Lista startowa

87 61 7 27
Razem: 182 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
78 Olivia Adamek Gdynia Hefalumpy czw., 12/04/2018 - 18:00
80 Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy czw., 12/04/2018 - 18:00
124 Szymon Andrzejewski Gdańsk GR3miasto czw., 15/03/2018 - 18:00
119 Rafal Balcerowski Lebork Potop Kaszubski czw., 12/04/2018 - 18:00
35 Jakub Barański Gdańsk GR 3miasto czw., 12/04/2018 - 18:00
5 Iwona Bartczak Papowo Torunskie Rodzinka czw., 12/04/2018 - 18:00
4 Jarosław Bartczak Toruń UMKS Orkan Ostróda czw., 12/04/2018 - 18:00
27 Adam Bielewicz Sopot Szymon Brzeski czw., 15/03/2018 - 18:00
39 Aleksandra Bielicka Łebcz Wild Bulls czw., 15/03/2018 - 18:00
40 Karol Bielicki Reda Wild Bulls czw., 15/03/2018 - 18:00
167 Paulina Biernat Gdynia Odkrywcy Karlskrony czw., 15/03/2018 - 18:00
168 Zuzanna Biernat Gdynia Odkrywcy Karlskrony czw., 15/03/2018 - 18:00
103 Krzysztof Bitel Gdansk Bitelsi czw., 12/04/2018 - 18:00
102 Marcin Bitel Otomin Bitelsi czw., 12/04/2018 - 18:00
74 Adrian Brillowski Kartuzy Super Para czw., 15/03/2018 - 18:00
26 Beata Brzeska Gdańsk Szymon Brzeski czw., 15/03/2018 - 18:00
28 Leszek Buława Gdańsk Szymon Brzeski czw., 15/03/2018 - 18:00
169 Elżbieta Ciepła Nekla Odkrywcy Karlskrony czw., 15/03/2018 - 18:00
29 Kamila Ciuchniecka Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
30 Mariusz Ciuchniecki Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
8 Marcin Czajkowski Gdańsk AMM czw., 12/04/2018 - 18:00
161 Anna Czarnowska Gdańsk czw., 15/03/2018 - 18:00
164 Mariusz Dawidowski GDYNIA Gdyńskie Albatrosy czw., 12/04/2018 - 18:00
130 Marek de Rosier Gdańsk Zombiaki czw., 15/03/2018 - 18:00
7 Jolanta Dębińska Toruń Rodzinka czw., 12/04/2018 - 18:00
6 Robert Dębiński Toruń Rodzinka czw., 12/04/2018 - 18:00
55 Bartosz Dębski Bytów czw., 12/04/2018 - 18:00
81 Robert Detlaff Osieki Lęborskie Hefalumpy czw., 12/04/2018 - 18:00
135 Beata Dolna BIAŁOGÓRA BYLE DO PROMU czw., 15/03/2018 - 18:00
137 PATRYCJA Dolna Białogóra BYLE DO PROMU czw., 15/03/2018 - 18:00
133 Kamil Dolny Białogóra BYLE DO PROMU czw., 15/03/2018 - 18:00
62 Aleksandra Drozdowska Słupsk Betisalove czw., 15/03/2018 - 18:00
22 Karolina Drożdżał Gdańsk QnaTeam czw., 12/04/2018 - 18:00
49 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony czw., 12/04/2018 - 18:00
104 Patryk Duda Gdańsk Crossfit Stocznia czw., 15/03/2018 - 18:00
14 Justyna Dudzińska Warszawa Nie odpływajcie bez nas czw., 15/03/2018 - 18:00
12 Paweł Dudziński Warszawa Nie odpływajcie bez nas czw., 15/03/2018 - 18:00
71 Magdalena Dulas Gdynia Trolle czw., 15/03/2018 - 18:00
13 Piotr Dzingielewski Gdynia Nie odpływajcie bez nas czw., 15/03/2018 - 18:00
112 Monika Faron Gdynia GR3miasto czw., 15/03/2018 - 18:00
132 Damian Fijorek Gdańsk Zombiaki czw., 15/03/2018 - 18:00
145 Robert FIŁONOWICZ Gdańsk Mirki czw., 12/04/2018 - 18:00
