Zgłoszeni uczestnicy

67 39 15 19 18 26 48 17
Razem: 249 uczestników
Trasa Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
 
Agnieszka Adamska Gdańsk Drużyna W
 
Mikołaj Antonowicz Gdańsk SANBAO CrossFighting Family Team
 
Paweł Antonowicz Gdańsk SANBAO CrossFighting Family Team
 
Miłosz Antonowicz Gdańsk SANBAO CrossFighting Family Team
 
Katarzyna Bałdowska Gdańsk Pjoter Crew
 
Piotr Bałdowski Gdańsk Pjoter Crew
 
Marek Benesiewicz Gdynia Pędzące żółwie
 
Stanisław Biernat Gdynia BROADWAY
 
Zuzanna Biernat Gdynia BROADWAY
 
Marek Biernat Gdynia BROADWAY
 
Paulina Biernat Gdynia BROADWAY
 
Krzysztof Borowiec Gdańsk BORÓWKI
 
Joanna Borzymowska Gdynia Zielone ludziki
 
Aleksandra Błędowska Gdynia Pędzące żółwie
 
Daniel Chorążewicz Gdańsk Kosmici
 
Kosma Chorążewicz Gdańsk Kosmici
 
Ewa Chrzanowska Gdańsk Spin
 
Barbara Cichosz GDYNIA Gang Wiewióra
 
Karolina Cichosz Gdynia Gang Wiewióra
 
Janusz Cichosz GDYNIA Gang Wiewióra
 
Krzysztof Cichowski Gdańsk
 
Martyna Cisłowska Szemud Szemudziaki
 
Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA Słupsk
 
Waldemar Czermański GDAŃSK TEAM ZIXOZIZ
 
Paweł Czermański Gdańsk TEAM ZIXOZIZ
 
Waldemar Czermański GDAŃSK TEAM ZIXOZIZ
 
Hubert Czoska RUMIA Oddział Bubusia
 
Adam Czoska Rumia Oddział Bubusia
 
Jacek Dąbrowski Gdańsk
 
Waldemar Dargacz Niestępowo Pidżamersi
 
Karol Data Przodkowo
 
Zuzanna Dobkowska Goręczyno
 
Ewelina Dobkowska Goręczyno
 
Tomasz Dobkowski Goręczyno
 
Tomasz Dobkowski Goręczyno
 
Jeremi Dobkowski Goręczyno
 
Pola Dobrzanska Gdansk Kukuryny
 
Jarosław Dobrzyński Gdańsk Pjoter Crew
 
Mateusz Drozd- Tietianiec Gdańsk GR3miasto
 
Jarosław Drozd-Tietianiec Gdańsk GR3miasto
 
Patryk Duda Gdańsk Crossfit Stocznia
 
Marcin Dudek Gdynia Bez kitu
 
Jarosław Dziamara Przechlewo
 
Paweł Dzięgielewski Toruń Punkt not dead
 
Joanna Dłubisz Słupsk BANDURKI
 
Kuba Fedorowicz Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Sebastian Formela Borowo SB_13
 
