Zgłoszeni uczestnicy

0 0 90 70 0 0 7 28
Razem: 195 uczestników
Trasa Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
 
Olivia Adamek Gdynia Hefalumpy
 
Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy
 
Szymon Andrzejewski Gdańsk GR3miasto
 
Rafal Balcerowski Lebork Potop Kaszubski
 
Jakub Barański Gdańsk GR 3miasto
 
Iwona Bartczak Papowo Torunskie Rodzinka
 
Jarosław Bartczak Toruń UMKS Orkan Ostróda
 
Katarzyna Berg Gdynia BERG TEAM
 
Robert Berg Gdynia BERG TEAM
 
Adam Bielewicz Sopot Szymon Brzeski
 
Aleksandra Bielicka Łebcz Wild Bulls
 
Karol Bielicki Reda Wild Bulls
 
Zuzanna Biernat Gdynia Odkrywcy Karlskrony
 
Paulina Biernat Gdynia Odkrywcy Karlskrony
 
Marcin Bitel Otomin Bitelsi
 
Krzysztof Bitel Gdansk Bitelsi
 
Maja BOROWIECKA GDAŃSK
 
Adrian Brillowski Kartuzy Super Para
 
Beata Brzeska Gdańsk Szymon Brzeski
 
Leszek Buława Gdańsk Szymon Brzeski
 
Elżbieta Ciepła Nekla Odkrywcy Karlskrony
 
Kamila Ciuchniecka Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm
 
Mariusz Ciuchniecki Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm
 
Marcin Czajkowski Gdańsk AMM
 
Anna Czarnowska Gdańsk
 
Mariusz Dawidowski GDYNIA Gdyńskie Albatrosy
 
Marek de Rosier Gdańsk Zombiaki
 
Jolanta Dębińska Toruń Rodzinka
 
Robert Dębiński Toruń Rodzinka
 
Bartosz Dębski Bytów
 
Robert Detlaff Osieki Lęborskie Hefalumpy
 
PATRYCJA Dolna Białogóra BYLE DO PROMU
 
Beata Dolna BIAŁOGÓRA BYLE DO PROMU
 
Kamil Dolny Białogóra BYLE DO PROMU
 
Aleksandra Drozdowska Słupsk Betisalove
 
Karolina Drożdżał Gdańsk QnaTeam
 
Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony
 
Patryk Duda Gdańsk Crossfit Stocznia
 
Justyna Dudzińska Warszawa Nie odpływajcie bez nas
 
Paweł Dudziński Warszawa Nie odpływajcie bez nas
 
Magdalena Dulas Gdynia Trolle
 
Piotr Dzingielewski Gdynia Nie odpływajcie bez nas
 
Monika Faron Gdynia GR3miasto
 
Damian Fijorek Gdańsk Zombiaki
 
Robert FIŁONOWICZ Gdańsk Mirki
 
Marek Freitag Gdańsk Yeti Skład
 
Michał Frozyna Gdańsk Szydercy
 
Marcin Gajdziński Białystok BIA - bieda i alkoholizm
 
Joanna Garczarek Poznań
 
Piotr Gąsior Jarosław GR3miasto
 
Piotr Gąsior Jarosław GR3miasto
 
Paweł Gałęzowski Gdynia Młody i ferajna
 
Jakub Goc Borkowo Karrrramba
 
Katarzyna Goleń Gdańsk Zombiaki
 
Włodzimierz Gończ Mirowice Kanapowa Strategia
 
Szymon Gotowski Warszawa Gdyńskie Albatrosy
 
Zenon Grabowiecki Iława ZenoTeam
 
Tomasz Grzonka Bytów
 
Nikodem GWÓŹDŹ PIEKARY ŚLĄSKIE mmBike
 
Paweł GWÓŹDŹ PIEKARY ŚLĄSKIE mmBike
 
Jarosław Hatala Kłodzko Kanapowa Strategia
 
Anna Hildebrandt-Fijorek Gdańsk Zombiaki
 
Paweł Izdebski Warszawa Nordland2
 
Tomasz Jank Gdańsk Leniwe Misie
 
