12/02/2021

KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY

1. Baza Rajdu znajduje się na NARODOWYM STADIONIE RUGBY w GDYNI, ul. Kazimierza Górskiego 10.

2. Uwaga! Trudne, zimowe warunki. Prosimy o spokojną, bezpieczną jazdę na Rajd. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

3. Duże parkingi zlokalizowane bezpośrednio przy Bazie Rajdu oraz przy innych obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu. Wojtek z Ekipy „Z Kompasem” będzie kierował autami do zaparkowania.
Starajmy się parkować auta w taki sposób, aby nie blokować wjazdu i wyjazdu innym uczestnikom Imprezy oraz osobom trzecim.

4. Warto zabrać ze sobą: własny długopis (podpisujemy oświadczenia), kompas, termos z gorącym napojem, latarkę (dotyczy zwłaszcza tras długich- jest zima i wcześnie robi się ciemno), super humor. Koniecznie zabierzcie ze sobą na rywalizację na trasach mocne obuwie, ochraniacze do obuwia, kijki trekkingowe- gdyż nawet na trasach rodzinnych możemy liczyć na trudniejszy teren oraz śliskie podłoże.

5. Przez cały czas trwania Rajdu do Waszej dyspozycji przekazujemy dostęp do RAJDOWEGO BUFETU z przepysznym jedzeniem.

6. Wszelkie sprawy organizacyjne załatwisz bez trudu w Bazie Rajdu z naszymi super miłymi osobami z BIURA ZAWODÓW. Pomożemy, obsłużymy, odpowiemy na Twoje pytania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w niedzielę od godziny 10:00.

7. Czasy startu poszczególnych zawodników oraz tras podane są na stronie internetowej Rajdu (lista startowa).
Gdy opłata za start została już uiszczona (posiadamy przydzielony numer startowy) wystarczy przybyć do Bazy Rajdu po odbiór pakietów startowych 15 minut przed startem.

8. KTO JESZCZE CHĘTNY NA RAJD- i chciałby się dopisać do listy Uczestników- powinien upewnić się (Messenger/ mail/ telefon 509 388 645), czy są dostępne miejsca na wybranej przez nas trasie.

9. Względy bezpieczeństwa:

  • starty wszystkich Tras są interwałowe- pozwoli to nam uniknąć dużego zgromadzenia w Bazie Rajdu.
  • Na „Walentynkowym Kompasie” będzie możliwość potwierdzania PK na karcie startowej poprzez spisanie własnym długopisem kodów z lampionów (jeśli ktoś nie chce dotykać perforatorów).
  • Udział w Rajdzie mogą wziąć jedynie osoby zdrowe, które nie mają objawów infekcji SARS-CoV-2, nie miały w ostatnim czasie kontaktu z osobami zakażonymi, nie przebywają na kwarantannie, nie są objęte nadzorem epidemiologicznym (dotyczy rzecz jasna również osób z obsługi Rajdu). Fakt ten potwierdzamy stosownym podpisem- odbierając pakiet startowy.
  • W Bazie Rajdu w newralgicznych miejscach staną dozowniki z płynem do dezynfekcji.
  • W Bazie Rajdu uczestnicy mają obowiązek zakładania maseczek ochronnych.
  • Wszystkie powyższe obostrzenia zostają wprowadzone w oparciu o obowiązujące przepisy w związku z zaistnieniem pandemii SARS-CoV-2 oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo zdrowotne Uczestników Rajdu.

 

10. Ale przede wszystkim: bawimy się NA CAŁEGO! Po to tutaj jesteśmy ;) Robimy fotki, pozdrawiamy siebie nawzajem na Trasie, cieszymy się wolnością, przestrzenią i białym, zimowym lasem.