Lista startowa

55 46 21 27 20
Razem: 169 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
11 Filip Bartlewski Rumia WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
12 Bartłomiej Bartlewski Rumia WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
22 Natalia Bielicka Gdynia AMON sob., 11/12/2021 - 12:00
20 Aleksandra Bielicka Gdynia AMON sob., 11/12/2021 - 12:00
19 Magda Bielicka Gdynia AMON sob., 11/12/2021 - 12:00
21 Adam Bielicki Gdynia AMON sob., 11/12/2021 - 12:00
64 Dariusz Borowski Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
133 Łukasz Ciunel Gdynia WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
63 Katarzyna Doliwa-Dobrowolska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
7 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony sob., 11/12/2021 - 12:00
5 Barbara Falitarska Gdynia WLAZ W LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
6 Krystyna Falitarska Gdynia WLAZ W LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
4 Piotr Falitarski Gdynia WLAZ W LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
130 Dominika Giżycka Gdynia Giżyccy sob., 11/12/2021 - 12:00
128 Tomasz Giżycki Gdynia Giżyccy sob., 11/12/2021 - 12:00
129 Jan Giżycki Gdynia Giżyccy sob., 11/12/2021 - 12:00
167 Szymon Hebel GDYNIA Sokoły sob., 11/12/2021 - 12:00
24 Łukasz Kamiński Gdańsk Różane Pachołki sob., 11/12/2021 - 12:00
27 Magda Kisiołek Gdańsk Różane Pachołki sob., 11/12/2021 - 12:00
110 Beata Kretschmer Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
111 Maja Kretschmer Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
138 Katarzyna Kruczkowska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
40 Agnieszka Kukułka Wrocław WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
121 Asia Macuk Gdynia In the Woods sob., 11/12/2021 - 12:00
120 Piotr Macuk Gdynia In the Woods sob., 11/12/2021 - 12:00
116 Aleksandra Przybecka Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
139 Ewa Rejkowska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
137 ALEKSANDRA Rejkowska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
143 Jacek Rojek Gdynia Drużyna R sob., 11/12/2021 - 12:00
141 Anika Rojek Gdynia Drużyna R sob., 11/12/2021 - 12:00
142 Tymon Rojek Gdynia Drużyna R sob., 11/12/2021 - 12:00
10 Krzysztof Saayman Gdańsk Drzeżdżony sob., 11/12/2021 - 12:00
8 Eleonora Saayman Gdańsk Drzeżdżony sob., 11/12/2021 - 12:00
9 Johan Saayman Gdańsk Drzeżdżony sob., 11/12/2021 - 12:00
115 Zofia Śleszyńska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
114 Małgorzata Śleszyńska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
168 Agnieszka Sokołowska Gdynia Sokoły sob., 11/12/2021 - 12:00
166 Aleksander Sokołowski Gdynia Sokoły sob., 11/12/2021 - 12:00
165 Wojciech Sokołowski GDYNIA Sokoły sob., 11/12/2021 - 12:00
46 Katarzyna Suchcicka Gniewowo KSJ LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
45 Jagoda Suchcicka Gniewowo KSJ LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
44 Sebastian Suchcicki Gniewowo KSJ LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
112 Piotr Suzga Gdynia PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
78 Barbara Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
77 Magdalena Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
81 Maksymilian Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
80 Łukasz Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
79 Maja Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
140 Antonina Wierzbowska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
109 Zygmunt Wysiecki Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
26 Róża Włoch Gdańsk Różane Pachołki sob., 11/12/2021 - 12:00
25 Daniel Włoch Gdańsk Różane Pachołki sob., 11/12/2021 - 12:00
13 Katarzyna Zych-Bartlewska Rumia WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
108 Michalina Zychowicz Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
107 Joanna Zychowicz Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00