ZAPISZ SIĘ

arrow-up-white

MIEJSCE RAJDU

TRASY PIESZE

Trasa piesza, długość około 10 km. Trasa piesza idealna dla osób początkujących w rajdach na orientację oraz dla tych, którzy w wolnym, spacerowym tempie chcą się rozkoszować pięknem szwedzkiego, północnego lasu. A w lesie tym wiele skarbów- granitowe głazy przeróżnej wielkości, tajemnicze strumienie. Może spotkacie łosia?

Uczestnicy Trasy Różowej zostaną przewiezieni na miejsce startu autokarem. Po zakończeniu rywalizacji na Trasie- będzie możliwość skorzystania z wycieczki autokarem do miasta Karlskrona. Powrót na prom także autokarem.

Trasa piesza, długość około 25 km. Trasa piesza stworzona dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych fanów przygód z mapą. Super przygoda, super marsz lub bieg w otoczeniu fantastycznej, skandynawskiej przyrody.

Uczestnicy Trasy Czerwonej zostaną przewiezieni na miejsce startu autokarem. Po zakończeniu rywalizacji na Trasie- powrót na prom także autokarem.

TRASY ROWEROWE

Trasa rowerowa, długość około 40 km. To wspaniała skandynawska przygoda na dwóch kółkach, po której z pewnością należy się biesiada przy ognisku i bufet. Super przygoda na dwóch kółkach w otoczeniu fantastycznej, skandynawskiej przyrody.

Uczestnicy Trasy Żółtej startują bezpośrednio z terminala promowego. Po zakończeniu rywalizacji na Trasie- konieczność powrotu rowerem na prom (ok. 13,5 km wygodną, asfaltową trasą rowerową- ok. 40 minut). W sytuacji awaryjnej zapewnimy transport.

REGULAMIN I INFORMACJE

Nasz kultowy Rajd KOMPAS WIKINGÓW odbędzie się w dniach 31.03-02.04.2022.

Po raz drugi skorzystamy z gościnności Szwedów oraz przytulnej Bazy Rajdu w postaci drewnianego DACKESTUGAN (miejscowość Rödeby).

W dniu 31 marca 2022 (czwartek) spotykamy się o godzinie 19:00 w Terminalu Promowym w GDYNI a następnie wspólnie wyruszamy w Zamorską Przygodę „Z Kompasem”.

Wybierz rodzaj biletu oraz liczbę Uczestników, a w następnym kroku interesującą Cię Trasę.
We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

PROGRAM RAJDU

arrow-up-white

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

LISTA ZGŁOSZEŃ

arrow-up-white

LISTA STARTOWA

Po dokonaniu rejestracji na Rajd- znajdziesz siebie na LIŚCIE ZGŁOSZEŃ. Po dokonaniu płatności- trafiasz na LISTĘ STARTOWĄ i otrzymujesz indywidualny numer startowy. Listy są posegregowane według nazwisk- alfabetycznie.

​Razem: 166 Uczestników

LISTA ZGŁOSZEŃ

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
Dariusz
Borowski-Krać
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
Błażej
Chabierski
Gdynia
Nordea Bicycle Team
Bogumila
Ciesielska
Gdańsk
Z Maliną
Witold
Ciesielski
Gdansk
Michał
Dąbrowski
Warszawa
Ultrapośladach
Michał
Dec
Gdynia
Mieciu
Dec
Gdynia
Teodor
Dec
Gdynia
Zosia
Dec
Gdynia
Katarzyna
Doliwa-Dobrowolska
Gdynia
Smerfy z Muzycznej
Anna
Doppke
Reda
Perła
Dominika
Doppke
Reda
Perła
Marcin
Doppke
Reda
Perła
Alan
Drywa
Cewice
Karolina
Jank
Gdynia
Śliwka Team
Robert
Klingiert
Bojano
215
70
Daniel
Krzemiński
Toruń
Predators
Paweł
Mański
Gdynia
Nordea Bicycle Team
Łukasz
Miler
Gdańsk
Nordea Bicycle Team
Przemysław
Musiał
Gdynia
Łobuzy
Paweł
Olszański
Szczecin
Urszula
Orszulak
Gdańsk
Zając!
Karol
Rekowski
Kaliska
Kaliska
Izabela
Rutkowska
Reda
Nordea Bike Team
87
Jarosław
Sobieraj
Gdynia
Łojanci
162
Jolanta
Spychalska
Gdańsk
Amatorzy
Piotr
Światkowski
Elbląg
Lisowyk
Dariusz
Szyca
Gdańsk
Mikołaj
Waliński
Elbląg
216
Piotr
Wojtera
Gdańsk
Nordea Bicycle Team
Marek
Wrona
Pruszcz Gdański
Leśny dziad
Anna
Wrońska-Musiał
Gdynia
Łobuzy
Tomasz
Zelinski
Gdynia

