18/09/2019

CZOŁEM AKTYWNI‼
Już za moment, już niebawem,
już w najbliższą sobotę 28.09 cała ŁUPAWA BĘDZIE NASZA! Już za chwilę zaroi się od Wesołych Ludków teren wokół Bazy Rajdu :)

 

 

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY

 

1. Baza Rajdu znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej w ŁUPAWIE, gm. Potęgowo

 

2. Parkingi znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Bazy Rajdu- na placu przy szkole oraz wzdłuż ulicy prowadzącej do szkoły- będziemy kierować ruchem aut w okolicy. Starajmy się parkować auta w taki sposób, aby nie blokować wjazdu i wyjazdu innym uczestnikom Imprezy oraz pozostałym użytkownikom dróg. Oszacujmy czas potrzebny nam na dojazd do ŁUPAWY, żeby nasza podróż przebiegła spokojnie i bezpiecznie, bez niepotrzebnego pośpiechu. Z Trójmiasta należy przeznaczyć na podróż autem ok. 1,5 km.

 

3. DARMOWY TRANSPORT z PKP POTĘGOWO: szczegóły w „aktualnościach” na naszej www.zkompasem.pl. Wciąż można skorzystać z tej formy dotarcia do Bazy Rajdu, prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.
Niezbędne na Rajdzie: przybory do pisania, kompas, latarka/ czołówka/ lampka na rower/ odblaskowy strój rowerzysty, zmienne obuwie (do użycia w Bazie Rajdu), super humor J Koniecznie zabierzcie ze sobą na rywalizację na trasach MOCNE OBUWIE, gdyż nawet na trasach rodzinnych możemy liczyć na bezdroża i trudniejszy teren.

 

4. Przez cały czas trwania Rajdu do Waszej dyspozycji przekazujemy dostęp do RAJDOWEGO BUFETU z rozgrzewającym żurkiem, przepysznymi śledzikami, herbatą z cytrynką, kawą a także ognisko z soczystymi kiełbaskami.
 

 

5. Wszelkie sprawy organizacyjne załatwisz bez trudu w Bazie Rajdu z naszymi super miłymi dziewczynami z BIURA ZAWODÓW. Pomożemy, obsłużymy, odpowiemy na Twoje pytania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w sobotę od godziny 10:30.

 

6. Czasy startu poszczególnych zawodników oraz tras podane są na stronie internetowej Rajdu (lista startowa)

 

7. Gdy opłata za start została już uiszczona (posiadamy przydzielony numer startowy) wystarczy przybyć do Bazy Rajdu po odbiór pakietów startowych 45-60 minut przed startem- DOTYCZY TRAS ZE STARTEM WSPÓLNYM (TRAS DZIENNYCH). W przypadku tras nocnych potwierdzamy swoją obecność 15 minut przed startem.

 

8. KTO JESZCZE CHĘTNY NA RAJD- i chciałby zapisać się w dniu Imprezy- powinien upewnić się telefonicznie, czy są jeszcze dostępne miejsca na trasie.

 

9. I bawimy się NA CAŁEGO! Po to tutaj jesteśmy ;)