ZAPISZ SIĘ

arrow-up-white

MIEJSCE RAJDU

TRASY PIESZE

Trasa dzienna 7,5 km, brak limitu czasu, brak punktów stowarzyszonych; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 12:00

Trasa polecana dla wszystkich Smerfów ze swoimi rodzinami. Na tę trasę zapraszamy również małe grupy- szkolne, harcerskie etc. z opiekunami- będzie to dla Was wspaniała okazja do integracji na świeżym powietrzu, zapraszamy osoby początkujące w orienteeringu i wszystkie osoby, które kochają Smerfy :).

Na tej trasie co najmniej jedna osoba w drużynie musi być w wieku do 10 lat (rocznik 2012 i młodsi)

Trasa dzienna 10 km, brak limitu czasu, brak punktów stowarzyszonych; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 12:00

Pasjonująca zabawa: na trasę Różową zapraszamy wszystkich, którzy początkują w rajdach na orientację lub mają średni stopień doświadczenia- albo też chcą sielankowo i niespiesznie spędzić dzień. Zapraszamy do wspólnej zabawy również małe grupy: szkolne, harcerskie etc.

Na tej trasie w drużynie musi być co najmniej jedna kobieta.

Trasa dzienno- nocna 12,5 km, limit czasu 270 minut, trasa z punktami stowarzyszonymi; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start interwałowy co dwie minuty od godz. 14:00

Trasa o średnim poziomie trudności, odpowiednia dla osób, które już startowały w rajdach na orientację i miały w ręku mapę :), rywalizacja na tej trasie z pewnością będzie bardzo ciekawa.

trasa dzienno- nocna 15 km, limit czasu: 5 godzin, start interwałowy co dwie minuty od godz. 14:00, PK zaliczane w dowolnej kolejności, trasa dla osób z doświadczeniem w podobnych imprezach, na trasie czyhają liczne punkty stowarzyszone.

Fantastyczne punkty kontrolne zlokalizowane w miejscach, do których dotarcie związane jest niekiedy ze sporym wysiłkiem. Trasa dla ludzi, dla których niestraszne są bagna, wąwozy, ogromne sumy podejść, bezdroża. 🙂 Punkty kontrolne zaliczane w dowolnej kolejności.

Na trasie ZIELONEJ i CZARNEJ zwycięża Zawodnik lub Zespół, który zdobył najmniejszą liczbę punktów karnych. W przypadku identycznej liczby punktów karnych o kolejności Uczestników lub Zespołów decyduje czas pokonania trasy.

trasa dzienna 25 km, limit czasu: do zamknięcia mety, brak punktów stowarzyszonych, PK zaliczane w dowolnej kolejności, start wspólny o godz. 11:00

Każdy, kto pokona tę trasę, staje się bohaterem, jej trudność tkwi w długości, punkty kontrolne położone w miejscach charakterystycznych, których znalezienie nie powinno przysporzyć nikomu kłopotów. 🙂

REGULAMIN I INFORMACJE
Dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem- w sobotę 🔟 grudnia 2022- zapraszamy wszystkich aktywnych na niezwykłą, magiczną Imprezę pt. „Mikołajkowy Kompas” 🎅, która tradycyjnie odbędzie się w Gdyni.
 
Podobnie jak co roku- na Rajdzie będzie panowała wspaniała, przedświąteczna atmosfera 🌟🎄i sportowa rywalizacja na Super Trasach 🌲🌲🧭🏃
Wystartujcie i zobaczcie jak wspaniały jest las u progu zimy. Jak zjawiskowo wyglądają w tym lesie uczestnicy Mikołajkowego Rajdu- wszyscy w czerwonych czapkach. Nie warto zasypiać zimowym snem, pozostańcie aktywni, dołączcie do nas❗
 
Do wyboru aż pięć tras pieszych: 💙 Smerfowa- 7,5 km, 💟 Różowa- 10 km, 💚 Zielona- 12,5 km, 🖤 Czarna- 15 km oraz ❤️ Czerwona- 25 km.
Na wszystkich uczestników czekają 🎅 bogate pakiety startowe 🎅 mikołajkowe czapki 🎅 unikatowe kolorowe numery startowe 🎅 piękne medale 🎅 obfity Rajdowy Bufet i nagrody, o które zdecydowanie warto powalczyć- do wygrania między innymi bilety na rejs do Szwecji na kolejną imprezę- „Kompas Wikingów 2023”❗
 
BAZA RAJDU: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26
UL. TATRZAŃSKA 40 GDYNIA
Wybierz rodzaj biletu oraz liczbę Uczestników, a w następnym kroku interesującą Cię Trasę

