółwie
103
Zofia
Backtrog
Reda
Pędzące Żółwie
84
Paweł
Baldysiak
Banino
44
Iwona
Bartczak
Papowo-Osieki
Rodzinka.pl
42
Jarosław
Bartczak
Papowo Toruńskie
UMKS Orkan Ostróda
171
Marcin
Bartoszek
Tczew
NORDEA
193
Damian
Bednarczyk
Koszalin
Dochodzimy
207
Agata
Biechowska
Gdynia
Goci
209
Jakub
Biechowski
Gdynia
Goci
206
Maciej
Biechowski
Gdynia
Goci
208
Szymon
Biechowski
Gdynia
Goci
107
Anton
Boltach
Warszawa
Biegom lagom
139
Magdalena
Bonczyk
Bydgoszcz
Wyczynowcy
99
Sławek
Boryń
Kwidzyn
PAPROCIE NA WYKROCIE
2
Łukasz
Brzeziński
Rumia
Pitea Stars
56
Michał
Budniewski
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
153
Tadeusz
Bujno
Warszawa
Mopsiny
176
Hanna
Bukowska-Nadolska
Rumia
Pitea Stars
9
Bartosz
Byczuk
Gdańsk
Pędzące jeże
190
Błażej
Chabierski
Gdynia
Nordea
156
Katarzyna
Chojnacka
Warszawa
To gdzie ta północ?
217
Piotr
Choma
Gdańsk
ROMEKO marine TEAM
148
Piotr
Chruścik
Warszawa
221
Michał
Cieniuch
Gdańsk
ROMEKO marine TEAM
205
Anna
Cieplińska
Olpuch
Olpuch team
204
Łukasz
Ciepliński
Olpuch
Olpuch team
49
Arkadiusz
Cieślak
Opole
50
Karolina
Cieślak
Opole
71
Adam
Ćwiartka
Gdańsk
Tygryski
68
Ewa
Ćwiartka
Gdańsk
Tygryski
70
Franciszek
Ćwiartka
Gdańsk
Tygryski
69
Patryk
Ćwiartka
Gdańsk
Tygryski
40
Dagmara
Damps
Sierakowice
Niebiescy
39
Irena
Damps
Sierakowice
Niebiescy
38
Krzysztof
Damps
Sierakowice
Niebiescy
41
Zofia
Damps
Sierakowice
Niebiescy
174
Mariusz
Dawidowski
Gdynia
Albatros
45
Jolanta
Dębińska
Toruń
Rodzinka.pl
43
Robert
Dębiński
Toruń
Rodzinka.pl
178
Marta
Dębska-Michalska
Pogórze
Skarmacik
67
Zbigniew
Dec
Bydgoszcz
Ekipa Babci Eli
200
Joanna
Doroszkiewicz
Warszawa
13
Magdalena
Drozdowicz
Rumia
drozdy
12
Marcin
Drozdowicz
Rumia
drozdy
15
Maria
Drozdowicz
Rumia
drozdy
14
Zofia
Drozdowicz
Rumia
drozdy
36
Karolina
Drożdżał
Gdańsk
QnaTeam
138
RADOSLAW
DUBICKI
Torun
Wyczynowcy
157
SYLWIA
DYBEK
Warszawa
To gdzie ta północ?
165
Oskar
Dyrmo
Słupsk
Dochodzimy
54
Ewa
Dzięgielewska
Toruń
196
Hanna
Felkner
Rumia
Atomówki
201
Sławomir
Frątczak
Słupsk
Dochodzimy
168
Aleksandra
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
167
Daniel
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
169
Ignacy
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
105
Piotr
From
Kwidzyn
Maja i Piotr
46
Katarzyna
Główczewska
Gdańsk
Totalne GOATy
47
Kuba
Główczewski
Gdańsk
Totalne GOATy
16
Agnieszka
Gnitecka
Wrocław
drozdy
22
Justyna
Gogolewska
Pogórze
Gogusie Team
21
Michał
Gogolewski
Pogórze
Gogusie Team
93
Damian
Góra
Żukowo
Od jutra będę biegać
92
Karolina
Góra
Żukowo
Od jutra będę biegać
83
Robert
Grabowski
Łódź
Blind Moose
125
Michał
Graczyk
Gdańsk
Lazy Team
109
Wolf
Graef
Warszawa
Zielone Smoki
214
Kinga
Grzęda
Zielona Góra
Team Jula & Kinia DS5
48
Vitali
Hanich
Gdańsk
25
Anna
Hinc
Gdańsk
Leśne stworzenia
26
Małgorzata
Hinc
Osowo Leśne
Leśne stworzenia
90
Ewelina
Hirsz
Żukowo
Od jutra będę biegać
91
Szymon
Hirsz
Żukowo
Od jutra będę biegać
194
Joanna
Hryhorowicz
