21/12/2020

Na problemy, na sytuacje kryzysowe...tylko Gmina Borzytuchom. Już raz ta niezwykle gościnna Gmina przygarnęła Rajd"Z Kompasem". Było to jesienią roku 2017, kiedy trąby powietrzne powaliły lasy w okolicach Kościerzyny i nagle znaleźliśmy się w trudnej sytuacji- bez Bazy Rajdu, bez zielonych przestrzeni lasu...

Teraz- w jeszcze trudniejszej- pandemicznej rzeczywistości- znowu możemy liczyć na niesamowitą gościnność Gminy Borzytuchom- XIX EDYCJA RAJDU "Z KOMPASEM" odbędzie się 29 maja 2021 w NIEDARZYNIE.
I znowu będziemy odkrywać bezcenne skarby dzikiej przyrody tych terenów- położonych nad słynnymi rzekami- Słupią i Bytową- rzekami płynącymi przez naprawdę gęste lasy!

Szykujemy dla Was aż siedem atrakcyjnych- pieszych i rowerowych tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Całkiem prawdopodobne jest to, że powrócą trasy nocne!

W bogatych pakietach startowych otrzymamy m.in. piękne pamiątkowe medale, imienne numery startowe, kolorowe mapy i wodoodporne karty startowe. Ponadto na wszystkich czeka prawdziwa uczta w rajdowym bufecie!

Szczegółowe informacje oraz rejestracja- na stronie internetowej Rajdu: www.zkompasem.pl.