Lista startowa

0 29 7 16 11 11 7 6
Razem: 87 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
35 Anna Czarnowska Gdańsk Od świtu do zmierzchu sob., 28/09/2019 - 12:00
44 Maja Dąbrowska Gdynia sob., 28/09/2019 - 12:00
43 Patrycja Dąbrowska Gdynia sob., 28/09/2019 - 12:00
45 Elvis Dąbrowski Gdynia sob., 28/09/2019 - 12:00
22 Małgorzata Głuszkiewicz Kielno Sisters sob., 28/09/2019 - 12:00
28 Asia Janiszewska Gdansk Bullock sob., 28/09/2019 - 12:00
29 Kasia Janiszewska Gdansk Bullock sob., 28/09/2019 - 12:00
30 Rafał Janiszewski Gdansk Bullock sob., 28/09/2019 - 12:00
32 Dariusz Karkut Miastko Hamer sob., 28/09/2019 - 12:00
54 Andrzej Krzemiński Koszalin Tułacze sob., 28/09/2019 - 12:00
7 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach sob., 28/09/2019 - 12:00
71 Weronika Lubocka Gdynia Sisters sob., 28/09/2019 - 12:00
34 Ewa Mazurkiewicz Gdańsk Od świtu do zmierzchu sob., 28/09/2019 - 12:00
33 Adam Mazurkiewicz Gdańsk Od świtu do zmierzchu sob., 28/09/2019 - 12:00
13 Iwona Mruk Gdańsk Pandorini sob., 28/09/2019 - 12:00
12 Adam Mruk Gdańsk Pandorini sob., 28/09/2019 - 12:00
1 Marta Pawliczek Wejherowo karmar sob., 28/09/2019 - 12:00
2 Karol Pawliczek Wejherowo karmar sob., 28/09/2019 - 12:00
52 Edyta Piechocka Koszalin Tułacze sob., 28/09/2019 - 12:00
53 Robert Piechocki Koszalin Tułacze sob., 28/09/2019 - 12:00
11 Magdalena Płotka Gdańsk Pandorini sob., 28/09/2019 - 12:00
19 Antonina Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki sob., 28/09/2019 - 12:00
18 Maciej Rogocz Gdynia Rogasie z Doliny Roztoki sob., 28/09/2019 - 12:00
9 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 28/09/2019 - 12:00
8 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 28/09/2019 - 12:00
31 Wioletta Szczodrowska Gdansk Bullock sob., 28/09/2019 - 12:00
46 Rafał Warżała Gdynia Zacisze sob., 28/09/2019 - 12:00
47 Ewa Warżała Kwidzyn Zacisze sob., 28/09/2019 - 12:00
48 Marek Warżała Kwidzyn Zacisze sob., 28/09/2019 - 12:00