Lista startowa

130 105 56 27 37 15
Razem: 370 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
131 Krzysztof BANACH Elbląg EKO GRYF Elbląg sob., 08/12/2018 - 13:49
132 Janina Banach Elbląg EKO GRYF Elbląg sob., 08/12/2018 - 13:49
148 Jarosław Bartczak Toruń UMKS Orkan Ostróda sob., 08/12/2018 - 13:55
48 Ryszard Borko Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 08/12/2018 - 13:33
123 Paweł Borowiec Gdańsk BORÓWKI sob., 08/12/2018 - 13:47
124 Krzysztof Borowiec Gdańsk BORÓWKI sob., 08/12/2018 - 13:47
150 Joanna Borzymowska Gdynia Zielone ludziki sob., 08/12/2018 - 13:39
155 Sławek Brechelke Rumia sob., 08/12/2018 - 13:59
367 Bogumiła Ciesielska Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
290 Witold Ciesielski Gdańsk turbo sob., 08/12/2018 - 14:05
87 Dariusz Dereniowski Gdańsk sob., 08/12/2018 - 13:57
250 Michał Jarocki Gdańsk PKO Harpagan Gdańsk sob., 08/12/2018 - 14:03
112 Tomasz Kass Darzlubie Yakuza Team sob., 08/12/2018 - 13:43
110 Mariusz Kowalczyk Gdańsk SAS sob., 08/12/2018 - 13:41
136 Jacek Kryger Gdańsk Tym razem się uda sob., 08/12/2018 - 13:53
86 Łukasz Kuszner Gdańsk sob., 08/12/2018 - 13:57
49 Damian Lanc Leśniewo Daleko jeszcze? sob., 08/12/2018 - 13:35
45 Radosław Laskowski Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 08/12/2018 - 13:33
137 Michał Mikołajczewski Gdańsk Tym razem się uda sob., 08/12/2018 - 13:53
11 Mateusz Miler Gdynia MILEROWIE sob., 08/12/2018 - 13:31
10 Jakub Miler Gdynia MILEROWIE sob., 08/12/2018 - 13:31
9 Wojciech Miler Gdynia MILEROWIE sob., 08/12/2018 - 13:31
113 Grzegorz Narloch Leśniewo Yakuza Team sob., 08/12/2018 - 13:43
365 Marek Paruszewski Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
46 Artur Semsch Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 08/12/2018 - 13:33
98 Monika Typańska Elbląg Typki sob., 08/12/2018 - 13:37
99 Roman Typański Elbląg Typki sob., 08/12/2018 - 13:37
135 Jędrzej Walczak Gdansk Tym razem się uda sob., 08/12/2018 - 13:53
111 Artur Wilczak Gdańsk SAS sob., 08/12/2018 - 13:41
154 Marek Wrona Pruszcz Gdański Gdzie ja jestem? sob., 08/12/2018 - 14:09
307 Tomasz Wyszyński Reda sob., 08/12/2018 - 14:07
366 Marcin Zając Garwolin sob., 08/12/2018 - 12:00
133 Małgorzata Zduńczyk Gdańsk Spin sob., 08/12/2018 - 13:51
134 Marek Zduńczyk Gdańsk Spin sob., 08/12/2018 - 13:51
107 Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki sob., 08/12/2018 - 13:39
246 Tomasz Żuk Warszawa Wszyscy pragno poczuć bagno (mapę majo niedokładno) sob., 08/12/2018 - 14:01
47 Agnieszka Łepek Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 08/12/2018 - 13:33