Lista startowa

53 33 32 17 15
Razem: 150 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
139 Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy czw., 21/03/2019 - 19:00
142 Paweł Adamek Reda Hefalumpy czw., 21/03/2019 - 19:00
141 Olivia Adamek Gdynia Hefalumpy czw., 21/03/2019 - 19:00
3 Adam Bielicki Gdynia AMON czw., 21/03/2019 - 19:00
11 Magdalena Dulas Gdynia Trolle czw., 21/03/2019 - 19:00
50 Aleksandra Górska LĘBORK Ślimaki czw., 21/03/2019 - 19:00
51 Kacper Górski Lębork Ślimaki czw., 21/03/2019 - 19:00
53 Wiktor Górski Lębork Ślimaki czw., 21/03/2019 - 19:00
148 Anna Gołąb Gdynia Latające Gołębie czw., 21/03/2019 - 19:00
145 Aleksander Gołąb Gdynia Latające Gołębie czw., 21/03/2019 - 19:00
146 Paweł Gołąb Gdynia Latające Gołębie czw., 21/03/2019 - 19:00
147 Agnieszka Gołąb Gdynia Latające Gołębie czw., 21/03/2019 - 19:00
62 Katarzyna Gołembowska Rumia Sprytna rodzinka czw., 21/03/2019 - 19:00
64 Natalia Gołembowska Rumia Sprytna rodzinka czw., 21/03/2019 - 19:00
63 Dariusz Gołembowski Rumia Sprytna rodzinka czw., 21/03/2019 - 19:00
65 Michał Gołembowski Rumia Sprytna rodzinka czw., 21/03/2019 - 19:00
140 Aneta Groth-Adamek Reda Hefalumpy czw., 21/03/2019 - 19:00
125 Ilona Gruszczyńska Gdynia Zwiadowcy czw., 21/03/2019 - 19:00
128 Mateusz Gruszczyński Gdynia Zwiadowcy czw., 21/03/2019 - 19:00
127 Dawid Gruszczyński Gdynia Zwiadowcy czw., 21/03/2019 - 19:00
126 Wojtek Gruszczyński Gdynia Zwiadowcy czw., 21/03/2019 - 19:00
89 Klaudia Gwiazda Warszawa LWG czw., 21/03/2019 - 19:00
52 Danuta Lejczak Lębork Ślimaki czw., 21/03/2019 - 19:00
1 Krystyna Lemke Gdynia czw., 21/03/2019 - 19:00
7 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach czw., 21/03/2019 - 19:00
136 Krzysztof Majcher Strzepcz Las punktos amigos czw., 21/03/2019 - 19:00
133 Antonina Majcher Strzepcz Las punktos amigos czw., 21/03/2019 - 19:00
131 Marzena Majcher Strzepcz Las punktos amigos czw., 21/03/2019 - 19:00
132 Łucja Majcher Strzepcz Las punktos amigos czw., 21/03/2019 - 19:00
72 Alicja Niepomnik Tadzino Zeberki czw., 21/03/2019 - 19:00
73 Hubert Niepomnik Tadzino Zeberki czw., 21/03/2019 - 19:00
4 Maciej Niepomnik Tadzino Zeberki czw., 21/03/2019 - 19:00
71 Antonia Niepomnik Tadzino Zeberki czw., 21/03/2019 - 19:00
149 Dominika Orzeszk Gdynia D&D czw., 21/03/2019 - 19:00
74 Hanna Pacholska Tczew Wiatr we włosach czw., 21/03/2019 - 19:00
137 Marta Pawliczek Wejherowo karmar czw., 21/03/2019 - 19:00
138 Karol Pawliczek Wejherowo karmar czw., 21/03/2019 - 19:00
122 Grzegorz Pazda Gdynia Hefalumpy czw., 21/03/2019 - 19:00
121 Szymon Pazda Gdynia Hefalumpy czw., 21/03/2019 - 19:00
135 Filip Recław Sierakowice Las punktos amigos czw., 21/03/2019 - 19:00
134 Elżbieta Recław Sierakowice Las punktos amigos czw., 21/03/2019 - 19:00
130 Miłosz Recław Sierakowice Las punktos amigos czw., 21/03/2019 - 19:00
129 Karol Recław Sierakowice Las punktos amigos czw., 21/03/2019 - 19:00
45 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach czw., 21/03/2019 - 19:00
44 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach czw., 21/03/2019 - 19:00
21 Adam Różyński Gdańsk Trolle czw., 21/03/2019 - 19:00
54 Zofia Stukan Lębork Ślimaki czw., 21/03/2019 - 19:00
150 David Trombetta Gdynia D&D czw., 21/03/2019 - 19:00
88 Daniel Twardo Dąbrowa Chotomowska LWG czw., 21/03/2019 - 19:00
10 Sandra Wasilewska Gdynia Trolle czw., 21/03/2019 - 19:00
124 Anna Witkowska Gdynia Hefalumpy czw., 21/03/2019 - 19:00
123 Zofia Witkowska Gdynia Hefalumpy czw., 21/03/2019 - 19:00
20 Joanna Włoch Gdańsk Trolle czw., 21/03/2019 - 19:00