Szczegóły Cena Ilość
PROMOCJA OSOBY DOROSŁEpokaż szczegóły – 57.00zł (PLN)   Expired
PROMOCJA OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2005 i młodsi)pokaż szczegóły – 35.00zł (PLN)   Expired
PROMOCJA DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2016 i młodsi)pokaż szczegóły – 25.00zł (PLN)   Expired
OSOBY DOROSŁEpokaż szczegóły – 70.00zł (PLN)  
OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2005 i młodsi)pokaż szczegóły – 50.00zł (PLN)  
DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2016 i młodsi)pokaż szczegóły – 30.00zł (PLN)  
LAST MINUTE OSOBY DOROSŁEpokaż szczegóły – 85.00zł (PLN)   w sprzedaży od
1 grudnia, 2022
LAST MINUTE OSOBY W WIEKU 7-17 LAT (rocznik 2005 i młodsi)pokaż szczegóły – 60.00zł (PLN)   w sprzedaży od
1 grudnia, 2022
LAST MINUTE DZIECI DO 6 LAT (rocznik 2016 i młodsi)pokaż szczegóły – 40.00zł (PLN)   w sprzedaży od
1 grudnia, 2022

PROGRAM RAJDU

arrow-up-white

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

LISTA ZGŁOSZEŃ

arrow-up-white

LISTA STARTOWA

Po dokonaniu rejestracji na Rajd- znajdziesz siebie na LIŚCIE ZGŁOSZEŃ. Po dokonaniu płatności- trafiasz na LISTĘ STARTOWĄ i otrzymujesz indywidualny numer startowy. Listy są posegregowane według nazwisk- alfabetycznie.

​Razem: 201 Uczestników

LISTA ZGŁOSZEŃ

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
Jola
Gellert
REDA
MISIAKI
KAMIL
Gellert
REDA
MISIAKI
MICHAŁ
Gellert
REDA
MISIAKI
Vitali
Hanich
Gdańsk
Anna
Iglińska
Toruń
Yeti
97
Monika
Malinowska
Słupsk
Piotr
Mikołajczyk
Gdynia
Nagie Piersi Wensza
Maria
Piwakowska
Gdańsk
Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
Wojciech
Piwakowski
Gdańsk
Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
TOMASZ
REKOWSKI
MORĄG
dplot
Piotr
Światkowski
Elbląg
LISOWYK
Lena
Szalewska
Toruń
Yeti
Filip
Szmidt
Gdańsk
Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
Michał
Szmidt
Gdańsk
Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
96
Andrzej
Zawadzki
Gdańsk
Bonanza

