Lista startowa

55 46 21 27 20
Razem: 169 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
145 Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy sob., 11/12/2021 - 12:00
147 Paweł Adamek Reda Hefalumpy sob., 11/12/2021 - 12:00
14 Daniel Agacki Gdańsk aniołki sob., 11/12/2021 - 12:00
124 Alicja Augustowska GDYNIA 2MISIE sob., 11/12/2021 - 12:00
11 Filip Bartlewski Rumia WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
12 Bartłomiej Bartlewski Rumia WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
84 Daniel Bednarski Gdynia Batoge sob., 11/12/2021 - 13:34
28 Monika Bernaszuk Pruszcz Gdański Kundy Portowe sob., 11/12/2021 - 13:30
52 Kuba Białogrodzki Gdynia Urazisz się w stopę sob., 11/12/2021 - 13:37
50 Łukasz Białynicki Gdańsk sob., 11/12/2021 - 13:32
95 Roman Biegajski Bratian PTTK Iława sob., 11/12/2021 - 13:40
22 Natalia Bielicka Gdynia AMON sob., 11/12/2021 - 12:00
20 Aleksandra Bielicka Gdynia AMON sob., 11/12/2021 - 12:00
19 Magda Bielicka Gdynia AMON sob., 11/12/2021 - 12:00
21 Adam Bielicki Gdynia AMON sob., 11/12/2021 - 12:00
31 Ryszard Borko Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 11/12/2021 - 13:31
38 Janusz Borowicz Kosakowo Jaś i Małgosia sob., 11/12/2021 - 12:00
39 Małgorzata Borowicz Kosakowo Jaś i Małgosia sob., 11/12/2021 - 12:00
64 Dariusz Borowski Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
99 Alicja Bożek Gdynia Plejadianie sob., 11/12/2021 - 12:00
86 Hanna Bukowska-Nadolska Rumia Pitea Stars sob., 11/12/2021 - 12:00
16 Patryk Cieszyński Gdańsk aniołki sob., 11/12/2021 - 12:00
133 Łukasz Ciunel Gdynia WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
135 Agata Ćwiklińska Sulmin Kultowa Drużyna sob., 11/12/2021 - 13:53
17 Oskar Cyms Gdańsk aniołki sob., 11/12/2021 - 12:00
54 Jakub Dalecki Gdynia Gdynia Sport Team sob., 11/12/2021 - 11:00
53 Przemysław Dalecki Gdynia Gdynia Sport Team sob., 11/12/2021 - 11:00
60 Jędrzej Danowski Reda Batoge sob., 11/12/2021 - 13:34
43 Waldemar Dargacz Niestępowo TRANS sob., 11/12/2021 - 12:00
63 Katarzyna Doliwa-Dobrowolska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
159 Justyna Dolna Wejherowo Księgowa na gigancie :) sob., 11/12/2021 - 12:00
68 Anna Domnik Wejherowo squadraX sob., 11/12/2021 - 12:00
3 Dorota Dragan Gdynia Różowy słoń sob., 11/12/2021 - 12:00
34 Grzegorz Droń Kwidzyn UMKS Kwidzyn sob., 11/12/2021 - 13:35
7 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony sob., 11/12/2021 - 12:00
41 Marcin Dudek Gdynia Bez kitu sob., 11/12/2021 - 11:00
5 Barbara Falitarska Gdynia WLAZ W LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
6 Krystyna Falitarska Gdynia WLAZ W LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
4 Piotr Falitarski Gdynia WLAZ W LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
119 Magnolia Florez Obiedo Gdynia Keniaki sob., 11/12/2021 - 13:44
123 Tomasz Fojut GDYNIA 2MISIE sob., 11/12/2021 - 12:00
58 Krzysztof Fudziński Gdynia Wioletta Team sob., 11/12/2021 - 11:00
155 Kamil Gierszewski Bytów kozaki sob., 11/12/2021 - 12:00
130 Dominika Giżycka Gdynia Giżyccy sob., 11/12/2021 - 12:00
128 Tomasz Giżycki Gdynia Giżyccy sob., 11/12/2021 - 12:00
129 Jan Giżycki Gdynia Giżyccy sob., 11/12/2021 - 12:00
146 Aneta Groth-Adamek Reda Hefalumpy sob., 11/12/2021 - 12:00
75 Alicja Głodek Gdańsk jeżyki sob., 11/12/2021 - 13:45
105 Vitali Hanich Gdańsk sob., 11/12/2021 - 11:00
167 Szymon Hebel GDYNIA Sokoły sob., 11/12/2021 - 12:00
51 Wojciech Iwicki Gdańsk sob., 11/12/2021 - 13:32
157 Anna Jagoda Rumia BigYellowFoot Adventure Team sob., 11/12/2021 - 11:00
59 Stanisław Jankowski Gdańsk sob., 11/12/2021 - 11:00
97 Piotr Jaworski Gdańsk Ziemia jest płaska sob., 11/12/2021 - 13:42
66 Anna Kamińska Starogard Gdański Zygzak sob., 11/12/2021 - 13:36
