Trasy piesze

Smerfowa

Trasa dzienna 7,5 km, brak punktów stowarzyszonych; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start o dowolnej porze w przedziale od 09:00 do 15:00

Trasa polecana dla wszystkich Smerfów ze swoimi rodzinami. Na tę trasę zapraszamy również małe grupy- szkolne, harcerskie etc. z opiekunami- będzie to dla Was wspaniała okazja do integracji na świeżym powietrzu, zapraszamy osoby początkujące w orienteeringu i wszystkie osoby, które kochają Smerfy :).

Smerfujemy dzielnie do lasu niczym Smerf Osiłek, ale po kilku punktach zaliczonych w lesie jesteśmy głodni niczym Łasuch i jak Maruda zaczynamy mówić „nie cierpię chodzić z kompasem…” Na szczęście Papa Smerf zaprowadzi nas po przygodzie w lesie do ogniska, gdzie jest bardzo smerfnie i możemy się najeść do syta…i odebrać smerfne nagrody dla dzielnych Smerfów. A po wspaniałej imprezie zaśniemy w domku szybko niczym Smerf Śpioch i będziemy mieli piękne smerfowe sny :)

Na tej trasie co najmniej jedna osoba w drużynie musi być w wieku do 10 lat (rocznik 2010 i młodsi)

 

Różowa

Trasa dzienna o długości około 10 km. brak punktów stowarzyszonych; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start o dowolnej porze w przedziale od 09:00 do 15:00

Trasa bez punktów stowarzyszonych. Punkty zaliczane w dowolnej kolejności. Pasjonująca zabawa dla wszystkich Blondynek (i nie tylko!). Na trasę Różową zapraszamy wszystkich, którzy początkują w rajdach na orientację lub mają średni stopień doświadczenia. Zapraszamy do wspólnej zabawy również małe grupy: szkolne, harcerskie etc. Na tej trasie w drużynie musi być co najmniej jedna kobieta.

 

Czerwona

trasa dzienna około 30 km- limit czasu: do zamknięcia mety;

Punkty kontrolne zaliczane w dowolnej kolejności, położone w miejscach charakterystycznych, których znalezienie nie powinno przysporzyć nikomu kłopotów. :) Trudność trasy tkwi w jej dystansie, ale wędrówka będzie świetną Przygodą w pięknym, pachnąym lesie ;)

 

 

 

Zielona

Trasa dzienna 12,5 km, limit czasu 5 godzin, trasa z punktami stowarzyszonymi; PK zaliczane w dowolnej kolejności, start o dowolnej porze w przedziale od 09:00 do 15:00

Trasa o średnim poziomie trudności, odpowiednia dla osób, które już startowały w rajdach na orientację i miały w ręku mapę :), rywalizacja na tej trasie z pewnością będzie bardzo ciekawa.

 

Trasy rowerowe

Żółta

Trasa dzienna o długości jednego maratonu (około 42 km)

Wspaniała przygoda w siodełku, po której z pewnością należy się biesiada przy ognisku i bufet. Punkty kontrolne zdobywane są w dowolnej kolejności, to Wy decydujecie, czy najpierw startujecie w lewo, czy w prawo. :)