Zgłoszeni uczestnicy

121 44 26 32 20 7
Razem: 250 uczestników
Trasa Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna
 
Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy
 
Paweł Adamek Reda Hefalumpy
 
Piotr Arabas Jankowo Gdańskie QUO VADIS?
 
Alicja Augustowska GDYNIA 2MISIE
 
Wioletta Balicka Rębiechowo
 
Krzysztof Banach Elbląg 9 PKPanc/EKO GRYF
 
Janina Banach Elbląg 9 PKPanc/EKO GRYF
 
Alicy Bernasiak Gdynia MAKI
 
Kamil Bernasiak Gdynia MAKI
 
Jagoda Białogrodzka Gdynia Łasuch i Zgrywus smerfują lampiony
 
Kuba Białogrodzki Gdynia Urazisz się w stopę
 
Ignacy Białogrodzki Gdynia Łasuch i Zgrywus smerfują lampiony
 
Aleksandra Bielicka Gdynia AMON
 
Magda Bielicka Gdynia AMON
 
Natalia Bielicka Gdynia AMON
 
Adam Bielicki Gdynia AMON
 
Marta Bielińska Pruszcz Gdański
 
Helena Bogucka Rumia Boguccy
 
Marzena Bogucka Rumia Boguccy
 
Franciszek Bogucki Rumia Boguccy
 
Paweł Bogucki Rumia Boguccy
 
Żaneta Bomba Gdynia
 
Ryszard Borko Gdynia KS PIDRINA GDYNIA
 
Sławek Brechelke Rumia
 
Tomasz Chojnowski Toruń Ziomeczki
 
Aleksandra Choma Gdańsk ROMEKO marine Team
 
Piotr Choma Gdańsk ROMEKO marine Team
 
Bogumiła Ciesielska Gdańsk
 
Witold Ciesielski Gdańsk turbo
 
Anna Czarnowska Gdańsk Od świtu do zmierzchu
 
Jakub Dalecki Gdynia Gdynia Sport Team
 
Przemysław Dalecki Gdynia Gdynia Sport Team
 
Jędrzej Danowski Reda Batoge
 
Arkadiusz Dargacz Niestepowo PKO Harpagan Gdańsk
 
Waldemar Dargacz Niestępowo Pidżamersi
 
Michał Dępczyk Gdańsk Tiramisu
 
Natalia Dępczyk Gdańsk Tiramisu
 
PATRYCJA DOLNA Białogóra Byle Do Mety
 
BEATA DOLNA BIAŁOGÓRA Byle Do Mety
 
Kamil Dolny Białogóra Byle Do Mety
 
Andrzej Doroszkiewicz Pogórze Iga i Andrzej
 
Alicja Drózda Reda PTTK Iława
 
Piotr Drózda Reda PTTK Iława
 
Jakub Drózda Reda PTTK Iława
 
Katarzyna Drózda Reda PTTK Iława
 
Krzysztof Drózda Reda PTTK Iława
 
Iwona Drywa Kwakowo
 
Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony
 
Patryk Duda Gdańsk #almostrunning
 
Grzegorz Faran SULMIN GTSulmin
 
Bartosz Filipowicz Gdansk Filipki
 
Gabrysia Filipowicz Gdansk Filipki
 
Tomasz Fojut GDYNIA 2MISIE
 
Oliwier Formela Szemud Szemudziaki
 
Iwona Fot Gdańsk Stópki Agi
 
Agnieszka Fot- Gościńska Gdańsk Stópki Agi
 
Wojciech Fotek Rumia
 
Ignacy Friede Przechlewo Frytka Dawaj
 
Daniel Friede Przechlewo Frytka Dawaj
 
Magdalena Ginda Kosakowo Gwiazdki
 
Lena Gohra Gdańsk Brygada L L
 
Daniel Gohra Gdańsk Brygada L L
 
Lidia Gohra Gdańsk Brygada L L
 
Kazimierz Gohra Gdańsk Brygada L L
 
Tomasz Gotowicz Szemud Szemudziaki
 
Kazimierz Grubba Szemud Szemudziaki
 
Wiktor Grubba Szemud Szemudziaki
 
Ilona Gruszczyńska Gdynia Zwiadowcy
 
Mateusz Gruszczyński Gdynia Zwiadowcy
 
Dawid Gruszczyński Gdynia Zwiadowcy
 
Wojciech Gruszczyński Gdynia Zwiadowcy
 
Piotr Gudyka Gdynia Gwiezdna flota
 
Małgorzata Głuszkiewicz Kielno Smerf Tobik i Mama
 
Tobiasz Głuszkiewicz Kielno Smerf Tobik i Mama
 
Stenka Hania Szemud Szemudziaki
 
Paulina Harazin Gdynia Gwiezdna flota
 
Marcin Hartman Gdynia Nordland
 
Michał Jabłoński Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team
 
Dominika Janiak Gdynia
 
Asia Janiszewska Gdansk Bullock
 
Rafał Janiszewski Gdansk Bullock
 
Kasia Jastrzębska Gdynia Jastrząbki
 
Konrad Jastrzębski Gdynia Jastrząbki
 
Krzysztof Jastrzębski Gdynia Jastrząbki
 
Maciej Jastrzębski Gdynia Jastrząbki
 
Joanna Jaszczołt Gdańsk
 
Wojciech Juzwa Słupsk Gwiezdna flota
 
Anna Kamińska Starogard Gdański Zygzak
 
Jarosław Kamiński Starogard Gdański Zygzak
 
Łukasz Kamiński Gdańsk Oko Technika
 
Elżbieta Karpińska Gdynia Karpiki
 
Alicja Kaślewicz Szemud Szemudziaki
 
Jacek Kawiak Reda Batoge
 
Barbara Kmiecikowska Toruń Ostatnie Pierniki
 
Krzysztof Kmiecikowski Toruń Ostatnie Pierniki
 
Tomasz Konnak Gdańsk
 
Katarzyna Kośmicka Gdynia
 
Mariusz Kowalczyk Gdańsk SAS
 
Aleksandra Kowalewska Rumia Ćwierki
 
Karolina Krampa Szemud Szemudziaki
 
Samira Krampa Szemud Szemudziaki
 
Mirosława Kreft Gdynia Banda Konradka ;-)
 
Agnieszka Kruszyńska Pogórze Kruszony
 
Michał Kruszyński Pogórze Kruszony
 
Wiktor Kruszyński Pogórze Kruszony
 
Katarzyna Kwidzińska Gdańsk Brygada L L
 
Radosław Laskowski Gdynia KS PIDRINA GDYNIA
 
Witek Lemańczyk Gdańsk Lemany
 
Aleksandra Lemańczyk Gdańsk Lemany
 
Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy
 
Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach
 
Krzysztof Lewosz Gdynia SZTYWNE KLEKOTY +
 
Monika Machola Gdynia Banda Konradka ;-)
 