128 Marek Freitag Gdańsk Yeti Skład czw., 12/04/2018 - 18:00
158 Michał Frozyna Gdańsk Szydercy czw., 12/04/2018 - 18:00
18 Marcin Gajdziński Białystok BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
92 Joanna Garczarek Poznań czw., 15/03/2018 - 18:00
36 Piotr Gąsior Jarosław GR3miasto czw., 15/03/2018 - 18:00
37 Piotr Gąsior Jarosław GR3miasto czw., 12/04/2018 - 18:00
122 Paweł Gałęzowski Gdynia Młody i ferajna czw., 12/04/2018 - 18:00
131 Katarzyna Goleń Gdańsk Zombiaki czw., 15/03/2018 - 18:00
98 Włodzimierz Gończ Mirowice Kanapowa Strategia czw., 12/04/2018 - 18:00
166 Szymon Gotowski Warszawa Gdyńskie Albatrosy czw., 12/04/2018 - 18:00
47 Zenon Grabowiecki Iława ZenoTeam czw., 15/03/2018 - 18:00
151 Tomasz Grzonka Bytów czw., 12/04/2018 - 18:00
107 Nikodem GWÓŹDŹ PIEKARY ŚLĄSKIE mmBike czw., 12/04/2018 - 18:00
105 Paweł GWÓŹDŹ PIEKARY ŚLĄSKIE mmBike czw., 12/04/2018 - 18:00
181 Jarosław Hatala Kłodzko Kanapowa Strategia czw., 12/04/2018 - 18:00
129 Anna Hildebrandt-Fijorek Gdańsk Zombiaki czw., 15/03/2018 - 18:00
82 Paweł Izdebski Warszawa Nordland2 czw., 15/03/2018 - 18:00
97 Tomasz Jank Gdańsk Leniwe Misie czw., 12/04/2018 - 18:00
11 Marta Jankowska Gdynia Nie odpływajcie bez nas czw., 15/03/2018 - 18:00
61 Beata Jerzy Gdańsk Betisalove czw., 15/03/2018 - 18:00
146 Jakub Jewuła Gdańsk Mirki czw., 12/04/2018 - 18:00
68 Paulina Kalinowska Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
67 Maciej Kalinowski Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
123 Marcin Kamin Kosakowo Młody i ferajna czw., 12/04/2018 - 18:00
34 Anna Kamińska Starogard Gd. Zygzak czw., 12/04/2018 - 18:00
33 Jarosław Kamiński Starogard Gd. Zygzak czw., 12/04/2018 - 18:00
140 Tomasz Kamiński Ustka Galaktyczni Wojownicy czw., 12/04/2018 - 18:00
143 Joanna Karczewska Sopot AJAX czw., 15/03/2018 - 18:00
38 Anna Kaszubska Gdańsk czw., 15/03/2018 - 18:00
1 Krzysztof Kochanowicz Chwaszczyno GR3miasto czw., 15/03/2018 - 18:00
2 Krzysztof Kochanowicz Chwaszczyno GR3miasto czw., 12/04/2018 - 18:00
69 Agnieszka Kończyk-Warżała Gdynia Nordland czw., 15/03/2018 - 18:00
25 Magdalena Kontraktewicz Gdańsk Szymon Brzeski czw., 15/03/2018 - 18:00
170 Ines Kopacz Gdynia Odkrywcy Karlskrony czw., 15/03/2018 - 18:00
56 BEATA KOPEĆ-LIPIŃSKA BYTÓW ROWEROWE MĄDRALE czw., 12/04/2018 - 18:00
44 Krzysztof Kotłowski Iława ZenoTeam czw., 15/03/2018 - 18:00
157 Łukasz Krefft Gdańsk Szydercy czw., 12/04/2018 - 18:00
126 Kamil Kłaczkowski Gdynia Nocny wędrowiec AKK GDAKK czw., 12/04/2018 - 18:00
91 Damian Lanc Leśniewo Daleko jeszcze? czw., 12/04/2018 - 18:00
141 Artur Lemański Gdańsk AJAX czw., 15/03/2018 - 18:00
87 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach czw., 15/03/2018 - 18:00
171 Magda Lipska Reda I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI czw., 15/03/2018 - 18:00
