ZAPISZ SIĘ

arrow-up-white

MIEJSCE RAJDU

TRASY PIESZE

Trasa dzienna 7,5 km, brak limitu czasu, brak punktów stowarzyszonych; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 11:00

Trasa polecana dla wszystkich Smerfów ze swoimi rodzinami. Na tę trasę zapraszamy również małe grupy- szkolne, harcerskie etc. z opiekunami- będzie to dla Was wspaniała okazja do integracji na świeżym powietrzu, zapraszamy osoby początkujące w orienteeringu i wszystkie osoby, które kochają Smerfy :).

Na tej trasie co najmniej jedna osoba w drużynie musi być w wieku do 10 lat (rocznik 2013 i młodsi)

Trasa dzienna 10 km, brak limitu czasu, brak punktów stowarzyszonych; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 11:00

Pasjonująca zabawa: na trasę Różową zapraszamy wszystkich, którzy początkują w rajdach na orientację lub mają średni stopień doświadczenia- albo też chcą sielankowo i niespiesznie spędzić dzień. Zapraszamy do wspólnej zabawy również małe grupy: szkolne, harcerskie etc.

Na tej trasie w drużynie musi być co najmniej jedna kobieta.

Trasa dzienno- nocna 12,5 km, limit czasu 270 minut, trasa z punktami stowarzyszonymi; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start interwałowy co dwie minuty od godz. 14:00

Trasa o średnim poziomie trudności, odpowiednia dla osób, które już startowały w rajdach na orientację i miały w ręku mapę :), rywalizacja na tej trasie z pewnością będzie bardzo ciekawa. Trasa uczestniczy w Pucharze DInO (TT).

Na trasie ZIELONEJ i CZARNEJ zwycięża Zawodnik lub Zespół, który zdobył najmniejszą liczbę punktów karnych. W przypadku identycznej liczby punktów karnych o kolejności Uczestników lub Zespołów decyduje czas pokonania trasy.

trasa dzienno- nocna 15 km, limit czasu: 5 godzin, start interwałowy co dwie minuty od godz. 14:00, PK zaliczane w dowolnej kolejności, trasa dla osób z doświadczeniem w podobnych imprezach, na trasie czyhają liczne punkty stowarzyszone.

Fantastyczne punkty kontrolne zlokalizowane w miejscach, do których dotarcie związane jest niekiedy ze sporym wysiłkiem. Trasa dla ludzi, dla których niestraszne są bagna, wąwozy, ogromne sumy podejść, bezdroża. 🙂 Punkty kontrolne zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa uczestniczy w Pucharze DInO (BT).

Na trasie ZIELONEJ i CZARNEJ zwycięża Zawodnik lub Zespół, który zdobył najmniejszą liczbę punktów karnych. W przypadku identycznej liczby punktów karnych o kolejności Uczestników lub Zespołów decyduje czas pokonania trasy.

trasa dzienna 25 km, limit czasu: do zamknięcia mety, brak punktów stowarzyszonych, PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 11:00

Każdy, kto pokona tę trasę, staje się bohaterem, jej trudność tkwi w długości, punkty kontrolne położone w miejscach charakterystycznych, których znalezienie nie powinno przysporzyć nikomu kłopotów. 🙂

REGULAMIN I INFORMACJE
Dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem- w sobotę 09 grudnia 2023– zapraszamy wszystkich aktywnych na niezwykłą, magiczną Imprezę pt. „Mikołajkowy Kompas” 🎅, która tradycyjnie odbędzie się w Gdyni.
 
Podobnie jak co roku- na Rajdzie będzie panowała wspaniała, przedświąteczna atmosfera 🌟🎄i sportowa rywalizacja na Super Trasach 🌲🌲🧭🏃
Wystartujcie i zobaczcie jak wspaniały jest las u progu zimy. Jak zjawiskowo wyglądają w tym lesie uczestnicy Mikołajkowego Rajdu- wszyscy w czerwonych czapkach. Nie warto zasypiać zimowym snem, pozostańcie aktywni, dołączcie do nas❗
 
Do wyboru aż pięć tras pieszych: 💙 Smerfowa- 7,5 km, 💟 Różowa- 10 km, 💚 Zielona- 12,5 km, 🖤 Czarna- 15 km oraz ❤️ Czerwona- 25 km.
Na wszystkich uczestników czekają 🎅 bogate pakiety startowe 🎅 mikołajkowe czapki 🎅 unikatowe kolorowe numery startowe 🎅 piękne medale 🎅 obfity Rajdowy Bufet i nagrody, o które zdecydowanie warto powalczyć- do wygrania między innymi bilety na rejs do Szwecji na kolejną imprezę- „Kompas Wikingów 2024”❗
 