Marta Jankowska Gdynia Nie odpływajcie bez nas
 
Beata Jerzy Gdańsk Betisalove
 
Jakub Jewuła Gdańsk Mirki
 
Paulina Kalinowska Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm
 
Maciej Kalinowski Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm
 
Marcin Kamin Kosakowo Młody i ferajna
 
Anna Kamińska Starogard Gd. Zygzak
 
Tomasz Kamiński Ustka Galaktyczni Wojownicy
 
Jarosław Kamiński Starogard Gd. Zygzak
 
Joanna Karczewska Sopot AJAX
 
Anna Kaszubska Gdańsk
 
Krzysztof Kochanowicz Chwaszczyno GR3miasto
 
Krzysztof Kochanowicz Chwaszczyno GR3miasto
 
Agnieszka Kończyk-Warżała Gdynia Nordland
 
Magdalena Kontraktewicz Gdańsk Szymon Brzeski
 
Ines Kopacz Gdynia Odkrywcy Karlskrony
 
BEATA KOPEĆ-LIPIŃSKA BYTÓW ROWEROWE MĄDRALE
 
Krzysztof Kotłowski Iława ZenoTeam
 
Łukasz Krefft Gdańsk Szydercy
 
MARCIN Kubiak Bydgoszcz AKK GDAKK
 
Kamil Kłaczkowski Gdynia Nocny wędrowiec AKK GDAKK
 
Damian Lanc Leśniewo Daleko jeszcze?
 
Artur Lemański Gdańsk AJAX
 
Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach
 
Magda Lipska Reda I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI
 
Grzegorz Lipski Reda I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI
 
Małgorzata Lisek Gdynia Ludzie Jacka
 
Karolina Magiera Gdynia Gdyńskie Albatrosy
 
Zbigniew Malinowski Teresin Rodzina z Teresina
 
Jurek Malinowski Teresin Rodzina z Teresina
 
Adam Mazurkiewicz Gdańsk
 
Maksymilian MAŁOTA PIEKARY ŚLĄSKIE mmBike
 
Paweł Melaniuk Gdańsk Szybcy i wściekli
 
Marta Mierzejek Gdynia Gdyńskie Albatrosy
 
Rafał Miklasiński Bobrowiczki Turboptysie
 
Filip Mikołajczak Gdynia Ludzie Jacka
 
Karolina Mikołajczak Gdynia Panny z Wilka
 
Zdzislaw Miszke Gdynia Młody i ferajna
 
Iwona Mruk Gdańsk Którędy do lasu?
 
Przemysław Musiał Gdynia Łobuzy
 
Natalia Nowicka Gdynia Szymon Brzeski
 
Marcin Obukowicz Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm
 
Bartłomiej Olejnik Koszalin Ludzie Jacka
 
Arkadiusz Osiński Toruń Ferdek Kiepski Super Star
 
Maria Osipiuk Niemodlin Kanapowa Strategia
 
Julka Ostrowska Sopot AJAX
 
Hanna Pacholska Tczew Wiatr we włosach
 
Tomasz Paszkowski Gdynia Gdyńskie Albatrosy
 
Michał Pawlak Złotów Kanapowa Strategia
 
Grzegorz Pazda Gdynia Hefalumpy
 
Piotr Pelpliński Sopot Intel
 
Robert Piotrowski Wejherowo Ludzie Jacka
 
Małgorzata Piłat Pręgowo
 
Maciej Pochylski Gdańsk GR3miasto
 
Szymon PONISZOWSKI PIEKARY ŚLĄSKIE mmBike
 
Robert Potocki Gdynia GREY WOLF
 
Małgorzata Prądzińska Gdynia Pierwsi od końca
 
Adam Prądziński Gdynia Sprytne Szprotki
 
Ryszard Prądziński Gdynia Pierwsi od końca
 
Jakub Priebe Wierzchucino QnaTeam
 
Magdalena Płotka Gdańsk Którędy do lasu?
 