172 Grzegorz Lipski Reda I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI czw., 15/03/2018 - 18:00
144 Małgorzata Lisek Gdynia Ludzie Jacka czw., 12/04/2018 - 18:00
165 Karolina Magiera Gdynia Gdyńskie Albatrosy czw., 12/04/2018 - 18:00
9 Jurek Malinowski Teresin Rodzina z Teresina czw., 15/03/2018 - 18:00
10 Zbigniew Malinowski Teresin Rodzina z Teresina czw., 15/03/2018 - 18:00
162 Adam Mazurkiewicz Gdańsk czw., 15/03/2018 - 18:00
108 Maksymilian MAŁOTA PIEKARY ŚLĄSKIE mmBike czw., 12/04/2018 - 18:00
180 Paweł Melaniuk Gdańsk Szybcy i wściekli czw., 15/03/2018 - 18:00
83 Rafał Miklasiński Bobrowiczki Turboptysie czw., 15/03/2018 - 18:00
147 Filip Mikołajczak Gdynia Ludzie Jacka czw., 12/04/2018 - 18:00
176 Karolina Mikołajczak Gdynia Panny z Wilka czw., 12/04/2018 - 18:00
121 Zdzislaw Miszke Gdynia Młody i ferajna czw., 12/04/2018 - 18:00
20 Iwona Mruk Gdańsk Którędy do lasu? czw., 12/04/2018 - 18:00
100 Przemysław Musiał Gdynia Łobuzy czw., 15/03/2018 - 18:00
51 Natalia Nowicka Gdynia Szymon Brzeski czw., 15/03/2018 - 18:00
57 Marcin Obukowicz Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
148 Bartłomiej Olejnik Koszalin Ludzie Jacka czw., 12/04/2018 - 18:00
177 Arkadiusz Osiński Toruń Ferdek Kiepski Super Star czw., 12/04/2018 - 18:00
182 Maria Osipiuk Niemodlin Kanapowa Strategia czw., 12/04/2018 - 18:00
142 Julka Ostrowska Sopot AJAX czw., 15/03/2018 - 18:00
90 Hanna Pacholska Tczew Wiatr we włosach czw., 15/03/2018 - 18:00
163 Tomasz Paszkowski Gdynia Gdyńskie Albatrosy czw., 12/04/2018 - 18:00
58 Michał Pawlak Złotów Kanapowa Strategia czw., 12/04/2018 - 18:00
76 Grzegorz Pazda Gdynia Hefalumpy czw., 12/04/2018 - 18:00
149 Robert Piotrowski Wejherowo Ludzie Jacka czw., 12/04/2018 - 18:00
54 Małgorzata Piłat Pręgowo czw., 12/04/2018 - 18:00
96 Maciej Pochylski Gdańsk GR3miasto czw., 15/03/2018 - 18:00
106 Szymon PONISZOWSKI PIEKARY ŚLĄSKIE mmBike czw., 12/04/2018 - 18:00
86 Robert Potocki Gdynia GREY WOLF czw., 15/03/2018 - 18:00
65 Małgorzata Prądzińska Gdynia Pierwsi od końca czw., 15/03/2018 - 18:00
64 Adam Prądziński Gdynia Sprytne Szprotki czw., 15/03/2018 - 18:00
66 Ryszard Prądziński Gdynia Pierwsi od końca czw., 15/03/2018 - 18:00
23 Jakub Priebe Wierzchucino QnaTeam czw., 12/04/2018 - 18:00
19 Magdalena Płotka Gdańsk Którędy do lasu? czw., 12/04/2018 - 18:00
174 Natalia Rekowska Gdynia I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI czw., 15/03/2018 - 18:00
173 Grzegorz Rekowski Gdynia I CÓŻ ŻE ZE SZWECJI czw., 15/03/2018 - 18:00
89 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach czw., 15/03/2018 - 18:00
88 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach czw., 15/03/2018 - 18:00
155 Roma Romanowska Warszawa Nordland2 czw., 15/03/2018 - 18:00
73 Adam Różyński Gdynia Trolle czw., 15/03/2018 - 18:00
3 Małgorzata Sawicz Gdańsk AMM czw., 12/04/2018 - 18:00
