06/12/2018

Kochani- spotykamy się na naszym Mikołajkowym Wydarzeniu już w najbliższą sobotę. laugh Będzie super zabawa- dlatego koniecznie zabierzcie masę energii i dobrego humoru! Warto przyjść ubranym "mikołajkowo". Czerwony strój oraz rogi Rudolfa- mile widziane.

Koniecznie weźcie też ze sobą kamerki, aparaty fotograficzne, smartfony i pochwalcie się innym fotkami i filmikami spod bramy startowej oraz z trasy!

 

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY 

 

1. BAZA RAJDU znajduje się w budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego Nr 2 w Gdyni, ul. Leopolda Staffa 10.

 

2. DOJAZD: dogodny dojazd komunikacją publiczną. Informacje oraz rozkład jazdy w poprzednich wiadomościach. 
PRZYSTANEK ZKM: Gdynia- przystanek Źródło Marii;
PIESZO OD STACJI PKM GDYNIA KARWINY tylko 6 minut!
Autem- zachęcamy do przyjazdu od strony ul. Zofii Nałkowskiej, ilość miejsc parkingowych ograniczona, zalecamy korzystać z komunikacji zbiorowej;
(www.zkompasem.pl/miejsce-rajdu)

 

3. Rajd odbędzie się w sobotę, 08 grudnia 2018. Start wspólny Trasy Smerfowej, Różowej, Brązowej i Żółtej o godzinie 12:00. Start interwałowy Trasy Zielonej i Czarnej od godziny 13:30.

 

4. Gdy opłata za start została już uiszczona (posiadamy przydzielony numer startowy) wystarczy przybyć do Bazy Rajdu po odbiór pakietów startowych około 45 minut przed startem (Trasa Smerfowa, Różowa, Brązowa i Żółta) lub 15 minut przed startem (Trasa Zielona i Czarna). Prosimy nie przybywać na ostatni moment!

 

5. MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ W BAZIE RAJDU W DNIU IMPREZY. Powinniśmy wówczas przybyć godzinę przed planowanym startem. Wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny w celu upewnienia się, czy są jeszcze dostępne pakiety startowe.

 

6. Niezbędne: przybory do pisania, kompas, latarka/ czołówka/ oświetlenie rowerowe (wcześnie robi się ciemno), mocne obuwie, ubiór odpowiedni do warunków jesienno- zimowych, super humor laugh

 

7. ROBIMY FOTKI, filmiki, poznajemy ludzi wokół nas, uśmiechamy się, biegamy, jeździmy na rowerach, bawimy się NA CAŁEGO!

 

8. Nasza Ekipa czeka już na Was zwarta i gotowa laugh To będzie wspaniałe wydarzenie!