LISTA STARTOWA

NR. ST.
TRASA
IMIĘ
NAZWISKO
MIEJSCOWOŚĆ
DRUŻYNA
259
Aneta
Adamek
Reda
HEFALUMPY
257
Bartłomiej
Adamek
Gdynia
HEFALUMPY
258
Paweł
Adamek
Reda
HEFALUMPY
27
Agnieszka
Adamska-Wardzińska
Gdańsk
Tuptusie
31
Artur
Albecki
Gdynia
Pedałowe Trio
14
Martyna
Awiżeń
Gdańsk
Kolonia Specjalna
51
Wioletta
Balicka
Rębiechowo
Pokemony
50
Zbigniew
Banaszewski
Warszawa
WATAHA
246
Mariusz
Barabasz
Kaliska Kościerskie
Stowarzyszenie Kaszubski Azymut
3
Marek
Benasiewicz
Gdynia
MM's
42
Ziemowit
Bernatowicz
Rumia
Jelenie w terenie
139
Lech
Betlej
Gdańsk
Kosmos
140
Mikołaj
Betlej
Gdańsk
Kosmos
64
Katarzyna
Błażyńska
Gdańsk
Panny z Wilka
179
Marcin
Boliński
Białe Błota
Szwagry
24
Ryszard
Borko
Gdynia
Pidrina Gdynia
91
Janusz
Borowicz
Kosakowo
Jaś i Małgosia
90
MAŁGORZATA
BOROWICZ
Kosakowo
Jaś i Małgosia
209
Michał
Borowicz
Gdańsk
Kolonia Specjalna
227
Alicja
Bożek
Gdynia
Plejadianie
41
Anna
Brodacka
Rumia
Jelenie w terenie
263
Krystian
Brodalski
Gdynia
Nie śpimy bo lecimy
203
Piotr
Budnarowski
Kościerzyna
UKS Olimpijczyk Skorzewo
198
ALEKSANDRA
BUDNICKA
BYDGOSZCZ
Budniki i Kajaki
199
PAWEŁ
BUDNICKI
BYDGOSZCZ
Budniki i Kajaki
189
Kamil
Burchard
Kaliska
187
Marcin
Burchard
Kaliska
Kaliska
185
Marcin
Burchard
Kaliska
Kaliska
22
Bartosz
Cała
Bytów
Cała Team
21
Lena
Cała
Bytów
Cała Team
23
Małgorzata
Cała
Bytów
Cała Team
6
Julian
Cenkier
Bydgoszcz
SISU-OWB ROWERTOUR.COM
83
Katarzyna
Chmielewska
Czersk
Sarenki
Adam
Choma
GDAŃSK
ROMEKO MARINE TEAM
Aleksandra
Choma
GDAŃSK
ROMEKO MARINE TEAM
Joanna
Choma
GDAŃSK
ROMEKO MARINE TEAM
Piotr
Choma
GDAŃSK
ROMEKO MARINE TEAM
264
Karina
Cierocka
Kartuzy
Nie śpimy bo lecimy
45
Jarosław
Cuper
Gdynia
Rowerem przez Życie
137
Anna
Czarnowska
Gdańsk
Od świtu do zmierzchu
176
Jacek
Czarnowski
Gdańsk
Real Dzikie Węże
183
Waldemar
Dargacz
NIESTĘPOWO
ŻUKOWO
158
BARTOSZ
DĘBSKI
Bytów
159
IGNACY
DĘBSKI
Bytów
141
Krzysztof
Deptula
Gdańsk
flypics.pl
52
Stepan
Dnistrianskyi
Rębiechowo
Pokemony
254
Tymoteusz
Dobek
Gdańsk
Gram w zielone
261
Daniel
Drywa
Cewice
250
Lukasz
Drywa
Lębork
KOTY
92
Mateusz
Dybiec
Wejherowo
Karbonowe SPD
65
Jarosław
Dziamara
Przechlewo
Frytka Dawaj
243
Blanka
Engler
Rokity
172
Piotr
Falitarski
Gdynia
WLAZ W LAS
48
Aneta
Ficygowska
Łoś
