Lista startowa

60 29 11 16 14 22 32 17
Razem: 201 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
157 Marek Freitag Gdańsk Yeti Skład sob., 26/05/2018 - 12:00
170 Daniel Friede Przechlewo sob., 26/05/2018 - 12:00
16 Sebastian Galuba Goręczyno Rowerowe Kaszuby sob., 26/05/2018 - 12:00
133 Krzysztof Hinc Gdańsk Srebrna Orda sob., 26/05/2018 - 12:00
163 Maciej Hirsz Goręczyno RowerOWCE sob., 26/05/2018 - 12:00
201 Dariusz Karkut Miastko Hamer sob., 26/05/2018 - 12:00
158 Piotr Klas Reda HansSolo sob., 26/05/2018 - 12:00
15 Ewa Kolczyńska Gdańsk Grupa Trójmiasto sob., 26/05/2018 - 12:00
14 Jerzy Kolczyński Gdańsk Grupa Trójmiasto sob., 26/05/2018 - 12:00
135 Adam Kot Gdańsk Orły i Tygrysy sob., 26/05/2018 - 12:00
72 Jakub Kupracz Rumia Borodzięgle sob., 26/05/2018 - 12:00
71 Katarzyna Kupracz Rumia Borodzięgle sob., 26/05/2018 - 12:00
44 Mariusz Leśniowski Gdańsk Race Evolution sob., 26/05/2018 - 12:00
160 Magda Lipska Reda Piękny i Bestia sob., 26/05/2018 - 12:00
161 Grzegorz Lipski Reda Piękny i Bestia sob., 26/05/2018 - 12:00
17 Krzysztof Luks Gdańsk Lukstorpeda sob., 26/05/2018 - 12:00
198 Robert Nejman Miastko MTS HAMER MIASTKO sob., 26/05/2018 - 12:00
199 Robert Nejman Miastko MTS HAMER MIASTKO sob., 26/05/2018 - 12:00
58 Michał Obuchowski Gdańsk Srebrna Orda sob., 26/05/2018 - 12:00
89 Joanna Olszańska Szczecin Zagubieni w lesie sob., 26/05/2018 - 12:00
88 Paweł Olszański Szczecin Zagubieni w lesie sob., 26/05/2018 - 12:00
183 Mateusz Oss Kartuzy IgKiMa sob., 26/05/2018 - 12:00
80 Jarosław Pachulski Reda GREY WOLF sob., 26/05/2018 - 12:00
131 Jacek Polasz Reda Wykrojniki TSA sob., 26/05/2018 - 12:00
195 Adam Prądziński Gdynia Sprytne Szprotki sob., 26/05/2018 - 12:00
171 Maciej Sitowski Gdańsk Galaktyczni Wojownicy sob., 26/05/2018 - 12:00
13 Agnieszka Tomaszewska Gdańsk Grupa Trójmiasto sob., 26/05/2018 - 12:00
151 Kasia Wajs Żukowo Yeti Skład sob., 26/05/2018 - 12:00
159 Marcin Wasilczyk Gdańsk Szwagry sob., 26/05/2018 - 12:00
137 Sławomir Wejher Gdańsk sob., 26/05/2018 - 12:00
209 Wojciech Wojciechowski Choczewo sob., 26/05/2018 - 12:00
208 Karol Wojciechowski Choczewo sob., 26/05/2018 - 12:00