Beata Formela Borowo SB_13
 
Marek Freitag Gdańsk Yeti Skład
 
Daniel Friede Przechlewo
 
Michał Frozyna Gdańsk Szydercy
 
Marcin Frozyna Gdańsk Szydercy
 
Krzysztof Fudziński Gdynia Wioletta Team
 
Janusz Funk Darzlubie FC PONALEWCE
 
Sebastian Galuba Goręczyno Rowerowe Kaszuby
 
Julia Gauden Gdańsk Rodzinka
 
Ewa Gauden Gdańsk Rodzinka
 
Paweł Gauden Gdańsk Rodzinka
 
Jan Gauden Gdańsk Rodzinka
 
Iwo Gauden Gdańsk Rodzinka
 
Maciej Gauden Gdańsk Rodzinka
 
Nel Gauden Gdańsk Rodzinka
 
Monika Gauden Gdańsk Rodzinka
 
Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS
 
Natalia Gołembowska Rumia
 
Katarzyna Gołembowska Rumia
 
Mateusz Gracz Gdańsk
 
Aleksandra Gramann Gdańsk
 
Michał Grochowski Gdańsk LPP Team
 
Michał Grochowski Gdańsk LPP Team
 
Marek Gruszka Gdańsk Zielona Drużyna
 
Michał Gruszka Gdańsk Zielona Drużyna
 
Stanisław Gruszka Gdańsk Zielona Drużyna
 
Piotr Grzebieniak Słupsk Aktywna Fabryka Słupsk
 
Aleksandra Hejka GDAŃSK
 
Krzysztof Hinc Gdańsk Srebrna Orda
 
Maciej Hirsz Goręczyno RowerOWCE
 
Anna Iglińska Toruń Kasio-Grzego
 
Anna Iglińska Toruń
 
Michał Jarocki Gdańsk PKO Harpagan Gdańsk
 
Konrad Jaskólski Gdańsk Forest Gaps
 
Łukasz Jaszewski Kościerzyna
 
Jola Jeżewska Gdynia KuMaTy
 
Jola Jeżewska Gdynia KuMaTy
 
Tomasz Jeżewski Gdynia KuMaTy
 
Tomasz Jeżewski Gdynia KuMaTy
 
Łukasz Kamiński Gdańsk Oko Technika
 
Dariusz Karkut Miastko Hamer
 
Tymon Karpiński Pogórze Karpiki
 
Piotr Klas Reda HansSolo
 
Marta KOGUT-wALKUSZ STRZEBIELINO Skład nie-Fabryczny
 
Ewa Kolczyńska Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Jerzy Kolczyński Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Zuzia Korpan Gdynia Mięciutka Team
 
Małgorzata Korpan Gdynia Mięciutka Team
 
Jaś Korpan Gdynia Mięciutka Team
 
Grzegorz Korpan Gdynia Mięciutka Team
 
Adam Kot Gdańsk Orły i Tygrysy
 
Marcin Kotowski Gdańsk
 
Zbigniew Kowal Słupsk STOPA Słupsk
 
Karol Kowalczyk Gdańsk Nie ma mocnych
 
Jan Kozłowski Gdańsk
 
Izabela Kołyszko Gdańsk
 
Izabela Kołyszko Gdańsk
 
Małgorzata Krawiec Słupsk
 
Jarosław Krawiec Słupsk
 
Tomasz Kreft Gdynia Banda Konradka ;-)
 
Mirosława Kreft Gdynia Banda Konradka ;-)
 
Katarzyna Kupracz Rumia Borodzięgle
 
Jakub Kupracz Rumia Borodzięgle
 
Marcin Lange Niestępowo GR 3miasto
 
Aleksandra Laskowska Szemud Szemudziaki
 
Witek Lemańczyk Gdańsk Lemany
 
Dariusz Lemańczyk Gdańsk Lemany
 
Wioletta Lemieszko Gdańsk Małe Mi
 
Dorota Lepak-Czoska RUMIA Oddział Bubusia
 
Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy
 
Mariusz Leśniowski Gdańsk Race Evolution
 
Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach
 
Maciej Lewandowski Gdynia Kosmici
 
Przemysław Liana Gdańsk Przebiegłe Surykatki
 
Magda Lipska Reda Piękny i Bestia
 
Grzegorz Lipski Reda Piękny i Bestia
 
Feliks Luks Gdańsk Lukstorpeda
 
Emilia Luks Gdańsk Lukstorpeda
 
Agnieszka Luks Gdańsk Lukstorpeda
 
Krzysztof Luks Gdańsk Lukstorpeda
 
Monika Machola Gdynia Banda Konradka ;-)
 