WATAHA
49
Piotr
Ficygowski
Łoś
WATAHA
188
Przemysław
Florek
Gdańsk
32
Sylwester
Frątczak
Wejherowo
Pedałowe Trio
67
Aleksandra
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
66
Daniel
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
60
Igor
Frozyna
Pogórze
Szydercy
59
Marcin
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
58
Michał
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
175
Jakub
Gac
Kady k. Grodziska Mazowieckiego
Ambasador
128
Magdalena
Gajcy
Gdynia
Łojanci
46
Sebastian
Galuba
Goręczyno
Rowerem przez Życie
262
Wiktoria
Gańska
Cewice
5
Marek
Głowala
Kwidzyn
RowerOWCE
73
Anna
Gorlikowska
Gdynia
WYKONSERWOWANI
72
Roman
Gorlikowski
Gdynia
WYKONSERWOWANI
164
Krzysztof
Górski
Bydgoszcz
251
Marta
Grela
Lebork
KOTY
120
Michał
Gruba
Reda
Ladybugs manducare
122
Nadia
Gruba
Reda
Ladybugs manducare
121
Patrycja
Gruba
Reda
Ladybugs manducare
131
Katarzyna
Grus-Suchcicka
Gniewowo
KSJ LAS
40
Daniel
Hadam
Rumia
Jelenie w terenie
145
Darek
Hallmann
Przodkowo
Rowerem przez Życie
10
Anna
Hinc
Gdańsk
Panny z Wilka
127
Sławek
Ilek
Gronity
226
Michał
Jakielaszek
Gdańsk
205
Michał
Janik
Gdynia
BBC
43
Stanisław
Jankowski
Gdańsk
Zagubieni
204
Jacek
Jasiński
Gdynia
BBC
147
Katarzyna
Jefmańska
Gdańsk
A kto nam zabroni
138
Marcin
Jemioł
Gdańsk
Zagubieni
178
Olaf
Kacprzycki
Warszawa
Olo Solo
177
Olaf
Kacprzycki
Warszawa
Olo Solo
200
ANDRZEJ
KAJA
BYDGOSZCZ
Budniki i Kajaki
201
DOROTA
KAJA
BYDGOSZCZ
Budniki i Kajaki
202
MICHALINA
KAJA
BYDGOSZCZ
Budniki i Kajaki
221
Piotr
Kajzer
Gdańsk
Krwiożercze Borsuki
101
Agatka
Kamińska
Nowy Jasiniec
Ekipa dziadka
8
Anna
Kamińska
starogard gdański
zygzak
99
Małgorzata
Kamińska
Nowy Jasiniec
ekipa dziadka
102
Adaś
Kamiński
Bydgoszcz
Ekipa dziadka
7
Jarosław
Kamiński
starogard gdański
zygzak
4
Łukasz
Kamiński
Gdańsk
Oko Technika
68
Bogusia
Karaś
Gdańsk
Panny z Wilka
174
Dawid
Kauss
Bydgoszcz
77
Marcelina
Kieda
Gdynia
76
Roman
Kieda
Gdynia
219
Katarzyna
Kiersnowska
Słupsk
Dresy na Stresy
218
Barbara
Kiersnowska-Wycinka
Kobylnica
Dresy na Stresy
144
Łukasz
Klein
Gdańsk
Zając!
39
Krzysztof
Kletkiewicz
Lipno
Kletek
271
Izabela
Kłosowska
Gdańsk
Lecimy nie śpimy
153
Katarzyna
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
