Zgłoszeni uczestnicy

28 36 13 17 16 8 21
Razem: 139 uczestników
Trasa Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
 
Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy
 
Olivia Adamek Gdynia Hefalumpy
 
Wioletta Balicka Rębiechowo Pokemony
 
Piotr Bieniek Łeba Sapiące Gazele
 
Dariusz Borowski Gdynia Smerfy z Muzycznej
 
Basia Brudło Warszawa Babiki
 
Zbych Brudło Warszawa Babiki
 
Paweł Brudło Warszawa Babiki
 
Piotr Budnarowski Kościerzyna fizjokoscierzyna.pl
 
ALEKSANDRA BUDNICKA SOLEC KUJAWSKI BUDNIKI
 
PAWEŁ BUDNICKI SOLEC KUJAWSKI BUDNIKI
 
Katarzyna Błażyńska Gdańsk Panny z Wilka
 
Lena Cała Bytów Cała Team
 
Bartosz Cała Bytów Cała Team
 
Dawid Cała Bytów Cała Team
 
Małgorzata Cała Bytów Cała Team
 
Aleksandra Choma Gdańsk ROMEKO marine Team
 
Piotr Choma Gdańsk ROMEKO marine Team
 
Adam Choma Gdańsk ROMEKO marine Team
 
Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA Słupsk
 
Michał Czerwionka Reda Łobuzy
 
Michał Czerwionka Reda Łobuzy
 
Danuta Czubińska Rumia Wilki morskie
 
Ryszard Czubiński Rumia Wilki morskie
 
Waldemar Dargacz Niestępowo TRANS
 
Bartosz Dębski Bytów
 
Stepan Dnistrianskyi Gdansk Pokemony
 
Katarzyna Doliwa-Dobrowolska Gdynia Smerfy z Muzycznej
 
Jakub Drywa Gdynia
 
Jarek Dziamara Przechlewo
 
Aleksandra Friede Przechlewo Frytka Dawaj
 
Daniel Friede Przechlewo Frytka Dawaj
 
Marcin Frozyna Gdańsk Szydercy
 
Michał Frozyna Gdańsk Szydercy
 
Marta Gawin Gdynia Gawinki
 
Weronika Gawin Gdynia Gawinki
 
TOMASZ GÓRSKI GDYNIA ROWEROWE MĄDRALE
 
Krzysztof Gostomczyk Lipnica SPECJAL-na Armia
 
Natalia Gołąbek Gdańsk Panny z Wilka
 
Blanka Grabaszewska Borzytuchom gRabaRz TEAM
 
Piotr Grabaszewski Borzytuchom gRabaRz TEAM
 
Monika Gradek Człuchów Łaziki i Szwędacze
 
Anna Hinc Gdańsk Panny z Wilka
 
Wojciech Hołdakowski WARSZAWA
 
Dawid Janik Chojnice Janiki
 
Michał Janik Gdynia Legio VI Victrix
 
Andrzej Janik chojnice Janiki
 
Ewa Janik Chojnice Janiki
 
Jacek Jasiński Gdynia Legio VI Victrix
 
Alicja Jasiulewicz Bytów Ty i Ja
 
Łukasz Jaszewski Kościerzyna fizjokoscierzyna.pl
 
Agata Kamińska Nowy Jasiniec My z mamą
 
Anna Kamińska Starogard Gdański Zygzak
 
Małgorzata Kamińska Nowy Jasiniec My z mamą
 
Łukasz Kamiński Gdańsk Oko Technika
 
Jarosław Kamiński Starogard Gdański Zygzak
 
Adam Kamiński Nowy Jasiniec My z mamą
 
Dariusz Karkut Miastko Hamer
 
Karolina Komorowska BYDLINO Skillet
 
Tomasz Komorowski BYDLINO Skillet
 
Agnieszka Kończyk-Warżała Gdynia Nordland
 
Marcin Kotowski Gdańsk
 
Maciej Kotwa Trąbki Wielkie dzik i wiewiórka
 
Zbigniew Kowal Słupsk STOPA Słupsk
 
Karol Kowalczyk Gdańsk Nie ma mocnych
 
Krzysztof Kowalski Wołów
 
Wiktoria Kruszyna Bydgoszcz 2nd
 
Damian Kurkowiak Gdańsk
 
