Lista startowa

130 105 56 27 37 15
Razem: 370 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
259 Igor Babiński Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
235 Kuba Białogrodzki Gdynia Igitator sob., 08/12/2018 - 12:00
236 Ignacy Białogrodzki Gdynia Igitator sob., 08/12/2018 - 12:00
126 Magda Bielicka Gdynia AMON sob., 08/12/2018 - 12:00
129 Natalia Bielicka Gdynia AMON sob., 08/12/2018 - 12:00
127 Aleksandra Bielicka Gdynia AMON sob., 08/12/2018 - 12:00
128 Adam Bielicki Gdynia AMON sob., 08/12/2018 - 12:00
354 Kacper Bożejewicz Gdynia Karwiny sob., 08/12/2018 - 12:00
210 Nikodem Bulczak Pierwoszyno POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
278 Alicja Czuryło-Wierzchowska Kościerzyna Abudany sob., 08/12/2018 - 12:00
8 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony sob., 08/12/2018 - 12:00
215 Oliwier Fos Mosty POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
348 Marta Gajewska Gdynia Smoki sob., 08/12/2018 - 12:00
347 Patryk Gajewski Gdynia Smoki sob., 08/12/2018 - 12:00
342 Piotr Gałuch Niestępowo Leśne Skrzaty sob., 08/12/2018 - 12:00
363 Oliwia Gałuch Niestępowo Leśne Skrzaty sob., 08/12/2018 - 12:00
340 Oliwia Gałuch Niestępowo Leśne Skrzaty sob., 08/12/2018 - 12:00
212 Ignacy Gliński Mosty POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
309 Bartłomiej Goliszek Gdańsk Drużyna GL sob., 08/12/2018 - 12:00
311 Franek Goliszek Gdańsk Drużyna GL sob., 08/12/2018 - 12:00
100 Aleksandra Górska LĘBORK Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
101 Kacper Górski Lębork Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
104 Wiktor Górski Lębork Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
174 Szymon Hebel GDYNIA Sokoły sob., 08/12/2018 - 12:00
211 Tymon Janiszewski Gdynia POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
238 HANNA KALETA LEŹNO ODKRYWCY sob., 08/12/2018 - 12:00
166 Liwka Kętrzyńska Bojano Trol i Trolinki sob., 08/12/2018 - 12:00
165 Lena Kętrzyńska Bojano Trol i Trolinki sob., 08/12/2018 - 12:00
164 Katarzyna Kętrzyńska Bojano Trol i Trolinki sob., 08/12/2018 - 12:00
168 Lila Kętrzyńska Bojano Trol i Trolinki sob., 08/12/2018 - 12:00
167 Michał Kętrzyński Bojano Trol i Trolinki sob., 08/12/2018 - 12:00
240 ZOFIA KLAWIKOWSKA LEŹNO ODKRYWCY sob., 08/12/2018 - 12:00
239 Barbara Klawikowska LEŹNO ODKRYWCY sob., 08/12/2018 - 12:00
242 PRZEMYSŁAW KLAWIKOWSKI LEŹNO ODKRYWCY sob., 08/12/2018 - 12:00
241 WIESŁAW KLAWIKOWSKI KOŚCIERZYNA ODKRYWCY sob., 08/12/2018 - 12:00
243 STANISŁAW KLAWIKOWSKI LEŹNO ODKRYWCY sob., 08/12/2018 - 12:00
237 BOLESŁAW KLAWIKOWSKI LEŹNO ODKRYWCY sob., 08/12/2018 - 12:00
316 Justyna Knapp Tężycka Gdynia Delfinki sob., 08/12/2018 - 12:00
302 Paweł Korbeń Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
306 Alicja Korbeń Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
214 Marcin Kornowski Mosty POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
338 Karol Kostecki Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
222 Halinka Kozłowska Gdynia Don Pedro sob., 08/12/2018 - 12:00
224 Bruno Kozłowski Gdynia Don Pedro sob., 08/12/2018 - 12:00
223 Piotr Kozłowski Gdynia Don Pedro sob., 08/12/2018 - 12:00
261 Ewa Kołodziej Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
260 Mateusz Kołodziej Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
350 Michał Kruszyński Pogórze Kruszony sob., 08/12/2018 - 12:00
351 Wiktor Kruszyński Pogórze Kruszony sob., 08/12/2018 - 12:00
225 Katarzyna Krutul-Kozłowska Gdynia Don Pedro sob., 08/12/2018 - 12:00
106 Marysia Lejczak Gdynia Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
105 Ireneusz Lejczak Gdynia Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
103 Wojtek Lejczak Gdynia Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
102 Katarzyna Lejczak Gdynia Umpalumpasy sob., 08/12/2018 - 12:00
50 Dariusz Lemańczyk Gdańsk Lemany sob., 08/12/2018 - 12:00
51 Witek Lemańczyk Gdańsk Lemany sob., 08/12/2018 - 12:00
310 Ania Leśniewska Słupsk Drużyna GL sob., 08/12/2018 - 12:00
308 Agnieszka Leśniewska-Pudelska Słupsk Drużyna GL sob., 08/12/2018 - 12:00
227 Klara Litkiewicz Gdynia Familitki sob., 08/12/2018 - 12:00
258 Amelia Maćkowiak Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
256 Marek Maćkowiak Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
257 Monika Maćkowiak Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
335 Iza Miłoś Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
333 Basia Miłoś Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