152
Łukasz
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
47
Anita
Komorowska
Gdynia
Łojanci
276
Tomasz
Kosicki
Słupsk
Stopa Słupsk
229
Jacek
Kostrzewa
Kalisz
tańczący z kompasem
62
Adam
Kot
Gdańsk
TomCat
275
Zbigniew
Kowal
Słupsk
Stopa Słupsk
78
Karol
Kowalczyk
Gdańsk
Nie ma mocnych
210
Tomasz
Kowalski
Bydgoszcz
Los Banditos
184
Jan
Kozłowski
Gdańsk
273
Łukasz
Kozłowski
Niestępowo
Patatajnia
242
Marcin
Krasuski
Warszawa
55
Katarzyna
Kremblewska
Rębiechowo
Pokemony
238
Aleksandra
Kruza
Gdańsk
Kolonia Specjalna
69
Ewa
Krzemińska
Toruń
Predators
70
Daniel
Krzemiński
Toruń
Predators
71
Mateusz
Krzemiński
Toruń
Predators
13
Aleksandra
Krzyżowska
Warszawa
Nocne Furie
11
Dorota
Krzyżowska
Warszawa
Nocne Furie
12
Sebastian
Krzyżowski
Warszawa
Nocne Furie
213
Dariusz
Kubisztal
Wrocław
Ziemniaczki
269
Grzegorz
Kurek
Banino
Lecimy nie śpimy
233
Paweł
Kwaśkiewicz
Gdańsk
WYKONSERWOWANI
237
Mariusz
Kwiatek
Gdynia
Kolonia Specjalna
206
Adrian
Laskowski
Mirotki
239
Przemek
Lenk
Pruszcz Gdański
119
Mariusz
Leśniowski
Gdańsk
Miętka Faja
30
Paweł
Lewicki
Reda
Pedałowe Trio
19
Krzysztof
Lewosz
Banino
Sztywny Klekot
253
Marcin
Licznerski
Gdańsk
Gram w zielone
256
Michał
Licznerski
Gdańsk
Gram w zielone
255
Paweł
Licznerski
Gdańsk
Gram w zielone
252
Wiktor
Lonski
Kramarzyny
ZDDM
151
Krzysztof
Luks
Gdańsk
25
Agnieszka
Łepek
Gdynia
Pidrina Gdynia
86
Marcin
Łepek
Gdańsk
107
Sławomir
Makowiec
Gdańsk
Szum Lasu
197
Marek
Malinowski
Kurcze
2
Marek
Maliszewski
Gdynia
MM's
143
Anna
Malizjusz
Rumia
Zając!
161
Krzysztof
Manthey
Gdańsk
R3NO
160
Krzysztof
Manthey
Gdańsk
R3NO
136
Adam
Mazurkiewicz
Gdańsk
Od świtu do zmierzchu
9
Patrycja
Mazurowska
Gdańsk
Panny z Wilka
109
Sławek
Megger
Gdańsk
Królowie Lasu
53
Marcelina
Miąskowska
Ręboszewo
Pokemony
149
Karolina
Mikołajczak
Gdynia
Panny z Wilka
155
Paweł
Mikołajczyk
Przymuszewo
Bielyj Miedwied
44
Bartosz
Miller
Gdańsk
Zagubieni
16
Mateusz
Mydlarz
Gdańsk
Kolonia Specjalna
80
Grzegorz
Nowicki
Gdańsk
Rzeziblachy
1
Arkadiusz
Osiński
Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
20
Marcin
Owczarski
Chojnice
BoryTeam
171
Piotr
Paduszyński
Starogard Gdański
Kociewska Wataha
267
Marcin
Pawłowski
Gdańsk
Nie śpimy bo lecimy
224
Grzegorz
Pazda