Słupsk
Dochodzimy
78
Denys
Hvozdetskyi
Gdansk
101
Atul
Jagtap
Warsaw
161
Andrzej
Janik
Gdańsk
BBC
159
Michał
Janik
Gdańsk
BBC
3
Karolina
Jank
Gdynia
182
Łukasz
Jarząbek
Wrocław
HFAŁ
160
Jacek
Jasiński
Gdańsk
BBC
219
Jakub
Jastrzębski
Gdańsk
ROMEKO marine TEAM
5
Katarzyna
Jefmańska
Gdańsk
A kto nam zabroni
19
Piotr
Kajzer
Gdańsk
Krwiożercze Borsuki
64
Agata
Kamińska
Bydgoszcz
Ekipa Babci Eli
75
Aneta
Kamińska
Gdańsk
Kamyki
187
Anna
Kamińska
STAROGARD GDAŃSKI
ZYGZAK
72
Emilia
Kamińska
Gdańsk
Kamyki
66
Małgorzata
Kamińska
Bydgoszcz
Ekipa Babci Eli
65
Adam
Kamiński
Bydgoszcz
Ekipa Babci Eli
188
Jarosław
Kamiński
Starogard Gdański
ZYGZAK
74
Marek
Kamiński
Gdańsk
Kamyki
73
Michał
Kamiński
Gdańsk
Kamyki
116
Monika
Karpińska
Suchy Dwór
Karpiki
118
Antoni
Karpiński
Suchy Dwór
Karpiki
115
Łukasz
Karpiński
Suchy Dwór
Karpiki
117
Tymon
Karpiński
Suchy Dwór
Karpiki
213
Julia
Kazimierska
Ostrowiec Świętokrzyski
Team Jula & Kinia DS5
11
Patrycja
Kikulska
Gdańsk
Pędzące jeże
185
Natalia
Kiszka
Warszawa
Skarmacik
8
Zofia
Klata
Gdańsk
Pędzące jeże
23
karolina
kmiecik
Gdynia
Panny z Wilka
33
Katarzyna
Kocbuch
Gdańsk
126
Lena
Kocbuch
Gdańsk
197
Szymon
Kołelis
Gdańsk
SSSŻO
150
Karol
Komorowski
Różankowo
Wyczynowcy
203
Dorota
Konopacka
Sopot
Olpuch team
202
Przemysław
Konopacki
Sopot
Olpuch tem
28
Marta
Kostecka
Gdańsk
Leśne stworzenia
186
Michał
Kowalewski
Gdańsk
Nordea
136
Aliaksei
Kozel
Poland
27
Danuta
Krajewska
Osowo Leśne
Leśne stworzenia
135
Michał
Krogulecki
Gdańsk
145
Monika
Krzyzanowska
Warszawa
To gdzie ta Północ?
113
Marcin
Kubala
Wambierzyce
Drużyna A
114
Sylwia
Kubala
Wambierzyce
Drużyna A
10
Karolina
Kuczyńska
Gdańsk
Pędzące jeże
18
Małgorzata
Kukiełło
Gdańsk
Proud sponsors
89
Maksymilian
Kunt
Gdańsk
211
Agata
Kwaśkiewicz
Gdańsk
Batoge
210
Paweł
Kwaśkiewicz
Gdańsk
Batoge
108
Vladimir
Larionov
Warszawa
Biegom lagom
87
Joanna
Lewandowska
Rumia
Wiatr we włosach – JoDa
154
Mateusz
Lisakowski
Wrocław
Drużyna A
184
Miłosz
Łukaszewski
Warszawa
Skarmacik
79
Tomasz
Łybacki
Gdańsk
Lazy Team
110
Paweł
Mach
Sopot
Blind Moose
172
Wojciech
Matoga
Gdynia
Albatros
82
Daniel
Mazurczak
Gdynia
First Time
81
Jolanta
Mazurczak
Gdynia
First Time
183
Michał
Michalski
Pogórze
Skarmacik
143
Daria
Mikita
Gdańsk
51
Karolina
Mikołajczak
Machowino
Panny z Wilka
155
Szymon
Morek
Gdańsk
60
Paweł
Motyka
Bydgoszcz
szpenie
177
Marek
Nadolski
Rumia
Pitea Stars
173
Cezary
Najdrowski
Gdynia
Albatros
140
Agnieszka
Nasiadko
Warszawa
Zagubieni (Lost)
152
Karolina
Nasiadko
Warszawa
Mopsiny
215
Alicja
Niepomnik
Tadzino
Zeberki
216
Maciej
Niepomnik
Tadzino
Zeberki
170
Janusz
Nowicki
Gdańsk
Lazy team
122
Damian
Olichwier
Gdańsk
Olichwierki
121
Nikodem
Olichwier
Gdańsk
Olichwierki
120
Wojciech
Olichwier
Gdańsk
Olichwierki
151
Żaneta
Orzechowska
Solec Kujawski
Wyczynowcy
6
Arkadiusz
Osiński
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
58
Natalia
Paderewska
Gdańsk
szpenie
198
Paweł
Paprocki
Gdańsk
SSSŻO
