Lista startowa

55 46 21 27 20
Razem: 169 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
147 Paweł Adamek Reda Hefalumpy sob., 11/12/2021 - 12:00
145 Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy sob., 11/12/2021 - 12:00
14 Daniel Agacki Gdańsk aniołki sob., 11/12/2021 - 12:00
124 Alicja Augustowska GDYNIA 2MISIE sob., 11/12/2021 - 12:00
38 Janusz Borowicz Kosakowo Jaś i Małgosia sob., 11/12/2021 - 12:00
39 Małgorzata Borowicz Kosakowo Jaś i Małgosia sob., 11/12/2021 - 12:00
99 Alicja Bożek Gdynia Plejadianie sob., 11/12/2021 - 12:00
86 Hanna Bukowska-Nadolska Rumia Pitea Stars sob., 11/12/2021 - 12:00
16 Patryk Cieszyński Gdańsk aniołki sob., 11/12/2021 - 12:00
17 Oskar Cyms Gdańsk aniołki sob., 11/12/2021 - 12:00
43 Waldemar Dargacz Niestępowo TRANS sob., 11/12/2021 - 12:00
159 Justyna Dolna Wejherowo Księgowa na gigancie :) sob., 11/12/2021 - 12:00
68 Anna Domnik Wejherowo squadraX sob., 11/12/2021 - 12:00
3 Dorota Dragan Gdynia Różowy słoń sob., 11/12/2021 - 12:00
123 Tomasz Fojut GDYNIA 2MISIE sob., 11/12/2021 - 12:00
155 Kamil Gierszewski Bytów kozaki sob., 11/12/2021 - 12:00
146 Aneta Groth-Adamek Reda Hefalumpy sob., 11/12/2021 - 12:00
104 Julia Kolińska Rumia Trio Mare sob., 11/12/2021 - 12:00
1 Krystyna Kruczalak Gdynia Różowy słoń sob., 11/12/2021 - 12:00
94 Ewa Krzemińska Toruń Predators sob., 11/12/2021 - 12:00
93 Mateusz Krzemiński Toruń Predators sob., 11/12/2021 - 12:00
92 Daniel Krzemiński Toruń Predators sob., 11/12/2021 - 12:00
161 Anna Kubiak Gdynia Pitea Stars sob., 11/12/2021 - 12:00
87 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach sob., 11/12/2021 - 12:00
102 Natalia Okońska Mosty Trio Mare sob., 11/12/2021 - 12:00
100 Mateusz Piotrowski Sierakowice Plejadianie sob., 11/12/2021 - 12:00
151 Maria Piwakowska Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 11/12/2021 - 12:00
150 Oliwia Radłowska Gdańsk Dynatrace sob., 11/12/2021 - 12:00
103 Iwona Rogińska Rumia Trio Mare sob., 11/12/2021 - 12:00
88 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 11/12/2021 - 12:00
89 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 11/12/2021 - 12:00
47 Natalia Rzyska Gdańsk KT ŚWIT sob., 11/12/2021 - 12:00
49 Piotr Rzyski Gdańsk KT ŚWIT sob., 11/12/2021 - 12:00
67 Ewelina Sałata Wejherowo squadraX sob., 11/12/2021 - 12:00
160 Michał Stankiewicz Wejherowo Księgowa na gigancie :) sob., 11/12/2021 - 12:00
154 Martyna Staszkiewicz Bytów kozaki sob., 11/12/2021 - 12:00
152 Filip Szmidt Reda Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 11/12/2021 - 12:00
153 Michał Szmidt Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 11/12/2021 - 12:00
2 Joanna Szymańska Gdynia Różowy słoń sob., 11/12/2021 - 12:00
117 Piotr Wirkus Gdynia Dynatrace sob., 11/12/2021 - 12:00
162 Małgorzata Wrotkowska Rumia Pitea Stars sob., 11/12/2021 - 12:00
71 Katarzyna Zaborowska Nakla kozaki sob., 11/12/2021 - 12:00
72 Jan Zaborowski Nakla kozaki sob., 11/12/2021 - 12:00
15 Julia Zawistowska` Gdańsk aniołki sob., 11/12/2021 - 12:00
85 Monika Żurawska Rumia Pitea Stars sob., 11/12/2021 - 12:00
48 Krzysztof Łaszyca Gdynia KT ŚWIT sob., 11/12/2021 - 12:00