10/07/2020

 

1. Baza Rajdu znajduje się w Kolibki Adventure Parku, ul. Bernadowska 1, GDYNIA

 

2. Parking dla Uczestników „Wakacyjnego Kompasu” znajduje się tuż przed wjazdem na teren Adventure Parku, przed szlabanem należy skręcić w lewo.
Starajmy się parkować auta w taki sposób, aby nie blokować wjazdu i wyjazdu innym uczestnikom Imprezy.

 

3. Niezbędne na Rajdzie: przybory do pisania, kompas, oświetlenie roweru/ odblaskowy strój rowerzysty, super humor :) Koniecznie zabierzcie ze sobą na rywalizację na trasach MOCNE OBUWIE, gdyż nawet na trasach rodzinnych możemy liczyć na bezdroża i trudniejszy teren oraz gliniaste podłoże.

 

4. Przez cały czas trwania Rajdu do Waszej dyspozycji przekazujemy dostęp do RAJDOWEGO BUFETU z przepysznym jedzeniem oraz ognisko z soczystymi kiełbaskami.
Wszelkie sprawy organizacyjne załatwisz bez trudu w Bazie Rajdu z naszymi super miłymi dziewczynami z BIURA ZAWODÓW. Pomożemy, obsłużymy, odpowiemy na Twoje pytania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w sobotę od godziny 9:00.

 

5. Czasy startu poszczególnych zawodników oraz tras podane są na stronie internetowej Rajdu (lista startowa)
Gdy opłata za start została już uiszczona (posiadamy przydzielony numer startowy) wystarczy przybyć do Bazy Rajdu po odbiór pakietów startowych 30 minut przed startem.

 

6. Na 10 minut przed startem każdej z tras- pod bramą startową zostanie zorganizowane spotkanie i krótka przemowa.

I tak:

  • spotkanie pod bramą startową dla Trasy Czerwonej TP30 i Trasy Fioletowej TR63: godz. 9:50
  • dla Trasy Czarnej TP15 i Trasy Żółtej TR42: godz. 10:50
  • dla Trasy Smerfowej TP 7,5 i Trasy Różowej TP10: godz. 11:50

 

7. KTO JESZCZE CHĘTNY NA RAJD- i chciałby zapisać się w dniu Imprezy- powinien upewnić się telefonicznie, czy są jeszcze dostępne miejsca na trasie.

 

8. Względy bezpieczeństwa: starty wszystkich Tras są tym razem interwałowe- pozwoli to nam uniknąć dużego zgromadzenia w Bazie Rajdu. Na Wakacyjnym Kompasie będzie możliwość potwierdzania PK na karcie startowej poprzez spisanie własnym długopisem kodów z lampionów.

 

9. I bawimy się NA CAŁEGO! Po to tutaj jesteśmy ;)