Lista startowa

0 32 23 23 26 40 3
Razem: 147 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
133 Krzysztof Banach Elbląg EKO GRYF Elbląg ndz., 14/02/2021 - 13:57
131 Janina Banach Elbląg EKO GRYF Elbląg ndz., 14/02/2021 - 13:57
52 Ryszard Borko Gdynia KS PIDRINA GDYNIA ndz., 14/02/2021 - 13:41
16 Maciej Całus Gdynia Obojętnie ndz., 14/02/2021 - 13:37
10 Michalina Całus Gdynia Kuce z Tribloka ndz., 14/02/2021 - 13:31
137 Tomasz Chojnowski Toruń Ziomeczki ndz., 14/02/2021 - 14:04
114 Jarosław Cieśla Reda Biegające Małżeństwo ndz., 14/02/2021 - 13:53
115 Ela Cieśla Reda Biegające Małżeństwo ndz., 14/02/2021 - 13:53
19 Aneta Czarzasta Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
14 Bartłomiej Dalecki Rumia PO JEDNYM KUBKU PRZY POLNYM SŁUPKU ndz., 14/02/2021 - 13:35
99 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony ndz., 14/02/2021 - 13:47
139 Marcin Durmaj Gizycko 15GBZ ndz., 14/02/2021 - 14:03
136 Natalia Dzika Giżycko 15GBZ ndz., 14/02/2021 - 14:03
146 Ewa Franciszkiewicz Gdańsk niCO'VIDać ndz., 14/02/2021 - 13:55
138 Malgorzata Grzelak Gdańsk Ziomeczki ndz., 14/02/2021 - 14:04
23 Piotr Grzymowicz Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
109 Monika Grzywacz Gdansk BlondTeam ndz., 14/02/2021 - 13:43
123 Wioletta Kaliczyńska Rumia niCO'VIDać ndz., 14/02/2021 - 13:55
18 Łukasz Klonowski Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
22 Krzysztof Kotłowski Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
135 Krzysztof Kwidziński Gdynia Purtki ndz., 14/02/2021 - 14:01
56 Radosław Laskowski Gdynia KS PIDRINA GDYNIA ndz., 14/02/2021 - 13:41
9 Jerzy Leo Gdynia Kuce z Tribloka ndz., 14/02/2021 - 13:31
44 Tobiasz Mańkowski Gdynia InO Sztama ndz., 14/02/2021 - 13:39
100 Krzysztof Manthey Gdańsk R3NO ndz., 14/02/2021 - 13:49
17 Marcin Margalski Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
13 Andrzej Mosiewicz Gdańsk Szwagry ndz., 14/02/2021 - 13:33
128 Milena Poznachowska Gdańsk niCO'VIDać ndz., 14/02/2021 - 13:55
12 Paweł Pszczoliński Gdańsk Szwagry ndz., 14/02/2021 - 13:33
15 Agnieszka Rembacz Rumia PO JEDNYM KUBKU PRZY POLNYM SŁUPKU ndz., 14/02/2021 - 13:35
20 Beata Sugalska Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
95 Maciej Suliński Gdynia Słodziaki ndz., 14/02/2021 - 13:45
45 Aleksandra Szenk Gdynia InO Sztama ndz., 14/02/2021 - 13:39
126 Joanna Toruńczak Gdańsk niCO'VIDać ndz., 14/02/2021 - 13:55
132 Monika Typańska Elbląg Typki ndz., 14/02/2021 - 13:59
134 Roman Typański Elbląg Typki ndz., 14/02/2021 - 13:59
87 Irmina Wojciechowska Gdynia BlondTeam ndz., 14/02/2021 - 13:43
21 Zenon Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
96 Sandra Wrzosek Gdańsk Słodziaki ndz., 14/02/2021 - 13:45
112 Piotr Zajączkowski Warszawa Hub hub ndz., 14/02/2021 - 13:51