Lista startowa

0 32 23 23 26 40 3
Razem: 147 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
35 Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy ndz., 14/02/2021 - 12:09
38 Olivia Adamek Gdynia Hefalumpy ndz., 14/02/2021 - 12:09
2 Dariusz Borowski Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
33 Alicja Chilewska Gdańsk Drużyna A ndz., 14/02/2021 - 12:06
60 Anna Ciemięga Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
59 Michalina Ciemięga Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
58 Maja Ciemięga Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
1 Katarzyna Doliwa-Dobrowolska Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
51 Wiktoria Gawlik Stary Las Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
149 Małgorzata Głuszkiewicz Kielno Sisters evolution ndz., 14/02/2021 - 12:21
148 Tobiasz Głuszkiewicz Kielno Sisters evolution ndz., 14/02/2021 - 12:21
50 Martyna Hinc Starogard Gdański Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
88 Dagmara Kędzia Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
106 Aneta Kiedrowska Gdynia Pierniczki ndz., 14/02/2021 - 12:18
107 Krzysztof Kiedrowski Gdynia Pierniczki ndz., 14/02/2021 - 12:18
105 Ignacy Kiedrowski Gdynia Pierniczki ndz., 14/02/2021 - 12:18
8 Agata Leo Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
7 Ignacy Leo Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
140 Weronika Lubocka Gdynia Sisters evolution ndz., 14/02/2021 - 12:21
36 Grzegorz Pazda Gdynia Hefalumpy ndz., 14/02/2021 - 12:09
37 Szymon Pazda Gdynia Hefalumpy ndz., 14/02/2021 - 12:09
32 Adam Piaścik Gdańsk Drużyna A ndz., 14/02/2021 - 12:06
31 Agata Piaścik Gdańsk Drużyna A ndz., 14/02/2021 - 12:06
49 Joanna Rutkowska Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
48 Magdalena Rutkowska-Gawlik Stary Las Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
55 Katarzyna Suchcicka Gniewowo KSJ LAS ndz., 14/02/2021 - 12:12
54 Jagoda Suchcicka Gniewowo KSJ LAS ndz., 14/02/2021 - 12:12
53 Sebastian Suchcicki Gniewowo KSJ LAS ndz., 14/02/2021 - 12:12
89 Basia Trelińska Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
76 Stanisław Urbanowicz Rumia Wilki morskie ndz., 14/02/2021 - 12:15
75 Marta Urbanowicz Rumia Wilki morskie ndz., 14/02/2021 - 12:15
77 Piotr Urbanowicz Rumia Wilki morskie ndz., 14/02/2021 - 12:15