Gdynia
serious gentlemen
232
Bożena
Peplińska
Kościerzyna
Babski Klan
113
Aleksandra
Petka
Tczew
Rodzina13
111
Maksymilian
Petka
Tczew
Rodzina13
112
Marcin
Petka
Tczew
Rodzina13
142
Adrian
Pielech
Rumia
Zając!
225
Piotr
Piesik
Czarna Woda
serious gentlemen
228
Mateusz
Piotrowski
Sierakowice
Plejadianie
214
Andrzej
Piwakowski
Gdańsk
anpi
191
Wojciech
Piwakowski
Gdańsk
96
Ireneusz
Płotka
Sierakowice
97
Małgorzata
Płotka
Sierakowice
146
Agnieszka
Płucienniczek
Pruszcz Gdański
A kto nam zabroni
63
Jacek
Polasz
Reda
Wykrojniki TSA
61
Kamila
Popielarz
Gdańsk
Panny z Wilka
260
Mirosław
Potocki
GDYNIA
Grey Wolf
123
Anna
Przytarska
Tczew
PZG
115
Magdalena
Przytarska
Tczew
Pokemony
125
Martyna
Przytarska
Tczew
PZG
117
Patrycja
Przytarska
Tczew
Pokemony
116
WIKTORIA
Przytarska
Tczew
Pokemony
124
Zuzanna
Przytarska
Tczew
PZG
126
Bartłomiej
Przytarski
Tczew
PZG
118
Jakub
Przytarski
Tczew
Pokemony
235
Wiesława
Radelska
Kościerzyna
Babski Klan
234
Przemysław
Radelski
Kościerzyna
BOTRANS MTB TEAM
207
Zdzisław
Radelski
Kościerzyna
BOTRANS MTB TEAM
180
Łukasz
Reiwer
Białe Błota
Szwagry
168
Natalia
Rekowska
Gdynia
Pędzące żółwie
167
Grzegorz
Rekowski
Gdynia
Pędzące żółwie
169
Jakub
Rekowski
Gdynia
Pędzące żółwie
170
Szymon
Rekowski
Gdynia
Pędzące żółwie
182
Antonina
Rogocz
Gdynia
Rogasie z Doliny Roztoki
181
Maciej
Rogocz
Gdynia
Rogasie z Doliny Roztoki
272
Krzysztof
Romanowski
Gdańsk
Lecimy nie śpimy
114
Marek
Sadowski
Czaple
Smok Kaszubski kontratakuje
18
Marcin
Saffenreuther
Gdańsk
Kolonia Specjalna
84
Daria
Sandomierska-Muzioł
Czersk
Sarenki
26
Artur
Semsch
Gdynia
Pidrina Gdynia
194
Danuta
Seroka
Bytów
SeRodzinka
196
Julek
Seroka
Bytów
SeRodzinka
193
Karol
Seroka
Bytów
SeRodzinka
195
Pola
Seroka
Bytów
SeRodzinka
265
Patryk
Sibiński
Kartuzy
Nie śpimy bo lecimy
173
Adam
Siwik
Gdańsk
WLAZ W LAS
87
Jarosław
Sobieraj
Gdynia
Łojanci
85
Elwira
Śpica
Czersk
Sarenki
162
Jolanta
Spychalska
Gdańsk
Amatorzy
192
Stefan
Stankiewicz
Pasieka
17
Marta
Startek
Gdańsk
Kolonia Specjalna
208
Piotr
Sternicki
Gniew
ŻÓŁW
54
Elżbieta
Studniarz
Rębiechowo
Pokemony
129
Jagoda
Suchcicka
Gniewowo
KSJ LAS
130
Sebastian
Suchcicki
Gniewowo
KSJ LAS
165
Leszek
Sudoł
Studzienice
Lezoniaki
166
Natasza
Sudoł
Studzienice