Robert Kwiatkowski Bolszewo Wilki morskie
 
Damian Lanc Leśniewo Team Tirimtim
 
Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy
 
Krzysztof Lewosz Gdynia Sztywny Klekot
 
Wiktor Lonski Kramarzyny SPECJAL-na Armia
 
ryszard lubecki sledziowa huta
 
Krzysztof Luks Gdańsk TRANS
 
Krzysztof Manthey Gdańsk R3NO
 
Joanna Markiewicz-Choma Gdańsk ROMEKO marine Team
 
Maria Marszałek Gdynia
 
Michał Marszałek Gdynia
 
Marcelina Miąskowska Ręboszewo Pokemony
 
Krzysztof Michalak Człuchów Łaziki i Szwędacze
 
Karolina Mikołajczak Gdynia Panny z Wilka
 
Michał Mizik Gdańsk MMTeam
 
Maciej Mizik Chojnice MMTeam
 
Adam Mrozik Bydgoszcz Forest Gang
 
Iwona Mruk Gdańsk Pandorini
 
Przemysław Musiał Gdynia Łobuzy
 
Edyta Nasfeter-Kiełpińska Nożyno
 
Robert Nejman Miastko Robale
 
Monika Nejman Miastko Robale
 
Paweł Nowak Jankowo Gdańskie
 
Marcin Nowicki Gdynia
 
Joanna Olszańska Szczecin Zagubieni w lesie
 
Paweł Olszański Szczecin Zagubieni w lesie
 
Adam Olszański Szczecin Zagubieni w lesie
 
Justyna Orlikowska Studzienice Orliki
 
Arkadiusz Osiński Toruń Ferdek Kiepski Super Star
 
Marek Pawluch Kościerzyna
 
Grzegorz Pawłowski Udorpie GABIT
 
Jagoda Pellowska Gdynia
 
Wojciech Piwakowski Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
 
Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan
 
Kamila Popielarz Gdańsk Panny z Wilka
 
Robert Potocki Gdynia GREY WOLF
 
Mirosław Potocki Gdynia GREY WOLF
 
Paweł Pruszkowski Kraśnik
 
Magdalena Płotka Gdańsk Pandorini
 
Katarzyna Radaczyńska-Nieznalska Gdańsk Sapiące Gazele
 
Ewelina Radomska Gdańsk Słomiane Bambusy
 
Mariusz Rudnicki Wołów
 
Artur Rymon Lipinski Władysławowo SPECJAL-na Armia
 
Patryk Ryniec Włocławek 2nd
 
Marcin Skiba Bytów Ty i Ja
 
Iwona Strysik Gdańsk Ferdek Kiepski Super Star
 
Elżbieta Studniarz Gdańsk Sapiące Gazele
 
Jagoda Suchcicka Gniewowo KSJ LAS
 
Katarzyna Suchcicka Gniewowo KSJ LAS
 
Sebastian Suchcicki Gniewowo KSJ LAS
 
Leszek Sudoł Studzienice Lezonki
 
Natasza Sudoł Studzienice Lezonki
 
Piotr Światkowski Elbląg Lisowyk
 
Tomasz Szot Gdańsk Harpagan/ GR3miasto
 
Filip Szyler Gdańsk
 
Rafał Warżała Gdynia Nordland
 
Stefan Wesołowski Kołobrzeg Cobra Rajd Team
 
Artur Wilczak Gdańsk SAS
 
Anna Wilkanowska Gdańsk Panny z Wilka
 
Filip Wiśniewski Toporzysko Ja z dziadkiem
 
Wiesław Wiśniewski Bydgoszcz Ja z dziadkiem
 
Anna Wrońska-Musiał Gdynia Łobuzy
 
Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk
 
Katarzyna Zaborowska Nakla kozaki
 
Alan Zaborowski Nakla kozaki
 
Witold Zaborowski Nakla kozaki
 
Jan Zaborowski Nakla kozaki
 
Tomasz Żarna Lipusz Hapatuny
 
Agnieszka Żeglińska Szczecin Całanaprzód
 
Grzegorz Żegliński Szczecin Całanaprzód
 
Nina Łęcka Gdynia