ZAPISZ SIĘ

arrow-up-white

MIEJSCE RAJDU

TRASY PIESZE

Trasa piesza, długość około 10 km. Trasa piesza idealna dla osób początkujących w rajdach na orientację oraz dla tych, którzy w wolnym, spacerowym tempie chcą się rozkoszować pięknem szwedzkiego, północnego lasu. A w lesie tym wiele skarbów- granitowe głazy przeróżnej wielkości, tajemnicze strumienie. Może spotkacie łosia?

Uczestnicy Trasy Różowej zostaną przewiezieni na miejsce startu autokarem. Po zakończeniu rywalizacji na Trasie- będzie możliwość skorzystania z wycieczki autokarem do miasta Karlskrona. Powrót na prom także autokarem.

Trasa piesza, długość około 25 km. Trasa piesza stworzona dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych fanów przygód z mapą. Super przygoda, super marsz lub bieg w otoczeniu fantastycznej, skandynawskiej przyrody.

Uczestnicy Trasy Czerwonej zostaną przewiezieni na miejsce startu autokarem. Po zakończeniu rywalizacji na Trasie- powrót na prom także autokarem.

TRASY ROWEROWE

Trasa rowerowa, długość około 40 km. To wspaniała skandynawska przygoda na dwóch kółkach, po której z pewnością należy się biesiada przy ognisku i bufet. Super przygoda na dwóch kółkach w otoczeniu fantastycznej, skandynawskiej przyrody.

Uczestnicy Trasy Żółtej startują bezpośrednio z terminala promowego. Po zakończeniu rywalizacji na Trasie- konieczność powrotu rowerem na prom (ok. 13,5 km wygodną, asfaltową trasą rowerową- ok. 40 minut). W sytuacji awaryjnej zapewnimy transport.

REGULAMIN I INFORMACJE
 
🇸🇪🚢🇵🇱 AHOJ PRZYGODO ‼

🚢 Już po raz szósty zabierzemy Was w pasjonujący rejs promem Stena Line do przepięknej Szwecji 🇸🇪 Na szwedzkim lądzie będziecie mieli cały dzień na ekscytującą przygodę z mapą- pieszo lub na dwóch kółkach! 🌲🌲🧭🚴🌲🪨🌲🧭🏃‍♀🌲🪨🌲

🇸🇪 Sportową rywalizację podejmiemy w niesamowitych okolicach- wśród tajemniczych, skalistych szkierów; w polodowcowym terenie- pełnym jezior, granitowych głazów; pośród iglastego, skandynawskiego lasu 🌲🪨🌲🌲🪨🌲 
 
Kättilsmåla, Szwecja (miejsce startu) to świetna lokalizacja, odkryj z nami nowe miejsca‼

🇸🇪 Bądźcie aktywni, koniecznie wypłyńcie z nami w rejs do Szwecji i odnajdźcie ukryte wśród skarbów skandynawskiej przyrody biało- czerwone lampioniki.

W dniu 30 marca 2023 (czwartek) spotykamy się o godzinie 19:00 w Terminalu Promowym w GDYNI a następnie wspólnie wyruszamy w Zamorską Przygodę „Z Kompasem”.

Wybierz rodzaj biletu oraz liczbę Uczestników, a w następnym kroku interesującą Cię Trasę.

Szczegóły Cena Ilość
REJS W KABINIE 4-OSpokaż szczegóły – 360.00zł (PLN)   w sprzedaży od
1 stycznia, 2023
REJS W KABINIE 2-OSpokaż szczegóły – 410.00zł (PLN)   w sprzedaży od
1 stycznia, 2023
DZIECI DO 14 LAT (rocznik do 2008) – KABINIA 4-OSpokaż szczegóły – 320.00zł (PLN)   w sprzedaży od
1 stycznia, 2023
DZIECI DO 14 LAT (rocznik do 2008) – KABINIA 2-OSpokaż szczegóły – 370.00zł (PLN)   w sprzedaży od
1 stycznia, 2023
REJS W KABINIE 4-OSpokaż szczegóły – 390.00zł (PLN)   w sprzedaży od
15 lutego, 2023
REJS W KABINIE 2-OSpokaż szczegóły – 440.00zł (PLN)   w sprzedaży od
15 lutego, 2023
DZIECI DO 14 LAT (rocznik do 2008) – KABINIA 4-OSpokaż szczegóły – 350.00zł (PLN)   w sprzedaży od
15 lutego, 2023
DZIECI DO 14 LAT (rocznik do 2008) – KABINIA 2-OSpokaż szczegóły – 400.00zł (PLN)   w sprzedaży od
15 lutego, 2023

PROGRAM RAJDU

arrow-up-white

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA

LISTA ZGŁOSZEŃ

arrow-up-white

LISTA STARTOWA

Po dokonaniu rejestracji na Rajd- znajdziesz siebie na LIŚCIE ZGŁOSZEŃ. Po dokonaniu płatności- trafiasz na LISTĘ STARTOWĄ i otrzymujesz indywidualny numer startowy. Listy są posegregowane według nazwisk- alfabetycznie.

​Razem: 0 Uczestników

LISTA ZGŁOSZEŃ

Brak jeszcze uczestników

LISTA STARTOWA

Brak jeszcze uczestników