Natalia Rekowska Gdynia I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI
 
Grzegorz Rekowski Gdynia I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI
 
Jakub Rodziewicz Koszalin Szwendacze Koszalin
 
Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach
 
Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach
 
Roma Romanowska Warszawa Nordland2
 
Adam Różyński Gdynia Trolle
 
Małgorzata Sawicz Gdańsk AMM
 
Joanna Sewerynowicz Grudziądz Ferdek Kiepski Super Star
 
Marta Sieńczewska Gdynia Mikołajkowa Drużyna
 
Staś Sieńczewski Gdynia
 
Maciej Sitowski Gdańsk Galaktyczni Wojownicy
 
Marta Siudzińska Sopot
 
Maciej Skowroński Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm
 
Zosia Skrzypek Gdańsk Wild Bulls
 
Magdalena Skrzypkowska Łebcz Wild Bulls
 
Mateusz Skrzypkowski Gdańsk Wild Bulls
 
Magdalena Śmierzchalska Gdańsk
 
Robert Sobiesiak Lębork Potop Kaszubski
 
Tomasz Splisgardt Gdańsk Bitelsi
 
Maria Spychalska Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Sylwia Stefanowska Gdańsk Turboptysie
 
Barbara STYN BIAŁOGÓRA BYLE DO PROMU
 
JAN STYN BIAŁOGÓRA BYLE DO PROMU
 
Adam Świeca Gdynia
 
Katarzyna Szpilman Gdynia
 
Agata Szynkiewicz Gdańsk Nicniewiesz
 
Aleksander Szypryt Gdynia Nicniewiesz
 
Pavlo Taranov Gdynia
 
Michał Telega Koszalin Szwendacze Koszalin
 
Grzegorz Templin Gdynia GR3miasto
 
Alicja Treder Kowale Betisalove
 
Pawel Trepczyk Gdynia
 
Robert Tryzna Gdynia Szymon Brzeski
 
Tobiasz Tur Giżycko Turboptysie
 
Zofia Uścinowicz Białystok BIA - bieda i alkoholizm
 
Małgorzata Ułanowska Gdańsk Ułany
 
Tymon Ułanowski Gdańsk Ułany
 
Bruno Ułanowski Gdańsk Ułany
 
Tytus Ułanowski Gdańsk Ułany
 
Kasia Wajs Żukowo Yeti Skład
 
Rafał Warżała Gdynia Nordland
 
Sandra Wasilewska Gdynia Trolle
 
Anna Wawrzyniak Gdynia
 
Alicja Wierzchowska Giżycko Turboptysie
 
Anna Wilkanowska Gdańsk Panny z Wilka
 
Krzysztof Wilkowski Koszalin Szwendacze Koszalin
 
Piotr Wilkowski Koszalin Szwendacze Koszalin
 
Helena Winiarczyk Giżycko Turboptysie
 
Zofia Witkowska Gdynia Hefalumpy
 
Anna Witkowska Gdynia Hefalumpy
 
Joanna Wloch Gdynia Trolle
 
Agnieszka Woszczyk Gdańsk Super Para
 
Zenon Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam
 
Irena Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam
 
Alicja Wołowska Gdańsk
 
Anita Wołowska Gdańsk
 
Wiesław Wołowski Gdańsk
 
Anna Wróblewska Wejherowo AMM
 
Dominika Wróblewska Straszyn Sprytne Szprotki
 
Anna Wrońska-Musiał Gdynia Łobuzy
 
Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk
 
Iwona Zabłocka Tczew Ahoj przygodo:)
 
Paweł Zabłocki Tczew Ahoj przygodo:)
 
Aleksandra Zadykowicz Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm
 
Piotr Zajączkowski Warszawa Leśny drukarz
 
Piotr Zajączkowski Warszawa Leśny drukarz
 
Żaneta Załóg Gdańsk Szybcy i wściekli
 
Agata Zielińska Bytów
 
Michał Żyliński Gdańsk Młody i ferajna