24 Łukasz Kamiński Gdańsk Różane Pachołki sob., 11/12/2021 - 12:00
65 Jarosław Kamiński Starogard Gdański Zygzak sob., 11/12/2021 - 13:36
83 Jacek Kawiak Reda Batoge sob., 11/12/2021 - 13:34
27 Magda Kisiołek Gdańsk Różane Pachołki sob., 11/12/2021 - 12:00
91 Filip Koleda Gdynia KLUSKI sob., 11/12/2021 - 11:00
104 Julia Kolińska Rumia Trio Mare sob., 11/12/2021 - 12:00
125 Anita Komorowska Gdynia MAJ sob., 11/12/2021 - 13:46
82 Monika Konkol Gdynia Batoge sob., 11/12/2021 - 13:34
158 Bartosz Kosak Gdańsk sob., 11/12/2021 - 11:00
69 Bartosz Kosak Gdańsk sob., 11/12/2021 - 11:00
113 Maciej Kotwa Trąbki Wielkie sob., 11/12/2021 - 13:49
106 Kamil Kowalewski Trąbki Wielkie sob., 11/12/2021 - 13:49
110 Beata Kretschmer Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
111 Maja Kretschmer Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
1 Krystyna Kruczalak Gdynia Różowy słoń sob., 11/12/2021 - 12:00
138 Katarzyna Kruczkowska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
94 Ewa Krzemińska Toruń Predators sob., 11/12/2021 - 12:00
92 Daniel Krzemiński Toruń Predators sob., 11/12/2021 - 12:00
93 Mateusz Krzemiński Toruń Predators sob., 11/12/2021 - 12:00
161 Anna Kubiak Gdynia Pitea Stars sob., 11/12/2021 - 12:00
40 Agnieszka Kukułka Wrocław WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
164 Damian Kurkowiak Gdańsk My na grzyby sob., 11/12/2021 - 13:50
62 Paweł Kwaśkiewicz Gdańsk Batoge sob., 11/12/2021 - 13:34
61 Agata Kwaśkiewicz Gdańsk Batoge sob., 11/12/2021 - 13:34
98 Maciej Kwaśniewski Gdańsk Ziemia jest płaska sob., 11/12/2021 - 13:42
29 Małgorzata Leszczyńska Pruszcz Gdański Kundy Portowe sob., 11/12/2021 - 13:30
87 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach sob., 11/12/2021 - 12:00
70 Krzysztof Luks Gdańsk TRANS sob., 11/12/2021 - 13:38
120 Piotr Macuk Gdynia In the Woods sob., 11/12/2021 - 12:00
121 Asia Macuk Gdynia In the Woods sob., 11/12/2021 - 12:00
55 Krzysztof Manthey Gdańsk R3NO sob., 11/12/2021 - 13:29
156 Marcin Martewicz Gdańsk AGM sob., 11/12/2021 - 11:00
74 Robert Mazurczak Gdańsk Impuls sob., 11/12/2021 - 13:43
42 Mirosław Małek Gdynia Bez kitu sob., 11/12/2021 - 11:00
169 Sławek Megger Gdańsk sob., 11/12/2021 - 13:52
57 Paweł Mikołajczyk Brusy Bielyj Miedwied sob., 11/12/2021 - 13:41
127 Małgorzata Molenda Gdańsk MAJ sob., 11/12/2021 - 13:46
36 Iwona Mruk Gdańsk Pandorini sob., 11/12/2021 - 11:00
76 Mateusz Murawski Gdańsk jeżyki sob., 11/12/2021 - 13:45
118 Marcin Nowicki Gdynia Keniaki sob., 11/12/2021 - 13:44
134 Kinga Okon-Sokołek Górczyn Kultowa Drużyna sob., 11/12/2021 - 13:53
102 Natalia Okońska Mosty Trio Mare sob., 11/12/2021 - 12:00
122 Przemysław Olech Gdynia Primulki sob., 11/12/2021 - 13:51
100 Mateusz Piotrowski Sierakowice Plejadianie sob., 11/12/2021 - 12:00
151 Maria Piwakowska Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 11/12/2021 - 12:00
116 Aleksandra Przybecka Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
37 Magdalena Płotka Gdańsk Pandorini sob., 11/12/2021 - 11:00
150 Oliwia Radłowska Gdańsk Dynatrace sob., 11/12/2021 - 12:00
137 ALEKSANDRA Rejkowska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
139 Ewa Rejkowska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
103 Iwona Rogińska Rumia Trio Mare sob., 11/12/2021 - 12:00
89 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 11/12/2021 - 12:00
142 Tymon Rojek Gdynia Drużyna R sob., 11/12/2021 - 12:00
88 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 11/12/2021 - 12:00
143 Jacek Rojek Gdynia Drużyna R sob., 11/12/2021 - 12:00
141 Anika Rojek Gdynia Drużyna R sob., 11/12/2021 - 12:00
148 MAJA ROSZAK Kwidzyn Dziewczyny Endorfiny sob., 11/12/2021 - 13:48
18 Filip Rzechowski Gdynia BigYellowFoot Adventure Team sob., 11/12/2021 - 11:00
