08/12/2021

KOMUNIKAT PRZED RAJDEM, startujemy już w sobotę!

1. Baza Rajdu znajduje się w SZKOLE PODSTAWOWEJ Nr 37, ul. Wiczlińska 93 GDYNIA.

2. Prosimy o spokojną, bezpieczną jazdę na Rajd. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze! Z uwagi, że liczba miejsc parkingowych jest ograniczona- zachęcamy do skorzystania z komunikacji zbiorowej (ZKM GDYNIA przystanek Wiczlino- Skrzyżowanie).

3. Miejsca parkingowe przedstawione są na załączonej mapce.

4. Starajmy się parkować auta w taki sposób, aby nie blokować przejazdu innym uczestnikom Imprezy oraz mieszkańcom.

5. Niezbędne na Rajdzie: przybory do pisania, kompas, czołówki lub latarki/ odblaskowy strój, strój mikołajkowy mile widziany, super humor. Koniecznie zabierzcie ze sobą na rywalizację na trasach MOCNE OBUWIE, gdyż nawet na trasach rodzinnych możemy liczyć na bezdroża i trudniejszy teren oraz gliniaste podłoże.

6. Przez cały czas trwania Rajdu do Waszej dyspozycji przekazujemy dostęp do RAJDOWEGO BUFETU z przepysznym jedzeniem oraz ognisko z soczystymi kiełbaskami.

7. Wszelkie sprawy organizacyjne załatwisz bez trudu w Bazie Rajdu z naszymi super miłymi osobami z BIURA ZAWODÓW. Pomożemy, obsłużymy, odpowiemy na Twoje pytania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w SOBOTĘ od godziny 10:00.

8. Czasy startu poszczególnych zawodników oraz tras podane są na stronie internetowej Rajdu (lista startowa)

9. Gdy opłata za start została już uiszczona (posiadamy przydzielony numer startowy) wystarczy przybyć do Bazy Rajdu po odbiór pakietów startowych 30 minut przed startem.

10. KTO JESZCZE CHĘTNY NA RAJD- i chciałby zapisać się w dniu Imprezy- powinien upewnić się (Messenger/ mail/ telefon), czy są jeszcze dostępne miejsca na trasie- musimy dla wszystkich Uczestników zabezpieczyć mapy.

11. Ale przede wszystkim: bawimy się NA CAŁEGO! Po to tutaj jesteśmy ;) Robimy fotki, pozdrawiamy siebie nawzajem na Trasie, cieszymy się wolnością, przestrzenią i biało- zielonym lasem

12. Względy bezpieczeństwa:
• Udział w Rajdzie mogą wziąć jedynie osoby zdrowe, które nie mają objawów infekcji SARS-CoV-2, nie miały w ostatnim czasie kontaktu z osobami zakażonymi, nie przebywają na kwarantannie, nie są objęte nadzorem epidemiologicznym (dotyczy rzecz jasna również osób z obsługi Rajdu). Fakt ten potwierdzamy stosownym podpisem- odbierając pakiet startowy.
• Pakiety startowe dla Trasy Smerfowej oraz Różowej będą wydawane w przestrzeni otwartej.
• W związku z czasowym rozciągnięciem startów Rajdu oraz czasem trwania Imprezy (od 10:00 do 20:00)- planowana liczba uczestników w Bazie Rajdu w danym momencie nie przekroczy dozwolonych limitów.
• Zostaje wyznaczona osoba z Ekipy „Z Kompasem” do czuwania nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa.
• W Bazie Rajdu w newralgicznych miejscach staną dozowniki
z płynem do dezynfekcji.
• W budynku Bazy Rajdu (SP37 w Gdyni) uczestnicy będą mieli obowiązek zakładania maseczek ochronnych.
• Wszystkie powyższe obostrzenia zostają wprowadzone
w oparciu o obowiązujące przepisy w związku z zaistnieniem pandemii SARS-CoV-2 oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo zdrowotne Uczestników Rajdu.