Trasy piesze

Smerfowa

Trasa dzienna ok 5 km, limit czasu 4 h, start wspólny o godz. 12:00, trasa bez pkt. stowarzyszonych, pkt. zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa idealna dla małych Smerfów z rodzicami lub grup Smerfów z opiekunem. Na każde dziecko będzie czekała wspaniała nagroda. Co najmniej jedna osoba w drużynie musi być w wieku do 10 lat, tzn. urodzona po 09 grudnia 2006.

 

Różowa

Trasa dzienna ok 10 km, limit czasu: do zamknięcia mety, start wspólny o godz. 12:00, trasa bez pkt. stowarzyszonych, pkt. zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa stworzona dla początkujących lub średniozaawansowanych fanów przygód z mapą. W drużynie musi być co najmniej jedna kobieta.

 

Zielona

Trasa dzienno-wieczorna ok 12,5 km, limit czasu: 6 h, start interwałowy co 2 min. od godz. 13:30, średni poziom trudności, trasa z pkt. stowarzyszonymi, pkt. zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa przeznaczona dla odważnych zawodników, którym niestraszny jest las po zmroku.

 

Czarna

Trasa dzienno-wieczorna ok 15 km, limit czasu: 6 h, start interwałowy co 2 min. od godz. 13:30, trasa z pkt. stowarzyszonymi, pkt. zaliczane w dowolnej kolejności. Trasa dla ludzi, dla których niestraszne są bagna, wąwozy, ogromne sumy podejść i bezdroża.

Na trasie ZIELONEJ i CZARNEJ zwycięża Zawodnik lub Zespół, który zdobył najmniejszą liczbę punktów karnych. W przypadku identycznej liczby punktów karnych o kolejności Uczestników lub Zespołów decyduje czas pokonania trasy.

punkty karne na trasie ZIELONEJ i CZARNEJ  
brak potwierdzenia punktu kontrolnego 90 PK
potwierdzenie punktu stowarzyszonego do punktu kontrolnego 25 PK
zmiana potwierdzenia punktu kontrolnego 10 PK
każda pełna minuta po limicie czasu

5 PK

Trasy rowerowe

Żółta

Trasa dzienna ok 30 km, limit czasu: do zamknięcia mety, start wspólny o godz. 12:00, trasa bez pkt. stowarzyszonych, pkt. zaliczane w dowolnej kolejności. Po starcie czas na miły pobyt w Rajdowym Bufecie, czy przy ognisku. Jeżeli lubisz zimowe przejażdżki, to wskakuj na siodełko i prędko pedałuj do nas ;)