KLUB IMPREZ NA ORIENTACJĘ W TERENIE "zkompasem.pl"
81-324 Gdynia, ul. Karpacka 11

NIP: 588-199-63-37
REGON: 192987520
NR KONTA: 16 1140 2004 0000 3902 5454 9459

Kontakt

tel. 509 388 645 (prosimy dzwonić po południu- wcześniej jesteśmy w pracy)
rajd@zkompasem.pl; http://facebook.com/zkompasem

 

 

Ekipa Rajdu

Marcin Jank

Kierownik Klubu "Z Kompasem". Nauczyciel geografii "z pasją". Organizator Imprez na Orientację PTTK, nr uprawnień 3/179/2018. Organizator wyjazdów do Szwecji oraz w Alpy. Szlifów orientacji w terenie uczył się na wielu rajdach. Podwójny zdobywca tytułu Harpagana (rok 2009- TP100 oraz 2019 TM150). Uwielbia także trekkingi i wyprawy górskie (m.in. Mont Blanc, Alpy Szwajcarskie i Austriackie, Pireneje, G. Skandynawskie, Fogarasz, Riła, Tien- Szan, kilka wypraw do Gruzji, wyprawa w zimowych warunkach przez Islandię). 

Alicja Jank

Prywatnie żona Marcina :) Jest ambitną nauczycielką języka angielskiego. Jej pasją są podróże, poznawanie innych kultur i ludzi z różnych krajów świata oraz rodzina :) Na Rajdzie odpowiedzialna za bufet oraz duchowe wspieranie Marcina :)

Jacek Tenderenda

Nauczyciel historii. Alpinista. Pasjonat rajdów na orientację (kilkukrotny zdobywca „Harpagana”, pokonał również „Kierat”). Jest alpinistą, uwielbia trekkingi i wyprawy górskie (m.in. Mont Blanc, Alpy Szwajcarskie, Ałtaj, Tien- Szan, Sajany, Islandia). Na Rajdzie odpowiedzialny za budowę tras.

Wojtek Olichwier

Jego pasją są rodzinne wypady w góry oraz trekking górski z kumplami. Uwielbia jeździć autem. Robi świetne zdjęcia.
Na Rajdzie odpowiedzialny za ognisko, sprawy organizacyjne.

Dominika Mularczyk

Studentka (Politechnika Gdańska), fanka sportów ekstremalnych i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Uwielbia zimne kąpiele w Bałtyku ;) W Rajdzie "Z kompasem" jest obecna od samego początku, od pierwszej edycji. Na Rajdzie odpowiedzialną za sprawne funkcjonowanie Bazy Rajdu i Strefę Wyników.

Paweł Lemke i Wojtek Brunka

Super Panowie jeśli chodzi o obsługę sprzętu nagłaśniającego oraz pomoc techniczną podczas Rajdów. Paweł na co dzień pracuje także w Radiu ESKA.

jest jeszcze sporo osób...

...które będziecie mieli okazję poznać na Rajdzie.

Podczas przygotowań oraz realizacji poszczególnych Rajdów "Z kompasem"- przy budowie tras, opracowywaniu projektów graficznych, logistyce, Rajdowym Bufecie- pomaga jeszcze spore grono innych osób. Wszyscy starają się, żeby nasi Uczestnicy przeżyli na Rajdzie prawdziwą i niezapomnianą Przygodę. Ekipa "Z kompasem" czeka na Ciebie ;)