ZAPISZ SIĘ

arrow-up-white

O TREKKINGU

INFORMATOR WYJAZDU

🚐 Przejazd do Rumunii i Serbii odbywa się wygodnym białym minibusem Ford Transit rocznik 2018 🚐 oraz z wykorzystaniem pociągu Pendolino na trasie Trójmiasto- Włoszczowa Północ.

🚐 Wyjazd na wyprawę z Trójmiasta w dniu 28 lipca 2023 w godzinach popołudniowych. Miejsce zbiórki lub miejsca gdzie można dołączyć do grupy- zostaną podane w późniejszym terminie.

🚐 Powrót do Trójmiasta w dniu 08 sierpnia 2023 wieczorem.

  • Poznajemy klimat Transylwanii: urokliwe miasteczka i średniowieczne zamki: Deva, Hunedoara, Sibiu
  • Park Narodowy RETEZAT: Góry Retezat to jedno z najpiękniejszych pasm w Rumunii. Swym wyglądem przypominają nieco Tatry Zachodnie. Jednak są dużo bardziej dzikie i mniej zatłoczone niż nasze rodzime góry.
    W efekcie wędrówka tamtejszymi szlakami może być niesamowitym doświadczeniem i przygodą samą w sobie.
  • GOLUBAC (twierdza, w której zginął Zawisza Czarny) + przełomowa dolina Dunaju + malowniczy Park Narodowy Djerdap + monastyr Tuman.
  • BELGRAD: zwiedzanie stolicy Serbii (m.in. Cerkiew św. Sawy, Twierdza Belgradzka, Stare Miasto, ujście Sawy do Dunaju).
  • I sporo jeszcze innych atrakcji!
Na trasie naszej wyprawy znajduje się wiele ciekawych miejsc na Bałkanach. Zatem będziemy stacjonować w różnych lokalizacjach.
Noclegi: noclegi zaplanowane w pensjonatach z ofertą śniadaniową + ostatni nocleg z pełnym wyżywieniem; jeden nocny przejazd busem (Włoszczowa- Rumunia); noclegi w Górach RETEZAT pod namiotami- górski obóz.
Wyżywienie: śniadania w pensjonatach + obiadokolacja w miejscowości Oderne (ostatni nocleg) * uwaga- cena nie obejmuje pełnego wyżywienia- oprócz wspomnianych powyżej posiłków. Wspólnie odwiedzamy lokalne restauracje i korzystamy z oferty w tym zakresie. Opracujemy również menu na górski trekking i zabierzemy produkty z Polski.
ZAŁĄCZNIKI

🌍 Poznaj z nami Dziką Rumunię 🇷🇴 ‼ Odwiedź z nami Nieznaną Serbię 🇷🇸

🌍 W trakcie długiej (12 dni) i pełnej atrakcji Wyprawy- poznamy tajemnicze miasteczka Siedmiogrodu, średniowieczne zamczyska, malownicze góry.

🌍 Za bardzo przystępną cenę zwiedzisz kawał świata, poznasz nowe miejsca, miło spędzisz czas w gronie przyjaciół! I do tego czeka Ciebie moc atrakcji!

Wybierz bilet oraz liczbę Uczestników, zapraszamy Ciebie na Trekking Z Kompasem 2023: Bałkany

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

ZGŁOSZENIA

Łącznie na trekking Dzika Rumunia/ Nieznana Serbia mamy dla Was 8 miejscówek.

​Razem: 8 Uczestników

Tak było rok temu na naszych górskich trekkingach