47 Natalia Rzyska Gdańsk KT ŚWIT sob., 11/12/2021 - 12:00
49 Piotr Rzyski Gdańsk KT ŚWIT sob., 11/12/2021 - 12:00
10 Krzysztof Saayman Gdańsk Drzeżdżony sob., 11/12/2021 - 12:00
8 Eleonora Saayman Gdańsk Drzeżdżony sob., 11/12/2021 - 12:00
9 Johan Saayman Gdańsk Drzeżdżony sob., 11/12/2021 - 12:00
23 Rafał Sawaniewski Malbork Karrrramba sob., 11/12/2021 - 11:00
144 Małgorzata Sawicz Gdańsk AGM sob., 11/12/2021 - 11:00
67 Ewelina Sałata Wejherowo squadraX sob., 11/12/2021 - 12:00
32 Artur Semsch Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 11/12/2021 - 13:31
35 Wojciech Serocki Kwidzyn UMKS Kwidzyn sob., 11/12/2021 - 13:35
114 Małgorzata Śleszyńska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
115 Zofia Śleszyńska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
126 Jarosław Sobieraj Gdynia MAJ sob., 11/12/2021 - 13:46
136 Maciej Sokołek Górczyn Kultowa Drużyna sob., 11/12/2021 - 13:53
168 Agnieszka Sokołowska Gdynia Sokoły sob., 11/12/2021 - 12:00
166 Aleksander Sokołowski Gdynia Sokoły sob., 11/12/2021 - 12:00
165 Wojciech Sokołowski GDYNIA Sokoły sob., 11/12/2021 - 12:00
160 Michał Stankiewicz Wejherowo Księgowa na gigancie :) sob., 11/12/2021 - 12:00
101 Hubert Staśkiewicz Gdańsk sob., 11/12/2021 - 13:47
154 Martyna Staszkiewicz Bytów kozaki sob., 11/12/2021 - 12:00
46 Katarzyna Suchcicka Gniewowo KSJ LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
45 Jagoda Suchcicka Gniewowo KSJ LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
44 Sebastian Suchcicki Gniewowo KSJ LAS sob., 11/12/2021 - 12:00
112 Piotr Suzga Gdynia PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
33 Piotr Światkowski Elbląg Lisowyk sob., 11/12/2021 - 13:33
132 Grzegorz Szawkało Gdańsk Sąsiedzi sob., 11/12/2021 - 11:00
153 Michał Szmidt Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 11/12/2021 - 12:00
152 Filip Szmidt Reda Poszukiwacze Zaginionych Prezentów sob., 11/12/2021 - 12:00
2 Joanna Szymańska Gdynia Różowy słoń sob., 11/12/2021 - 12:00
80 Łukasz Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
79 Maja Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
78 Barbara Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
77 Magdalena Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
81 Maksymilian Truhn Gdynia Świeżaki sob., 11/12/2021 - 12:00
90 Kamila Wasilewska Gdynia KLUSKI sob., 11/12/2021 - 11:00
131 Sławomir Wejher Gdańsk Sąsiedzi sob., 11/12/2021 - 11:00
140 Antonina Wierzbowska Gdynia Smerfy z Muzycznej sob., 11/12/2021 - 12:00
117 Piotr Wirkus Gdynia Dynatrace sob., 11/12/2021 - 12:00
163 Kamil Wójciuk Gdynia My na grzyby sob., 11/12/2021 - 13:50
162 Małgorzata Wrotkowska Rumia Pitea Stars sob., 11/12/2021 - 12:00
109 Zygmunt Wysiecki Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
26 Róża Włoch Gdańsk Różane Pachołki sob., 11/12/2021 - 12:00
25 Daniel Włoch Gdańsk Różane Pachołki sob., 11/12/2021 - 12:00
71 Katarzyna Zaborowska Nakla kozaki sob., 11/12/2021 - 12:00
72 Jan Zaborowski Nakla kozaki sob., 11/12/2021 - 12:00
15 Julia Zawistowska` Gdańsk aniołki sob., 11/12/2021 - 12:00
56 Dawid Zblewski Chojnice Bielyj Miedwied sob., 11/12/2021 - 13:41
149 JOANNA ZIAREK KWIDZYN Dziewczyny Endorfiny sob., 11/12/2021 - 13:48
73 Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki sob., 11/12/2021 - 11:00
85 Monika Żurawska Rumia Pitea Stars sob., 11/12/2021 - 12:00
13 Katarzyna Zych-Bartlewska Rumia WROOM sob., 11/12/2021 - 12:00
108 Michalina Zychowicz Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
107 Joanna Zychowicz Kębłowo PASIBRZUCHY sob., 11/12/2021 - 12:00
48 Krzysztof Łaszyca Gdynia KT ŚWIT sob., 11/12/2021 - 12:00
30 Agnieszka Łepek Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 11/12/2021 - 13:31
96 Jerzy Łukaszewicz Fijewo PTTK Iława sob., 11/12/2021 - 13:40