Lezoniaki
132
Dominika
Świrydczuk
Gdańsk
Morskie chomiki
56
Jerzy
Świrydczuk
Gdańsk
Morena+
75
Krzysztof
Świrydczuk
Gdańsk
Morskie Chomiki
134
Michał
Świrydczuk
Gdańsk
Morskie chomiki
133
Piotr
Świrydczuk
Gdańsk
morena+
135
Teresa
Świrydczuk
Gdańsk
Morskie chomiki
74
Tomasz
Świrydczuk
Gdańsk
Morskie Chomiki
57
Wojciech
Świrydczuk
Gdańsk
Morena+
150
Katarzyna
Szafraniec
Machowino
Panny z Wilka
236
Lucyna
Szkobel
Łubiana
Botrans MTB Team
110
Tomasz
Szot
Gdańsk
Harpagan/GR3miasto
270
Natalia
Szpakowska
Gdynia
Lecimy nie śpimy
81
Filip
Szyler
Gdańsk
Rzeziblachy
94
Weronika
Szymańska
Gdynia
Owczarki Podkolańskie
95
Zuzanna
Szymańska
Gdynia
Owczarki Podkolańskie
93
Wojciech
Szymański
Gdynia
Owczarki Podkolańskie
223
Andrzej
Szymczak
Ciechanów
231
Małagorzata
Tetzłaff
Kościerzyna
Babski Klan
230
Kamila
Truszkowska
Gdańsk
220
Jarosław
Tuliszka
Słupsk
Dresy na Stresy
241
Sakalouski
Valiantsin
Gdynia
211
Aeksandra
Walczak
Poznań
Ziemniaczki
212
Małgorzata
Walczak
Poznań
Ziemniaczki
37
Hubert
Waleńczak
Gdynia
TomCatHu
36
Tomasz
Waleńczak
Gdynia
TomCatHu
274
Andrzej
Warchoł
Świecie
29
Ignacy
Wardziński
Gdańsk
28
Sławomir
Wardziński
Gdańsk
Tuptusie
248
Marek
Warżała
Kwidzyn
Nordland
247
Rafał
Warżała
Gdynia
Nordland
249
Wanda
Warżała
Gdynia
Nordland
190
Stefan
Wesołowski
Kolobrzeg
Cobra Rajd Team
148
Anna
Wilkanowska
Gdańsk
Panny z Wilka
222
Paweł
Wilma
Kłodawa
Krwiożercze Borsuki
100
Filip
Wiśniewski
Bydgoszcz
ekipa dziadka
103
Kostia
Wiśniewski
Bydgoszcz
ekipa dziadka
98
Wiesław
Wiśniewski
Bydgoszcz
ekipa dziadka
266
Jakub
Włoch
Sopot
Nie śpimy bo lecimy
268
Marcin
Wójcicki
Gdańsk
Lecimy nie śpimy
82
Marek
Wrzałkowski
Głuche
powsinoga
217
Piotr
Wycinka
Kobylnica
Dresy na Stresy
38
Sebastian
Zabielski
Słupsk
STOPA
89
Katarzyna
Zaborowska
Nakla
88
Jan
Zaborowski
Nakla
Kozaki
108
Karol
Zaborowski
Gdynia
Łojanci
240
Jauhenia
Zajats
Gdynia
154
Dawid
Zblewski
Chojnice
Bielyj Miedwied
163
Katarzyna
Żebrowska
Trzcianka
Akacja
186
Kasper
Zimny
Kaliska
Kaliska
106
Aleksandra
Żołnowska
Grudziądz
Patyczaki
105
Edward
Żołnowski
Grudziądz
Patyczaki
15
Natalia
Żulińska
Gdańsk
Kolonia Specjalna
104
Maksymilian
Żuliński
Gdańsk
Kolonia Specjalna
79
Arkadiusz
Zwoliński
Wejherowo
Karbonowe SPD