Agata Maciejewska-Radomska Lniska Radomiaki
 
Katarzyna Malinowska Malbork SERCE
 
Monika Malinowska Słupsk
 
Maja Malinowska Malbork SERCE
 
Marek Malinowski Malbork SERCE
 
Mikołaj Malinowski Malbork SERCE
 
Łukasz Mańkowski Kwidzyn
 
Krzysztof Manthey Gdańsk R3NO
 
Ewa Mazurkiewicz Gdańsk Od świtu do zmierzchu
 
Adam Mazurkiewicz Gdańsk Od świtu do zmierzchu
 
Romuald Miszewski Rumia Asconi Polska
 
Katarzyna Motyka gdynia
 
Iwona Mruk Gdansk Pandorini
 
Anna Nowak Szemud Szemudziaki
 
Wiktor Nowak Szemud Szemudziaki
 
Piotr Nowak Szemud Szemudziaki
 
Aleksandra Nowakowska Przechlewo Frytka Dawaj
 
Natalia Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM
 
Filip Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM
 
Andrzej Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM
 
Kasjan Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM
 
Łukasz Olszyna Gdynia The Donkeys
 
Dorota Orzechowska Gdańsk Batoge
 
Przemysław Osadowski GDAŃSK Kidslab przedszkole Gdańsk
 
Krzysztof Osiak Gdynia
 
Joanna Osiak Gdynia
 
Mirosław Osiak Gdynia
 
Remigiusz Parchem Gdańsk Tiramisu
 
Marek Paruszewski Gdańsk
 
Karol Pawliczek Wejherowo karmar
 
Marta Pawliczek Wejherowo karmar
 
Andrzej Pazda Gdynia Hefalumpy
 
Szymon Pazda Gdynia Hefalumpy
 
Bożena Pazda Gdynia Hefalumpy
 
Tomasz Pazda Gdynia Hefalumpy
 
Gabrysia Pazda Gdynia Hefalumpy
 
Grzegorz Pazda Gdynia Hefalumpy
 
Monika Perzanowska Gdynia Nordland
 
Agnieszka Pietrzak Straszyn
 
Ewa Piotrowska Gdynia Batoge
 
Maria Piwakowska Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
 
Wojciech Piwakowski Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
 
Anna Piwowarczyk Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
 
Jacek Polasz Reda Wykrojniki TSA
 
Małgorzata Prądzińska Gdynia Ich Dwoje
 
Adam Prądziński Gdynia Młody i młodszy
 
Ryszard Prądziński Gdynia Ich Dwoje
 
Przemek Pucek Gdynia Gwiezdna flota
 
Jagoda Pustkowska Tczew
 
Malina Pustkowska Tczew
 
Wojtek Pustkowski Tczew
 
Magda Płotka Gdansk Pandorini
 
Ewelina Radomska Gdańsk Słomiane Bambusy
 
Jaś Radomski Lniska Radomiaki
 
Rafał Radomski Lniska Radomiaki
 
Kamila Radzieńska Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
 
Iwona Rekwirowicz Słupsk Dresy na Stresy
 
Jarosław Rekwirowicz Słupsk Dresy na Stresy
 
Ewelina Rogińska Gdynia
 
Antonina Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki
 
Maciej Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki
 
Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach
 
Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach
 
Aleksandra Rosłanek Gdynia
 
Basia Rozycka-Pustkowska Tczew
 
Filip Rzechowski Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
 