BAZA RAJDU: budynek Szkoły Podstawowej nr 31 GDYNIA CISOWA, ul. Chylońska 227
Wybierz rodzaj biletu oraz liczbę Uczestników, a w następnym kroku interesującą Cię Trasę

Szczegóły Cena Ilość
PROMOCJA OSOBY DOROSŁEpokaż szczegóły – 70.00zł (PLN)   Expired
PROMOCJA OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2006 i młodsi)pokaż szczegóły – 45.00zł (PLN)   Expired
PROMOCJA DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2017 i młodsi)pokaż szczegóły – 15.00zł (PLN)   Expired
OSOBY DOROSŁEpokaż szczegóły – 85.00zł (PLN)  
OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2006 i młodsi)pokaż szczegóły – 55.00zł (PLN)  
DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2017 i młodsi)pokaż szczegóły – 25.00zł (PLN)  
LAST MINUTE OSOBY DOROSŁEpokaż szczegóły – 100.00zł (PLN)   w sprzedaży od
3 grudnia, 2023
LAST MINUTE OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2006 i młodsi)pokaż szczegóły – 70.00zł (PLN)   w sprzedaży od
3 grudnia, 2023
LAST MINUTE DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2017 i młodsi)pokaż szczegóły – 40.00zł (PLN)   w sprzedaży od
3 grudnia, 2023

PROGRAM RAJDU

arrow-up-white

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

LISTA ZGŁOSZEŃ

arrow-up-white

LISTA STARTOWA

Po dokonaniu rejestracji na Rajd- znajdziesz siebie na LIŚCIE ZGŁOSZEŃ. Po dokonaniu płatności- trafiasz na LISTĘ STARTOWĄ i otrzymujesz indywidualny numer startowy. Listy są posegregowane według nazwisk- alfabetycznie.

​Razem: 182 Uczestników

LISTA ZGŁOSZEŃ

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
Renata
Chróścicka
Gdańsk
BezNazwy
Tomasz
Czapiewski
Sopot
Krzysztof
Fudziński
Gdynia
Zapiski Biegacza Terenowego
Krzysztof
Gibas
Glincz
Oby do mety
Iga
Gołębicka
Gdańsk
Paweł
Gołębicki
Gdańsk
104
Arek
Grubba
Gdańsk
BezNazwy
Gabriela
Mazalon
Pruszcz Gdański
Komando Foki
Marcin
Mazalon
Pruszcz Gdański
Komando Foki
Martyna
Mydlarz-Awiżeń
Tropy Elbląskie
Rimming Sugars
Karina
Ossowska
Glincz
Oby do mety
Marcin
Saffenreuther
Rumia
Rimming Sugars
Natalia
Saffenreuther
Rumia
Rimming Sugars
Marcin
Sontowski
Gdańsk
Morenka Team
Hanna
Sypniewska
Gdynia
Monika
Typańska
Elblag
Typki
Roman
Typański
Elblag
Typki
Sebastian
Zabielski
Słupsk
STOPA Słupsk

LISTA STARTOWA

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
84
Helena
Abramowska
Borek
JARABR
82
Ignacy
Abramowski
Borek
JARABR
81
Łukasz
Abramowski
Borek
JARABR
139
Piotr
Bąk
Straszyn
PiWo
97
Agnieszka
Baranowska
Pepowo
Duck Squad
129
Kamil
Barczuk
Chalupy
Szakale
130
Wojciech
Barczuk
Chałupy
Szakale
126
Jarosław
Bartczak
Papowo Toruńskie
UMKS Orkan Ostróda
60
Damian
Bednarczyk
Koszalin
Dochodzimy
145
Kuba
Białogrodzki
Gdynia
Urazisz się w stopę
69
Roman
Biegajski
Bratian
PTTK Iława- 2
16
Łukasz
Biel
Warszawa
Przyjaciele pełnej lodówki
95
Adam
Biernat
Gdynia
96
Malina
Biernat
Gdynia
94
Mateusz
Biernat
Gdynia
93
Rafał
Biernat
Gdynia
52
Ryszard
Borko
Gdynia
Pidrina Gdynia
128
Sławek
Boryń
Kwidzyn
Mikołaje dwa
28
Alicja
Bożek
Gdynia
Galaktyczne Koty
18
Łukasz
Brzeziński
Rumia
Pitea Stars
154
Adrian
Chmiel
Gdynia
Elektryk Zone
57
Jarosław
Cuper
Gdynia
Jarek Cuper (startuję indywidualnie)
26
Paweł
Ćwidak
Gdańsk
SKPT Gdańsk
121
Sławomir
Ćwirko
SŁUPSK
STOPA
116
Jacek
Czarnowski
Gdańsk
Real Dzikie Węże
153
Gabriel
Dampc
Luzino
Elektryk Zone
66
Jędrzej
Danowski
Reda
Batoge
92
Waldemar
Dargacz
Niestępowo
Pidżamersi
132
Michał
Dec
Gdynia
Kulki
135
Mieczysław
Dec
Gdynia
Kulki
134
Teodor
Dec
Gdynia
Kulki
133
Zosia
Dec
Gdynia
Kulki
58
Joanna
Dubiela
Wejherowo
34
Katarzyna
Dusza
Słupsk
Dochodzimy
77
Tomasz
Dworakowski
Gdynia
władca krzemieni
56
Oskar
Dyrmo
Słupsk
Dochodzimy
111
Piotr
Falitarski
Gdynia
131
Alina
Filatava
Gdańsk
Parmezan One Love
55
Tomasz
Florek
Gdynia
Kohorta Kutasa Wielgusa
74
Sławomir
Frątczak
Słupsk
Dochodzimy
159
Aleksandra
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
157
Daniel
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
158
Ignacy
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
144
Piotr
From
Kwidzyn
IWspSZ
87
Igor
Frozyna
Pogórze
Szydercy
88
Michał
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
136
Tomasz
Galek
Gdynia
A czego nie Team
141
Michał
Gogolewski
Pogórze
Gogusie Team
143
Oskar
Gogolewski
Pogórze
Gogusie Team
4
Anna
Gorlikowska
Gdynia
WYKONSERWOWANI
5
Roman
Gorlikowski
Gdynia
WYKONSERWOWANI
24
Maciej
Gostkiewicz
Kwidzyn
23
Marzena
Gostkiewicz
Kwidzyn
149
Michał
Grochowski
Gdańsk
LPP TEAM
104
Arek
Grubba
Gdańsk
BezNazwy
155
Marcin
Grubba
Luzino
#MarMar
156
Maria
Grubba
Luzino
#MarMar
105
Renata
Grubba-Chróścicka
Gdańsk
BezNazwy
140
Adam
Hatłas
Gdynia
110
Paweł
Hildebrand
Gdańsk
Ahooyprzygodo
14
Tomasz
Hildebrand
Gdańsk
Oby do mety
3
Jakub
Hubert
Kosakowo
Ventum
8
Denys
Hvozdetskyi
Gdańsk
Łowcy ukrytych lampionów
22
Anna
Iglińska
Toruń
Karpatki
27
Lena
Iglińska
Toruń
Karpatki
90
Anna
Jagoda
Rumia
Żwawe Żółwie
85
Albert
Jarząbek
Borek
JARABR
83
Hubert
Jarząbek
Kamienica Królewska
JARABR
35
Krzysztof
Kaczmarek
Gdańsk
69
75
Anna
Kamińska
Starogard Gdański
zygzak
76
Jarosław
Kamiński
Starogard Gdański
zygzak
109
Katarzyna
Kaszuba-Miotke
Gdynia
Smutna Prawda
98
Krzysztof
Kępka
Gdańsk
Duck Squad
86
Anna
Klimek-Poźniak
Gdańsk
Duck Squad
146
Tomasz
Kobylewski
Gdynia
jeżyki
147
Wojciech
Kobylewski
Gdynia
jeżyki
42
Katarzyna
Kocbuch
Gdańsk
Łojanci
62
Fabian
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
61
Katarzyna
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
64
Łukasz
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
63
Miłosz