LISTA STARTOWA

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
69
Ignacy
Abramowski
Sierakowice
Farmerzy
68
Łukasz
Abramowski
Sierakowice
Farmerzy
118
Katarzyna
Andres
Pruszcz Gdanski
Dziki z Trójmiasta
40
Maksym
Avdieiev
Gdansk
BATOGE
131
Dominika
Bakierska
Bydgoszcz
GRINCH GANG
133
Michał
Bakierski
Grudziądz
GRINCH GANG
4
Weronika
Bańdo
Reda
Super laski
119
Kamil
Barczuk
Chałupy
Barczuczki
120
Wojtek
Barczuk
Chalupy
Barczuczki
84
Kuba
Białogrodzki
Gdynia
Urazisz się w stopę
85
Joanna
Bielińska
Rumia
Dzikie ryjówki
127
Adam
Biernat
Gdynia
126
Malina
Biernat
Gdynia
128
Mateusz
Biernat
Gdynia
125
Rafał
Biernat
Gdynia
62
Luiza
Błaszczak
Gdynia
ALPT
45
Kamila
Bojanowska
Gdynia
SPECULANCI
93
Tomasz
Boński
Gdańsk
Bonanza
111
Sławek
Boryń
Kwidzyn
Bo K(Asia)
10
Joanna
Bronk
Rumia
11
Rafał
Bronk
Rumia
12
Stanisław
Bronk
Rumia
8
Łukasz
Brzeziński
Rumia
Pitea Stars
41
Hanna
Bukowska-Nadolska
Rumia
Pitea Stars
87
Wanda
Cacha
Gdańsk
Dzikie ryjówki
57
Magdalena
Czarnecka
Warszawa
158
Jacek
Czarnowski
Gdańsk
Real Dzikie Węże
92
Jędrzej
Danowski
Reda
Batoge
94
Karol
Dolata
Bydgoszcz
Bonanza
16
Katarzyna
Doliwa- Dobrowolska
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
3
Anna
Domnik
Wejherowo
18
Marta
Drzeżdżon
Elbląg
Drzeżdżony
116
Marcin
Dudek
Gdynia
Bez Kitu
88
Natallia
Dzemidok
Rumia
Dziki z Trójmiasta
89
Yury
Dzemidok
Rumia
Dziki z Trójmiasta
83
Anna
FARAN
Sulmin
Rechot Chili Peppers
82
GRZEGORZ
FARAN
Sulmin
Rechot Chili Peppers
Agnieszka
Fot
Gdańsk
Trolle
Iwona
Fot
Gdańsk
Trolle
167
Paulina
Frankowska
Gdynia
Skarbeczki
105
Aleksandra
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
104
Daniel
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
108
Ignacy
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
29
Piotr
From
Kwidzyn
Będzie cieżko 😀
124
Igor
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
123
Marcin
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
122
Michał
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
137
Iwona
Gapińska
Gdańsk
GAPY
138
Maciej
Gapiński
Gdańsk
GAPY
170
Marek
Głowala
Kwidzyn
SKPT
14
Anna
Gorlikowska
Gdynia
WYKONSERWOWANI
15
Roman
Gorlikowski
Gdynia
WYKONSERWOWANI
161
Anna
Holeksa
Gdańsk
160
Tomasz
Holeksa
Gdańsk
162
Zofia
Holeksa
Gdańsk
6
Denys
Hvozdetskyi
Gdańsk
Star-o-sta
75
Anna
Jabłecka-Kuczewska
Gdynia
Zagubieni w lesie
77
Bożena
Jabłecka-Surma
Gdańsk
Zagubieni w lesie
141
Michał
Jabłoński
Suchy Dwór
Big Yellow Foot (solo)
49
Anna
Jagoda
Rumia
Żwawe Żółwie
81
Michał
Janik
Gdynia
BBC
17
Karolina
Jank
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
70
Hubert
Jarząbek
Kamienica Królewska
Farmerzy
80
Jacek
Jasiński
Gdynia
BBC
154
Piotr
Jaworski
Gdańsk
Ziemia jest płaska
31
Piotr
Kajzer
Gdańsk
Krwiożercze Borsuki
72
Anna
Kamińska
starogard gdański
zygzak
73
Jarosław
Kamiński
starogard gdański
zygzak
1
Łukasz
Kamiński
Gdańsk
Oko Technika
110
Katarzyna
Kędzior
Kwidzyn
Bo K(Asia)
55
Alla
Klimenko
Gdansk
losing while losing weight
166
Filip
Koleda
Gdynia
Skarbeczki
134
Bartosz
Kosak
Gdańsk
74
Adam
Kot
Gdańsk
ALPT
66
Joanna
Kotuk
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
67
Justyna
Kotuk
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
65
Maria
Kotuk
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
5
Aleksandra
Kowalewska
Rumia
Super laski
135
Andrzej
Kubiak
Rumia
Janowo
42
Anna
Kubiak
Rumia
Pitea Stars
136
Maria
Kubiak
Rumia
Janowo
76
Artur
Kuczewski
Gdynia
Zagubieni w lesie
58
Paweł
Kwaśkiewicz
Gdańsk
WYKONSERWOWANI
155
Maciej
Kwaśniewski
Gdańsk
Ziemia jest płaska
157
Agnieszka
Luks
Gdańsk
Lukstorpeda
156
Krzysztof
Luks
Gdańsk
Lukstorpeda
36
Ada
Łukaszewska
Gdynia
Łukaszewscy
33
Celestyna
Łukaszewska
Gdynia
Łukaszewscy
35
Julian
Łukaszewski