Eleonora Saayman Gdańsk Drzeżdżony
 
Johaś Saayman Gdańsk Drzeżdżony
 
Krzysztof Saayman Gdańsk Drzeżdżony
 
Katarzyna Serafin Szemud Szemudziaki
 
Witold Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują
 
Beata Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują
 
Jakub Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują
 
Antoni Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują
 
Agnieszka Skulska Reda Batoge
 
Łukasz Smyk Rumia Smyki
 
Aleksander Smyk Rumia Smyki
 
Sylwia Smyk Rumia Smyki
 
Zuzanna Smyk Rumia Smyki
 
Katarzyna Soszyńska Gdynia SG-1
 
Anna Soszyńska Gdynia SG-1
 
Urszula Soszyńska Gdynia SG-1
 
Waldemar Soszyński Gdynia SG-1
 
Krzysztof Soszyński Gdynia SG-1
 
Franek Soszyński Gdynia SG-1
 
Aleksander Soszyński Gdynia SG-1
 
Stefan Stankiewicz Pasieka
 
Julia Stepien Ustka
 
Tomasz Sylwestrzak Gdynia Vas deferens 3000
 
Hanna Szatkowska Gdynia szatkosie
 
Urszula Szatkowska Gdynia szatkosie
 
Mariusz Szatkowski Gdynia szatkosie
 
Marcin Szatkowski Gdynia szatkosie
 
Wioletta Szczodrowska Gdansk Bullock
 
ŁUKASZ Szemiel Gdańsk Szemielki
 
Michał Szmidt Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
 
Filip Szmidt Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów
 
Tomasz Szot Gdańsk Harpagan/ GR3miasto
 
Magda Szydłowska Gdynia Batoge
 
Jakub Szydłowski Gdynia Batoge
 
Filip Szyler Gdańsk
 
Maciek Szylke Gdynia SAS
 
Maja Trendel Reda Marudy
 
Jarosław Tuliszka Słupsk Dresy na Stresy
 
Piotr Uzdrowski Gdynia
 
Rafał Uzdrowski Gdynia
 
Tomasz Waleńczak Gdynia Nie powiem
 
Hubert Waleńczak Gdynia Nie powiem
 
Mariusz Walkusz Gdynia Walkuszki Team
 
Julia Walkusz Gdynia Walkuszki Team
 
Marta Walkusz Gdynia Walkuszki Team
 
Michał Waniek Gdynia Młody i młodszy
 
Marek Warżała Kwidzyn Nordland
 
Rafał Warżała Gdynia Nordland
 
Sławomir Wejher Gdańsk Sąsiedzi
 
Agnieszka Wejher Gdańsk
 
Artur Wilczak Gdańsk SAS
 
Piotr Wirkus Gdynia BigYellowFoot / Ciastek4life
 
Mikołaj Wiśniewski Grudziądz
 
Łukasz Wiśniewski Grudziądz
 
Agnieszka Witanis San Jose, CA Zwiadowcy
 
Tomasz Witowski Sopot Vas deferens 3000
 
Zenon Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam
 
Marek Wrona Pruszcz Gdański Leśny dziad
 
Barbara Zajchowska Gdynia Marudy
 
Bartłomiej Zajchowski Gdynia Marudy
 
Małgorzata Zduńczyk Gdańsk Spin
 
Emilia Zielińska Gdynia Zielone ludziki
 
Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki
 
Agnieszka Łepek Gdynia KS PIDRINA GDYNIA
 
Izabela Łomotowska Wejherowo
 
Małgorzata Łomotowska Wejherowo
 
Tomasz Łomotowski Wejherowo
 
Michał Łomotowski Wejherowo
 
Jerzy Łukaszewicz Fijewo PTTK Iława
 
Kamila Łyszyk Rumia Frytka Dawaj
 
Łukasz Łyszyk Rumia Frytka Dawaj