Lista startowa

36 23 19
Razem: 174 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
47 Janina Banach Elbląg EKO GRYF Elbląg czw., 04/04/2019 - 19:00
46 Krzysztof BANACH Elbląg EKO GRYF Elbląg czw., 04/04/2019 - 19:00
37 Iwona Bartczak Papowo Torunskie Rodzinka czw., 04/04/2019 - 19:00
35 Jarosław Bartczak Toruń UMKS Orkan Ostróda czw., 04/04/2019 - 19:00
103 Tomasz Chojnowski Toruń Ziomeczki czw., 04/04/2019 - 19:00
115 Mariusz Dawidowski GDYNIA Gdyńskie Albatrosy czw., 04/04/2019 - 19:00
38 Jolanta Dębińska Toruń Rodzinka czw., 04/04/2019 - 19:00
36 Robert Dębiński Toruń Rodzinka czw., 04/04/2019 - 19:00
116 Michał Dobrodziej-Rewoliński Gdynia Gdyńskie Albatrosy czw., 04/04/2019 - 19:00
8 Włodzimierz Gończ Mirowice Kanapowa Strategia czw., 04/04/2019 - 19:00
104 Małgorzata Grzelak Gdańsk Ziomeczki czw., 04/04/2019 - 19:00
27 Jarosław Hatala Kłodzko Kanapowa Strategia czw., 04/04/2019 - 19:00
167 Igor Jucha Koszalin Drużyna Browara czw., 04/04/2019 - 19:00
112 Jacek Kawiak Gdynia Batoge czw., 04/04/2019 - 19:00
101 Filip Koleda Gdynia Ziomeczki czw., 04/04/2019 - 19:00
30 Agnieszka Kończyk-Warżała Gdynia Nordland czw., 04/04/2019 - 19:00
114 Wojciech Matoga Gdynia Gdyńskie Albatrosy czw., 04/04/2019 - 19:00
77 Karolina Mikołajczak Gdynia Panny z Wilka czw., 04/04/2019 - 19:00
78 Arkadiusz Osiński Toruń Ferdek Kiepski Super Star czw., 04/04/2019 - 19:00
28 Maria Osipiuk Niemodlin Kanapowa Strategia czw., 04/04/2019 - 19:00
117 Tomasz Paszkowski Gdynia Gdyńskie Albatrosy czw., 04/04/2019 - 19:00
43 Michał Pawlak Złotów Kanapowa Strategia czw., 04/04/2019 - 19:00
164 Emil Piątkowski Trzcinno Drużyna Browara czw., 04/04/2019 - 19:00
113 Ewa Piotrowska Gdynia Batoge czw., 04/04/2019 - 19:00
9 Grzegorz Rudnik Warszawa Kanapowa Strategia czw., 04/04/2019 - 19:00
79 Joanna Sewerynowicz Grudziądz Ferdek Kiepski Super Star czw., 04/04/2019 - 19:00
110 Michał Taras Bytów Drużyna Browara czw., 04/04/2019 - 19:00
29 Rafał Warżała Gdynia Nordland czw., 04/04/2019 - 19:00
102 Kamila Wasilewska Gdynia Ziomeczki czw., 04/04/2019 - 19:00
76 Anna Wilkanowska Gdańsk Panny z Wilka czw., 04/04/2019 - 19:00
111 Krzysztof Wiśniewski Przymuszewo Drużyna Browara czw., 04/04/2019 - 19:00
166 Kinga Ząbek Gdańsk Drużyna Browara czw., 04/04/2019 - 19:00
165 Wojciech Zakrzewski Trzcinno Drużyna Browara czw., 04/04/2019 - 19:00
19 Anna Zalewska Gdańsk ZALESIE czw., 04/04/2019 - 19:00
18 Robert Zalewski Gdańsk ZALESIE czw., 04/04/2019 - 19:00
2 Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki czw., 04/04/2019 - 19:00