334 Karol Miłoś Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
321 Maja Moksa Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
319 Marta Moksa Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
320 Piotr Moksa Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
331 Anna Nowosielska Pogórze Dzikie króliki sob., 08/12/2018 - 12:00
332 Witold Nowosielski Pogórze Dzikie króliki sob., 08/12/2018 - 12:00
330 Radosław Nowosielski Pogórze Dzikie króliki sob., 08/12/2018 - 12:00
68 Andrzej Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 08/12/2018 - 12:00
70 Natalia Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 08/12/2018 - 12:00
71 Filip Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 08/12/2018 - 12:00
69 Kasjan Okrój Koleczkowo KOTEX TEAM sob., 08/12/2018 - 12:00
233 Lili Pawłowska Gdynia Zielone Pianki sob., 08/12/2018 - 12:00
232 Sonia Pawłowska Gdynia Zielone Pianki sob., 08/12/2018 - 12:00
226 Małgorzata Peszak-Litkiewicz Gdynia Familitki sob., 08/12/2018 - 12:00
299 Nina Piwnicka Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
298 Lena Piwnicka Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
303 Ania Piwnicka Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
349 Krzysztof Piwnicki Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
357 Sebastian Pobłocki Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
358 Marcin Pobłocki Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
362 Andrzej Puźniakowski Lębork Mini i Misio idą do lasu sob., 08/12/2018 - 12:00
360 Andrzej Puźniakowski Lębork Leśne Skrzaty sob., 08/12/2018 - 12:00
341 Hubert Puźniakowski Lębork Leśne Skrzaty sob., 08/12/2018 - 12:00
361 Andrzej Puźniakowski Lębork Mini i Misio idą do lasu sob., 08/12/2018 - 12:00
339 Andrzej Puźniakowski Lębork Leśne Skrzaty sob., 08/12/2018 - 12:00
194 Kaja Rogall Żukowo Chyże Rogalliki sob., 08/12/2018 - 12:00
192 Olivier Rogall Żukowo Chyże Rogalliki sob., 08/12/2018 - 12:00
191 Raphael Rogall Żukowo Chyże Rogalliki sob., 08/12/2018 - 12:00
193 Monika Rogall Żukowo Chyże Rogalliki sob., 08/12/2018 - 12:00
262 Małgorzata Rudowska Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
7 Johaś Saayman Gdańsk Drzeżdżony sob., 08/12/2018 - 12:00
37 Jakub Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
34 Beata Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
35 Witold Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
97 Anna Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
36 Antoni Sildatk Sierakowice Małe saniki wędrują sob., 08/12/2018 - 12:00
231 Joanna Śmierzchalska Gdynia Zielone Pianki sob., 08/12/2018 - 12:00
234 Roman Śmierzchalski Gdynia Zielone Pianki sob., 08/12/2018 - 12:00
77 Robert Smyk Gdynia Lion and Tiger sob., 08/12/2018 - 12:00
76 Kamil Smyk Gdynia Lion and Tiger sob., 08/12/2018 - 12:00
209 Szymon Soboczyński Mosty POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
173 Wojciech Sokołowski GDYNIA Sokoły sob., 08/12/2018 - 12:00
72 Waldemar Soszyński Gdynia SG-1 sob., 08/12/2018 - 12:00
73 Franek Soszyński Gdynia SG-1 sob., 08/12/2018 - 12:00
318 Michał Tężycki Gdynia Delfinki sob., 08/12/2018 - 12:00
317 Stanisław Tężycki Gdynia Delfinki sob., 08/12/2018 - 12:00
346 Ewa Urbańska Gdynia Smoki sob., 08/12/2018 - 12:00
300 Karolina Urbańska Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
305 Małrycy Urbański Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
304 Michał Urbański Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
301 Iwo Urbański Gdynia WĘDRUSIE sob., 08/12/2018 - 12:00
145 Piotr Uzdrowski Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
144 Rafał Uzdrowski Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
82 Sławomir Wejher Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
83 Michał Wejher Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
85 Agnieszka Wejher Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
84 Maria Wejher Gdańsk sob., 08/12/2018 - 12:00
159 Bruno Wierzchowski Kościerzyna Abudany sob., 08/12/2018 - 12:00
158 Grzegorz Wierzchowski Kościerzyna Abudany sob., 08/12/2018 - 12:00
337 Natalia Wiśniewska Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
336 Lena Wiśniewska Gdynia sob., 08/12/2018 - 12:00
207 Aneta Zwolińska Mosty POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
208 Bartosz Zwoliński Mosty POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
213 Tomasz Zwoliński Mosty POWOLNE LENIWCE sob., 08/12/2018 - 12:00
74 Karolina Żygowska Gdynia Lion and Tiger sob., 08/12/2018 - 12:00
75 Maja Żygowska Gdynia Lion and Tiger sob., 08/12/2018 - 12:00