175
Tomasz
Paszkowski
Gdynia
Albatros
24
Anna
Pawlicka
Gdańsk
Panny z Wilka
212
Bartosz
Pepliński
Łódź
191
Marcin
Pepliński
Łódź
130
Aryna
Petsukha
Rumia
ExtremeTeam
129
Milana
Petsukha
Rumia
ExtremeTeam
127
Pavel
Petsukha
Rumia
ExtremeTeam
128
Veronika
Petsukha
Rumia
ExtremeTeam
55
Ludwik
Pilitowski
Toruń
96
Kamil
Pionk
Kartuzy
Od jutra będę biegać
97
Krzysztof
Pionk
Tczew
Od jutra będę biegać
94
Marta
Pionk
Kartuzy
Od jutra będę biegać
95
Paweł
Pionk
Kartuzy
Od jutra będę biegać
4
Agnieszka
Płucienniczek
Pruszcz Gdański
A kto nam zabroni
53
Jerzy
Podczaski
Kolobrzeg
166
Małgorzata
Podkowicz
Słupsk
Dochodzimy
195
Nikola
Pokrywka
Wejherowo
Atomówki
192
Anna
Przychoda
Słupsk
Dochodzimy
199
Sebastian
Reimus
Gdansk
SSSŻO
29
Katarzyna
Rojek
Sopot
Wiatr we włochach
30
Wojciech
Rojek
Sopot
Wiatr we włochach
106
Maja
Roszak
Kwidzyn
Maja i Piotr
181
Anna
Rozwadowska
Wrocław
HFAŁ
137
Leonid
Rusanov
Bydgoszcz
7
Joanna
Sewerynowicz
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
31
Joanna
Sikora
Gdańsk
Wiatr we włochach
77
Katarzyna
Sikora
Gdańsk
Proud sponsors
32
Robert
Sikora
Gdańsk
Wiatr we włochach
37
Magdalena
Sikorska
Warszawa
QnaTeam
189
Paweł
Smolarz
Rumia
Nordea
158
Julia
Sokolewicz
Łódź
Drużyna A
76
Krzysztof
Spanel
Bydgoszcz
Ekipa Babci Eli
149
Andrzej
Stąporek
Bydgoszcz
Wyczynowcy
57
Izabela
Stawicka-Budniewska
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
163
Hanna
Sypniewska
Gdynia
Ultraway Team
164
Antoni
Sypniewski
Gdynia
Ultraway Team
52
Katarzyna
Szafraniec
Machowino
Panny z Wilka
124
Melania
Szala-Kotala
Warszawa
To gdzie ta północ?
80
Wojciech
Szłabowicz
Gdańsk
Lazy Team
179
Filip
Szyler
Gdańsk
HFAŁ
59
Paweł
Tarasiewicz
Gdynia
szpenie
86
Bhavik Kumar
Trambadia
Warszawa
Blind Moose
100
MARTA
WALCZAK
Warszawa
112
PIOTR
WALCZAK
Warszawa
88
Dariusz
Walczyna
Radzyń Podlaski
Wiatr we włosach – JoDa
180
Hanna
Wałdowska
Gdańsk
HFAŁ
119
Monika
Więcławska-Olichwier
Gdańsk
Olichwierki
85
Tomasz
Wieczorek
Częstochowa
Zielone Smoki
123
Krzysztof
Wilk
Warszawa
To gdzie ta północ?
20
Paweł
Wilma
Kłodawa
Krwiożercze Borsuki
111
Alicja
Winnicka
Łódź
Wyczynowcy
62
Katarzyna
Wiśniewska
Bydgoszcz
Ekipa Babci Eli
63
Filip
Wiśniewski
Bydgoszcz
Ekipa Babci Eli
61
Wiesław
Wiśniewski
Bydgoszcz
Ekipa Babci Eli
220
Jakub
Włoch
Gdańsk
ROMEKO marine TEAM
146
Iwona
Wojda-Wojciechowska
Warszawa
To gdzie ta Północ?
218
Lech
Wołodkowicz
Gdańsk
ROMEKO marine TEAM
141
Patryk
Woźniak
Warszawa
Zagubieni (Lost)
144
Mateusz
Żak
Gdańsk
162
Pawel
Zalewski
Slupsk
Dochodzimy
142
Michał
Zatorski
Gdańsk
To gdzie ta północ?
147
Małgorzata
Zawada
Piaseczno
Zielone Smoki
131
Wojciech
Zawada
Piaseczno
Zielone Smoki
133
Dzmitry
Zeliankou
Warszawa
134
Kanstantsin
Zeliankou
Warszawa
132
Alena
Zeliankova
Warszawa
98
JOANNA
ZIAREK
Kwidzyn
PAPROCIE NA WYKROCIE
17
Andrzej
Zieliński
Gdynia
34
Anna
Żornaczuk
Rumia
Żornaczuki
35
Jerzy
Żornaczuk
Rumia
Żornaczuki
1
Monika
Żurawska
Rumia
Pitea Stars