Lista startowa

9 15 7 5 6 3 16 4
Razem: 65 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
29 Paweł Biały Gdynia O co biega? sob., 25/05/2019 - 12:00
58 Bartłomiej Bober Gdynia Harpagan sob., 25/05/2019 - 12:00
25 Ryszard Borko Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 25/05/2019 - 21:05
21 Bogumiła Ciesielska Gdańsk sob., 25/05/2019 - 12:00
50 Jarek Dziamara Przechlewo sob., 25/05/2019 - 12:00
63 Daniel Friede Przechlewo Frytka Dawaj sob., 25/05/2019 - 12:00
15 Sebastian Galuba Goręczyno Goombee Team sob., 25/05/2019 - 12:00
10 Magdalena Goworek Gdynia Panny z Wilka sob., 25/05/2019 - 12:00
26 Natalia Gołembowska Rumia Sprytna rodzinka sob., 25/05/2019 - 12:00
27 Katarzyna Gołembowska Rumia Sprytna rodzinka sob., 25/05/2019 - 12:00
47 Michał Grochowski Gdańsk LPP Team sob., 25/05/2019 - 12:00
46 Michał Grochowski Gdańsk LPP Team sob., 25/05/2019 - 21:07
8 Tomasz Jank Gdańsk sob., 25/05/2019 - 12:00
13 Aleksandra Kamińska gdańsk sob., 25/05/2019 - 12:00
30 Anna Kamińska Starogard Gdański Zygzak sob., 25/05/2019 - 21:02
31 Jarosław Kamiński Starogard Gdański Zygzak sob., 25/05/2019 - 21:02
14 Łukasz Kamiński Gdańsk Oko Technika sob., 25/05/2019 - 12:00
17 Piotr Klas Reda HansSolo sob., 25/05/2019 - 12:00
48 Katarzyna Kolka Kartuzy Rowerem Przez Życie sob., 25/05/2019 - 12:00
49 Łukasz Kolka Kartuzy Rowerem Przez Życie sob., 25/05/2019 - 12:00
12 Karol Kowalczyk Gdańsk Nie ma mocnych sob., 25/05/2019 - 21:03
6 Damian Lanc Leśniewo Plan B - chrzanić plan A sob., 25/05/2019 - 12:00
7 Damian Lanc Leśniewo Plan B - chrzanić plan A sob., 25/05/2019 - 21:01
1 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach sob., 25/05/2019 - 12:00
51 Sławomir Makowiec Gdańsk Zamykam stawkę sob., 25/05/2019 - 12:00
61 Daria Matsko Sopot O co biega? sob., 25/05/2019 - 12:00
36 Nina Mazurczak Gdańsk Impuls sob., 25/05/2019 - 12:00
37 Kaja Mazurczak Gdańsk Impuls sob., 25/05/2019 - 12:00
38 Robert Mazurczak Gdańsk Impuls sob., 25/05/2019 - 12:00
52 Tomasz Mielewczyk Puck Zielone Strzały sob., 25/05/2019 - 12:00
11 Karolina Mikołajczak Gdynia Panny z Wilka sob., 25/05/2019 - 12:00
43 Iwona Mruk Gdansk Pandorini sob., 25/05/2019 - 12:00
42 Adam Mruk Gdansk Pandorini sob., 25/05/2019 - 12:00
54 Anna Myszk Nowa Wieś Lęborska Bragland sob., 25/05/2019 - 12:00
20 Arkadiusz Osiński Toruń Ferdek Kiepski Super Star sob., 25/05/2019 - 12:00
45 Karol Pawliczek Wejherowo karmar sob., 25/05/2019 - 12:00
44 Marta Pawliczek Wejherowo karmar sob., 25/05/2019 - 12:00
55 Wiktoria Plinska Chłapowo Bragland sob., 25/05/2019 - 12:00
5 Łukasz Raszeja Kościerzyna Jesteśmy zgubieni sob., 25/05/2019 - 21:00
4 Rafał Raszeja Kościerzyna Jesteśmy zgubieni sob., 25/05/2019 - 21:00
3 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 25/05/2019 - 12:00
2 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach sob., 25/05/2019 - 12:00
62 Martyna Skibicka Sopot O co biega? sob., 25/05/2019 - 12:00
59 Janusz Stocki Białe Błota sob., 25/05/2019 - 12:00
56 Emilia Szafrańska Gdańsk sob., 25/05/2019 - 12:00
28 Maciej Szarejko Sopot O co biega? sob., 25/05/2019 - 12:00
60 Magdalena Szarejko Sopot O co biega? sob., 25/05/2019 - 12:00
16 Tomasz Szot Gdańsk Morenowe Wzgórze sob., 25/05/2019 - 23:59
57 Anna Troć Starogard Gdański Zygzak sob., 25/05/2019 - 21:02
32 Natalia Tumaniec Władysławowo Koliber sob., 25/05/2019 - 12:00
35 Nadia Tumaniec Wladyslawowo Koliber sob., 25/05/2019 - 12:00
34 Rafal Tumaniec Wladyslawowo Koliber sob., 25/05/2019 - 12:00
33 Tymoteusz Tumaniec Wladyslawowo Koliber sob., 25/05/2019 - 12:00
19 Łukasz Warmowski Juszkowo WARMA Team sob., 25/05/2019 - 12:00
18 Marcin Warmowski Juszkowo WARMA Team sob., 25/05/2019 - 12:00
65 Sławomir Wejher Gdańsk sob., 25/05/2019 - 12:00
64 Maria Wejher Gdańsk sob., 25/05/2019 - 12:00
9 Anna Wilkanowska Gdańsk Panny z Wilka sob., 25/05/2019 - 12:00
23 Bartłomiej Winikajtys Gdańsk sob., 25/05/2019 - 12:00
40 Zosia Worotyńska Sasino ArkaSasino sob., 25/05/2019 - 12:00
41 Kamilla Worotyńska Sasino ArkaSasino sob., 25/05/2019 - 12:00
39 Arkadiusz Worotyński Sasino ArkaSasino sob., 25/05/2019 - 12:00
53 Krystian Zelewski Puck Zielone Strzały sob., 25/05/2019 - 12:00
22 Małgorzata Zielińska Gdańsk sob., 25/05/2019 - 12:00
24 Agnieszka Łepek Gdynia KS PIDRINA GDYNIA sob., 25/05/2019 - 21:05