Zgłoszeni uczestnicy

22 85
Razem: 107 uczestników
Trasa Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
 
Wioletta Balicka Rębiechowo Pokemony
 
Kasia Białogrodzka Gdynia hur kommer jag till färjan
 
Kuba Białogrodzki Gdynia hur kommer jag till färjan
 
Ignacy Białogrodzki Gdynia hur kommer jag till färjan
 
Helena Biechowska Gdynia GOCI
 
Agata Biechowska Gdynia GOCI
 
Julianna Biechowska Gdynia GOCI
 
Maciej Biechowski Gdynia GOCI
 
Jakub Biechowski Gdynia GOCI
 
Szymon Biechowski Gdynia GOCI
 
Bartosz Biechowski Gdynia GOCI
 
Piotr Bieniek Łeba Pokemony
 
Jolanta Ceglarska Gdansk Jolki
 
Arkadiusz Cieślak Opole Platfusy
 
Oliwia Cieślak Opole Platfusy
 
Anna Czarnowska Gdańsk Od świtu do zmierzchu
 
Ellen Czarnowska Gdańsk Od świtu do zmierzchu
 
Milena Dąbkowska Reda Antykompasowe
 
Mariusz Dawidowski GDYNIA Gdyńskie Albatrosy
 
Patryk Derenda Zamość Asy cztery
 
Michał Dobrodziej-Rewoliński Gdynia Gdyńskie Albatrosy
 
Karolina Figurewicz Pruszcz Gdański Zagubieni w lesie
 
Daniel Friede Przechlewo Frytka Dawaj
 
Paweł Friede Przechlewo Baloo Bike
 
Włodzimierz Gończ Mirowice Kanapowa Strategia
 
Zuzanna Gorlikowska Gdynia
 
Roman Gorlikowski Gdynia
 
Malgorzata Gościńska-Kolanko POZNAŃ MorsyDwa
 
Ernest Grodner Warszawa The Grodners
 
Konrad Hańczuk Pruszcz Gdański Zbłąkane Bawoły
 
Kacper Hańczuk Pruszcz Gdański Zbłąkane Bawoły
 
Agnieszka Hańczuk Pruszcz Gdański Zbłąkane Bawoły
 
Karolina Hańczuk Pruszcz Gdański Zbłąkane Bawoły
 
Anna Jabłecka Gdańsk Zagubieni w lesie
 
Damian Jachowicz Wielun Marudy
 
Aleksandra Jachowicz Wielun Marudy
 
Damian Jaworski Gdańsk Trolle
 
Jakub Jewuła Gdańsk Mirki
 
Anna Kamińska Starogard Gdański Zygzak
 
Jarosław Kamiński Starogard Gdański Zygzak
 
Sylwia Kocoń Siemianice
 
Krzysztof Kolanko Poznań MorsyDwa
 
Aniela Konopacka Sopot GOCI
 
Dorota Konopacka Sopot GOCI
 
Przemysław Konopacki Sopot GOCI
 
Antoni Konopacki Sopot GOCI
 
Marysia Kopińska Porzecze hur kommer jag till färjan
 
Katarzyna Kotowska Gdynia GOCI
 
Paulina Kowalska Władysławowo Antykompasowe
 
Ewa Krzemińska Toruń Spinbike
 
Mateusz Krzemiński Toruń Spinbike
 
Daniel Krzemiński Toruń Spinbike
 
Artur Kuczewski Gdynia Zagubieni w lesie
 
Wioleta Kuźma Cybinka RowerOWCE
 
Justyna Kuźmicka Gdynia Sirener
 
Damian Lanc Leśniewo LOST 4D
 
Małgorzata Lisewska Gdańsk Zagubieni w lesie
 
Łukasz Maciuła Gdańsk Asy cztery
 
Magdalena Maciuła Gdańsk Asy cztery
 
Monika Malinowska Słupsk
 
Elżbieta Maszloch Żywiec Drużyna Kamienia
 
Paweł Matlak Żywiec Drużyna Kamienia
 
Wojciech Matoga Gdynia Gdyńskie Albatrosy
 
Paweł Mazurkiewicz Gdańsk Od świtu do zmierzchu
 
Adam Mazurkiewicz Gdańsk Od świtu do zmierzchu
 
Ewa Mazurkiewicz Gdańsk Od świtu do zmierzchu
 
Marcelina Miąskowska Ręboszewo Pokemony
 
Danuta Narloch Leśniewo LOST 4D
 
Dawid Narloch Leśniewo LOST 4D
 
Dagmara Narloch Zbychowo LOST 4D
 
Aleksandra Nowakowska Przechlewo Frytka Dawaj
 
Alicja Pasik Gdynia Sirener
 
Tomasz Paszkowski Gdynia Gdyńskie Albatrosy
 
Piotr Piwnicki Wieluń Marudy
 
Małgorzata Piłat Pręgowo
 
Tomek Plicht Ostrzyce RowerOWCE
 
Łukasz Pogorzelski Gdynia Tymek i Tata
 
Tymoteusz Pogorzelski Gdynia Tymek i Tata
 
Weronika Potrykus Reda Asy cztery
 
Katarzyna Pragert- Biechowska Gdynia GOCI
 
Wojtek Pustkowski Tczew Owocowa Granda Debeściaków ;)
 
Barbara Rakiej Gdańsk Jolki
 
Basia Rozycka-Pustkowska Tczew Owocowa Granda Debeściaków ;)
 
Adam Różyński Gdańsk Trolle
 
Grzegorz Rudnik Warszawa Kanapowa Strategia
 
Alicja Sadowska Gdańsk Mirki
 
Magdalena Śmierzchalska Gdańsk
 
Iga Stamburska Warsaw PSOTNIKI
 
Konrad Stamburski Warszawa PSOTNIKI
 
Elżbieta Studniarz Gdańsk Pokemony
 
Maja Trendel Reda Marudy
 
Pola Trowska Gdynia GOCI
 
Tymoteusz Trowski Gdynia GOCI
 
Tymoteusz Trowski Gdynia GOCI
 
Ewa Urbańska Gdynia Smoki
 
Sandra Wasilewska Gdynia Trolle
 
Katarzyna Wiśniewska Bydgoszcz Wisienki
 
Filip Wiśniewski Bydgoszcz Wisienki
 
Wiesław Wiśniewski Bydgoszcz Wisienki
 
Joanna Włoch Gdańsk Trolle
 
Oliwia Włodkowska Gdynia Marudy
 
Barbara Zajchowska Gdynia Marudy
 
Paulina Zalewska Gdynia JEDNOOSOBOWA MASZYNA NAWIGUJĄCA
 
Łukasz Zalewski Gdynia JEDNOOSOBOWA MASZYNA NAWIGUJĄCA
 
Bartłomiej Zaremba Warszawa Fest Ferajna
 
Emilia Zielińska Gdynia Zielone ludziki
 
Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki