28/09/2021

Czołem Ekipo "Kompasu Wikingów"! Spotykamy się w czwartek 21.10.2021 o godzinie 18:00 w Terminalu Promowym STENA LINE- ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia.

Razem wyruszamy na Zamorską Przygodę z mapą i kompasem. Podróż TAM oraz POWRÓT odbywamy tym samym promem, w tych samych kajutach. Zatem możemy pozostawić część naszego ekwipunku na promie.

Po przybyciu do KARLSKRONY nastąpi start Trasy Żółtej TR40 oraz transfer autokarem Uczestników tras pieszych do miejsca startu.

Wszystkie trasy dotrą do DACKESTUGAN- uroczego drewnianego domku, który w piątek 22.10.2021 stanie się Bazą naszego Rajdu. Tam czekają na Was...a jakże :):) nasze kultowe "Kaszubskie Śledziki" oraz ognisko z kiełbaskami. AHOJ PRZYGODO!

 

Bez problemu udajemy się do Szwecji w trzech przypadkach: 1. zaszczepieni 2. po udokumentowanym przechorowaniu Covid-19 (uzyskujemy wówczas tzw. "paszport covidowy") 3. wykonując zwykły test na Covid- ważny 72h. We wszystkich trzech wymienionych przypadkach nie grożą nam żadne "obostrzenia" etc.

szczegóły dotyczące podróżowania do SZWECJI tutaj: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/szwecja