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
101
Krzysztof
Kołakowski
Reda
100
Mikołaj
Kołakowski
Reda
41
Anita
Komorowska
Gdynia
Łojanci
122
Bartek
Kosak
Gdańsk
19
Adam
Kot
Gdańsk
Tomcat
68
Ryszard
Krajnik
Nowe Miasto Lub.
PTTK Iława- 1
79
Malwina
Krause-Zaborska
Rumia
Hedgehogs
36
Andrzej
Kubiak
Rumia
Janowo
38
Jagoda
Kubiak
Rumia
Janowo
37
Maria
Kubiak
Rumia
Janowo
80
Paweł
Kwaśkiewicz
Gdańsk
Batoge
164
Krzysztof
Kwidziński
Gdynia
Purtki
99
Kamila
Lipińska
Pępowo
Duck Squad
152
Agnieszka
Luks
Gdańsk
Lukstorpeda
151
Krzysztof
Luks
Gdańsk
Lukstorpeda
50
Agnieszka
Łepek
Gdynia
Pidrina Gdynia
67
Jerzy
Łukaszewicz
Fijewo
PTTK Iława- 1
160
Kamila
Łyszyk
Rumia
Frytka Dawaj
161
Łukasz
Łyszyk
Rumia
Frytka Dawaj
103
Roman
Majirsky
Gdańsk
Dzikie Króliki
25
Krzysztof
Manthey
Gdańsk
R3NO
39
Monika
Marczuk
Słupsk
Dochodzimy
150
Marcin
Maziarz
Gdynia
Turbo Fast
1
Adam
Mazurkiewicz
Gdańsk
Mazurki Team
2
Krzysztof
Mazurkiewicz
Gdańsk
Mazurki Team
32
Paweł
Micewicz
Gdynia
WYKONSERWOWANI
49
Artur
Milewski
Kielno
Którędy na Giewont?!
108
Michał
Miotke
Gdynia
Smutna Prawda
115
Andrzej
Mosiewicz
Gdańsk
20
Iwona
Mruk
Gdańsk
Pandorini
107
Marcin
Neufeld
Gdynia
runpassion.pl TEAM
65
Łukasz
Olszyna
Gdynia
The donkeys
6
Arkadiusz
Osiński
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
7
Sergiusz
Osiński-Mikulski
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
53
Małgorzata
Pawłowska
Gdańsk
Hedgehogs
54
Zbigniew
Pawłowski
Gdańsk
Hedgehogs
137
Agata
Pielachowska
Gdynia
A czego nie Team
48
Agnieszka
Pionke
Rumia
Którędy na Giewont?!
29
Mateusz
Piotrowski
Sierakowice
Galaktyczne Koty
21
Magda
Płotka
Gdańsk
Pandorini
73
Małgorzata
Podkowicz
Słupsk
Dochodzimy
148
Elżbieta
Popow
Gdańsk
138
Wojciech
Pronobis
Pruszcz Gdański
PiWo
46
Anna
Przychoda
Siemianice
Dochodzimy
127
Maja
Roszak
Kwidzyn
Mikołaje dwa
13
Filip
Rzechowski
Gdynia
Żwawe Żółwie
51
Artur
Semsch
Gdynia
Pidrina Gdynia
102
Agnieszka
Skorupka
Gdańsk
Dzikie Króliki
40
Anna
Ślusarczyk
Słupsk
Dochodzimy
44
Jarosław
Sobieraj
Gdynia
Łojanci
125
Valentin
Sokolovsky
Gdynia
Parmezan One Lova
70
Marek
Sokołowski
Bratian
PTTK Iława- 2
12
Sebastian
Suchcicki
Gniewowo
KSJ LAS
163
Maja
Świtaj
Gdańsk
Rimming Sugars
142
Marta
Szałek
Gdynia
Gogusie Team
113
Kinga
Szeleżyńska
Rumia
114
Hubert
Szeleżyński
Rumia
112
Kamil
Szeleżyński
Rumia
31
Zuzanna
Szymańska
Gdynia
WYKONSERWOWANI
30
Wojciech
Szymański
Gdynia
WYKONSERWOWANI
47
Anna
Thiel
Pobłocie
Którędy na Giewont?!
117
Jan
Trawiński
Gdańsk
Real Dzikie Węże
33
Tomasz
Waleńczak
Gdynia
TomCat
123
Wiktoria
Wąsicka
SŁUPSK
STOPA W
124
Jacek
Wąsicki
SŁUPSK
STOPA W
71
Marcin
Witkowski
Warszawa
Zaszyci
119
Małgorzata
Wójcik
Gdańsk
69
120
Paweł
Wójcik
Gdańsk
69
89
Piotr
Woldrich
Gdańsk
Sopocki Autonomik
9
Marek
Wrona
Pruszcz Gdański
Łowcy ukrytych lampionów
15
Barbara
Wrotkowska
Warszawa
Przyjaciele pełnej lodówki
11
Emilia
Wrotkowska
Rumia
Team La Babac
10
Paweł
Wrotkowski
Rumia
Team La Babac
45
Daniel
Zaborowski
Gdynia
Łojanci
43
Karol
Zaborowski
Gdynia
Łojanci
162
Szymon
Zaborowski
Stary Obóz
Rimming Sugars
78
Andrzej
Zaborski
Rumia
Hedgehogs
72
Mateusz
Zacniewski
Gdańsk
Duck Squad
106
Paweł
Żak
Gdańsk
Browery Team
118
Robert
Żamejć
SOPOT
91
Julia
Żbikowska
Rumia
Error 404
59
Malwina
Zielińska
Orle
17
Monika
Żurawska
Rumia
Pitea Stars