Gdynia
Łukaszewscy
34
Michał
ŁUKASZEWSKI
Gdynia
Łukaszewscy
106
Kamila
Łyszyk
Rumia
Frytka Dawaj
107
Łukasz
Łyszyk
Rumia
Frytka Dawaj
44
Agata
Maj
Gdynia
SPECULANCI
97
Monika
Malinowska
Słupsk
117
Mirosław
Małek
Gdynia
Bez Kitu
59
Antoni
Mrozek Gliszczyński
Chojnice
Boryteam
38
Iwona
Mruk
Gdansk
Pandorini
37
Marcin
Neufeld
Gdynia
runpassion.pl TEAM
13
Arkadiusz
Osiński
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
148
Anna
Osowska
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
142
Emilia
Osowska
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
144
Lidia
Osowska
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
146
Adam
Osowski
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
145
Franciszek
Osowski
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
147
Jan
Osowski
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
143
Łukasz
Osowski
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
121
Marcin
Owczarski
Chojnice
Boryteam
152
Dawid
Ożóg-Orzegowski
Gdynia
98
Małgorzata
Paulo
Kowale
Rechot Chilli Peppers
172
Jakub
Pega
Gdynia
KRASNOLULKI
174
Laura
Pega
Gdynia
KRASNOLULKI
140
Adrian
Pielech
Rumia
Zając!
139
Anna
Pielech
Rumia
Zając!
56
Dmitrii
Piriushov
Gdansk
losing while losing weight
39
Magda
Płotka
Gdansk
Pandorini
64
Magdalena
Przekop-Kotuk
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
46
Filip
Rekowski
Wejherowo
SPECULANCI
150
Antonina
Rogocz
Gdynia
Rogasie z Doliny Roztoki
149
Maciej
Rogocz
Gdynia
Rogasie z Doliny Roztoki
101
Ewelina
Rohde
Gdynia
Dziki z Trójmiasta
30
Maja
Roszak
Kwidzyn
Będzie cieżko 😀
43
Filip
Rzechowski
Gdynia
Żwawe Żółwie
19
Eleonora
Saayman
Pępowo
Drzeżdżony
20
Johan
Saayman
Pępowo
Drzeżdżony
21
Krzysztof
Saayman
Pępowo
Drzeżdżony
2
Ewelina
Sałata
Gdańsk
113
Danuta
Seroka
Bytów
SEROdzinKA
115
Julian
Seroka
Bytów
SEROdzinKA
112
Karol
Seroka
Bytów
SEROdzinKa
114
Pola
Seroka
Bytów
SEROdzinKa
168
Bartosz
Skarbek
Sosnowiec
Skarbeczki
9
Aneta
Śmietanko
Bolszewo
95
Tomasz
Sochacki
Gdynia
Bonanza
51
Katsiaryna
Sokolovskaya
Gdynia
159
Marcin
Sontowski
Gdańsk
Morenka Team
171
Agnieszka
Sopel
Kowale
ŁASM
53
Franciszek
Soszyński
Bojano
SG-1
52
Waldemar
Soszyński
Bojano
SG-1
169
Joanna
Stencel
Gdańsk
SKPT
78
Łukasz
Surma
Gdańsk
Zagubieni w lesie
151
Tomasz
Sylwestrzak
Gdynia
86
Alicja
Szczepaniak
Gdynia
Dzikie ryjówki
79
Tomasz
Szot
Gdańsk
Harpagan
23
Weronika
Szymańska
Gdynia
Owczarki Podkolańskie
24
Zuzanna
Szymańska
Gdynia
Owczarki Podkolańskie
22
Wojciech
Szymański
Gdynia
Owczarki Podkolańskie
102
Kateryna
Tsepurdey
Gdynia
Mukaczewo
103
Vladyslav
Tsepurdey
Gdynia
Mukaczewo
173
Magda
Turzyńska
Gdynia
KRASNOLULKI
163
Monika
Typańska
Elbląg
Eko gryf
164
Roman
Typański
Elbląg
Eko gryf
61
Tomasz
Waleńczak
Gdynia
ALPT
165
Kamila
Wasilewska
Gdynia
Skarbeczki
100
Joanna
Więcielewska
Gdańsk
Ciastka w Stokrotki
32
Paweł
Wilma
Kłodawa
Krwiożercze Borsuki
99
Piotr
Wirkus
Gdynia
Ciastka w Stokrotki
63
Paweł
Wojciechowski
Gdynia
ALPT
71
Piotr
Woldrich
Gdańsk
Sopocki Autonomik
153
Marek
Wrona
Pruszcz Gdański
Leśny dziad
60
Małgorzata
Wrotkowska
Rumia
Pitea Stars
Sebastian
Zabielski
Słupsk
STOPA Słupsk
25
Marta
Zaboklicka
Bydgoszcz
PYSIAKI
27
Wiktoria
Zaboklicka
Bydgoszcz
PYSIAKI
28
Damian
Zaboklicki
Bydgoszcz
PYSIAKI
26
Michal
Zaboklicki
Bydgoszcz
PYSIAKI
47
Katarzyna
Zaborowska
Nakla
Dziewczyny
48
Klara
Zaborowska
Nakla
Dziewczyny
132
Marcin
Zachaj
Bydgoszcz
GRINCH GANG
96
Andrzej
Zawadzki
Gdańsk
Bonanza
54
Yauheniya
Zayats
Gdynia
109
JOANNA
ZIAREK
Kwidzyn
Bo K(Asia)
130
Monika
Ziólkowska
Kwidzyn
GRINCH GANG
129
Wiktoria
Ziółkowska
Kwidzyn
GRINCH GANG
90
Beata
Żółć
Zbychowo
Dziki z Trójmiasta
91
Sebastian
Żółć
Zbychowo
Dziki z Trójmiasta
7
Monika
Żurawska
Rumia
Pitea Stars