Sławomir Makowiec Gdańsk Zamykam stawkę
 
Marcin Maziarz Gdynia
 
Robert Mazurczak Gdańsk Impuls
 
Mirosław Małek Gdynia Bez kitu
 
Marika Mielewczyk Szemud Szemudziaki
 
Przemysław Minkowski Darzlubie FC PONALEWCE
 
MARCIN MIŃKOWSKI PIASTÓW
 
Piotr Miłosz GDYNIA Gang Wiewióra
 
Joanna Miłosz GDYNIA Gang Wiewióra
 
Franciszek Miłosz GDYNIA Gang Wiewióra
 
Urszula Miłosz GDYNIA Gang Wiewióra
 
Iwona Mruk Gdansk Pandorini
 
Przemysław Musiał Gdynia Łobuzy
 
Beata Mydlak Gdańsk Kukuryny
 
Grzegorz Narloch Leśniewo FC PONALEWCE
 
Robert Nejman Miastko MTS HAMER MIASTKO
 
Monika Nejman Miastko
 
Robert Nejman Miastko MTS HAMER MIASTKO
 
Anna Nowak Szemud Szemudziaki
 
Piotr Nowak Szemud Szemudziaki
 
Wiktor Nowak Szemud Szemudziaki
 
Michał Obuchowski Gdańsk Srebrna Orda
 
Joanna Olszańska Szczecin Zagubieni w lesie
 
Paweł Olszański Szczecin Zagubieni w lesie
 
Leszek Orłowski Słupsk Troll Team
 
Mateusz Oss Kartuzy IgKiMa
 
Ewa Pachulska Toruń Punkt not dead
 
Jarosław Pachulski Reda GREY WOLF
 
Marcin Palacz Pruszcz Gdański
 
Magdalena Palacz Pruszcz Gdański
 
Mateusz Palimeris GDAŃSK
 
Leszek Papis Słupsk Troll Team
 
Marek Paruszewski Gdańsk
 
Marek Paruszewski Gdańsk
 
Michał Pawelec Gdańsk
 
Michał Pawelec Gdańsk
 
Marta Pawliczek Wejherowo karmar
 
Karol Pawliczek Wejherowo karmar
 
Marta Pawlik-Flisikowska Gdańsk Z Lakim
 
Wojciech Piwakowski Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
 
Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan
 
Andrzej Podjaski Gdańsk
 
Jacek Polasz Reda Wykrojniki TSA
 
Robert Potocki Gdynia GREY WOLF
 
Mirosław Potocki Gdynia GREY WOLF
 
Adam Prądziński Gdynia Sprytne Szprotki
 
Paweł Pszczoliński Gdańsk Crossfit Stocznia
 
Karol Puckowski Karsin DOBRY DACH
 
Ireneusz Płotka Sierakowice
 
Małgorzata Płotka Sierakowice
 
Magda Płotka Gdansk Pandorini
 
Rafał Raszeja Kościerzyna Jesteśmy zgubieni
 
Łukasz Raszeja Kościerzyna Jesteśmy zgubieni
 
Adam Repucha Gdańsk Dreptaki Reaktywacja
 
Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach
 
Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach
 
Rafał Sawaniewski Malbork Karrrramba
 
Agata Seleman Gdańsk rodzinna awantura
 
Artur Seleman Gdańsk rodzinna awantura
 
Aleksandra Seleman Gdańsk rodzinna awantura
 
Ada Seleman Gdańsk rodzinna awantura
 
Roksana Sidor Szemud Szemudziaki
 
Joanna Sieńkowska Gdańsk Dreptaki Reaktywacja
 
Honorata Sikora Szemud Szemudziaki
 
Maciej Sitowski Gdańsk Galaktyczni Wojownicy
 
Piotr Sosnowski Kościerzyna Sosny
 
Kamil Sosnowski Kościerzyna Sosny
 
Robert Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Justyna Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Anna Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Maciej Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Jacek Stefaniak Bojano NieMaŻeNieMogę
 
Paweł Stefanowski Gdańsk
 
Janusz Stocki Białe Błota
 
Natasza Sudoł Studzienice Lezonki
 
LESZEK Sudoł Studzienice Lezonki
 
Piotr Światkowski Elbląg WOLINIUSZ.PL TEAM
 
Lena Szalewska Toruń Kasio-Grzego
 
Natalia Szmidt Słupsk BANDURKI
 
Jolan Szmidt Słupsk BANDURKI
 
Sebastian Szmidt Słupsk BANDURKI
 
Zuzanna Szodrowska Szemud Szemudziaki
 
Monika Szoja Gdynia Przebiegłe Surykatki
 
Jakub Szumański Gdańsk
 
Ewa Tadeusiak Gdańsk Pjoter Crew
 
Agnieszka Tomaszewska Gdańsk Grupa Trójmiasto
 
Kamila Truszkowska Gdańsk
 
Katarzyna Tużylak Bydgoszcz Kasio-Grzego
 
Kasia Wajs Żukowo Yeti Skład
 
Jakub Walczak Gdynia Nie powiem
 
Piotr Walczak Gdynia Nie powiem
 
Tomasz Waleńczak Gdynia Nie powiem
 
Hubert Waleńczak Gdynia Nie powiem
 
Laura Wardzińska Gdańsk Drużyna W
 
Sławomir Wardziński Gdańsk Drużyna W
 
Ignacy Wardziński Gdańsk Drużyna W
 
Ewa Warżała Kwidzyn Zacisze
 
Marek Warżała Kwidzyn Zacisze
 
Rafał Warżała Gdynia Zacisze
 
Marcin Wasilczyk Gdańsk Szwagry
 
Sławomir Wejher Gdańsk
 
Michał Wejher Gdańsk
 
Roman Wejher Sierakowice
 
Karolina Wojciechowska Choczewo
 
Anna Wojciechowska Choczewo
 
Elżbieta Wojciechowska Choczewo
 
Wojciech Wojciechowski Choczewo
 
Karol Wojciechowski Choczewo
 
Marek Wrona Pruszcz Gdański Gdzie ja jestem?
 
Anna Wrońska-Musiał Gdynia Łobuzy
 
Michał Włoch Gdynia Szperacze
 
Łukasz Zalewski Gdynia JEDNOOSOBOWA MASZYNA NAWIGUJĄCA
 
Tosia Żarna Lipusz Hapatuny
 
Tomasz Żarna Lipusz Hapatuny
 
Marysia Żarna Lipusz Hapatuny
 
Marta Żarna Lipusz Hapatuny
 
Jaś Żarna Lipusz Hapatuny
 
Małgorzata Zduńczyk Gdańsk Spin
 
Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki
 
Karpiński Łukasz Pogórze Karpiki
 
Daniel Łukaszewicz Gdynia Dreptaki Reaktywacja