178 Joanna Sewerynowicz Grudziądz Ferdek Kiepski Super Star czw., 12/04/2018 - 18:00
160 Marta Sieńczewska Gdynia Mikołajkowa Drużyna czw., 15/03/2018 - 18:00
159 Staś Sieńczewski Gdynia czw., 15/03/2018 - 18:00
154 Maciej Sitowski Gdańsk Galaktyczni Wojownicy czw., 12/04/2018 - 18:00
32 Maciej Skowroński Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
139 Zosia Skrzypek Gdańsk Wild Bulls czw., 15/03/2018 - 18:00
41 Magdalena Skrzypkowska Łebcz Wild Bulls czw., 15/03/2018 - 18:00
138 Mateusz Skrzypkowski Gdańsk Wild Bulls czw., 15/03/2018 - 18:00
53 Magdalena Śmierzchalska Gdańsk czw., 12/04/2018 - 18:00
120 Robert Sobiesiak Lębork Potop Kaszubski czw., 12/04/2018 - 18:00
111 Tomasz Splisgardt Gdańsk Bitelsi czw., 12/04/2018 - 18:00
24 Maria Spychalska Gdańsk Grupa Trójmiasto czw., 15/03/2018 - 18:00
109 Sylwia Stefanowska Gdańsk Turboptysie czw., 15/03/2018 - 18:00
134 JAN STYN BIAŁOGÓRA BYLE DO PROMU czw., 15/03/2018 - 18:00
136 Barbara STYN BIAŁOGÓRA BYLE DO PROMU czw., 15/03/2018 - 18:00
156 Adam Świeca Gdynia czw., 15/03/2018 - 18:00
15 Agata Szynkiewicz Gdańsk Nicniewiesz czw., 12/04/2018 - 18:00
16 Aleksander Szypryt Gdynia Nicniewiesz czw., 12/04/2018 - 18:00
21 Pavlo Taranov Gdynia czw., 15/03/2018 - 18:00
48 Michał Telega Koszalin Szwendacze Koszalin czw., 12/04/2018 - 18:00
60 Alicja Treder Kowale Betisalove czw., 15/03/2018 - 18:00
52 Robert Tryzna Gdynia Szymon Brzeski czw., 15/03/2018 - 18:00
110 Tobiasz Tur Giżycko Turboptysie czw., 15/03/2018 - 18:00
31 Zofia Uścinowicz Białystok BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
117 Małgorzata Ułanowska Gdańsk Ułany czw., 15/03/2018 - 18:00
115 Tytus Ułanowski Gdańsk Ułany czw., 15/03/2018 - 18:00
116 Tymon Ułanowski Gdańsk Ułany czw., 15/03/2018 - 18:00
114 Bruno Ułanowski Gdańsk Ułany czw., 15/03/2018 - 18:00
127 Kasia Wajs Żukowo Yeti Skład czw., 12/04/2018 - 18:00
70 Rafał Warżała Gdynia Nordland czw., 15/03/2018 - 18:00
59 Sandra Wasilewska Gdynia Trolle czw., 15/03/2018 - 18:00
113 Anna Wawrzyniak Gdynia czw., 15/03/2018 - 18:00
84 Alicja Wierzchowska Giżycko Turboptysie czw., 15/03/2018 - 18:00
175 Anna Wilkanowska Gdańsk Panny z Wilka czw., 12/04/2018 - 18:00
50 Krzysztof Wilkowski Koszalin Szwendacze Koszalin czw., 12/04/2018 - 18:00
99 Piotr Wilkowski Koszalin Szwendacze Koszalin czw., 12/04/2018 - 18:00
85 Helena Winiarczyk Giżycko Turboptysie czw., 15/03/2018 - 18:00
77 Zofia Witkowska Gdynia Hefalumpy czw., 12/04/2018 - 18:00
79 Anna Witkowska Gdynia Hefalumpy czw., 12/04/2018 - 18:00
72 Joanna Wloch Gdynia Trolle czw., 15/03/2018 - 18:00
75 Agnieszka Woszczyk Gdańsk Super Para czw., 15/03/2018 - 18:00
46 Zenon Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam czw., 15/03/2018 - 18:00
45 Irena Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam czw., 15/03/2018 - 18:00
94 Anita Wołowska Gdańsk czw., 15/03/2018 - 18:00
95 Alicja Wołowska Gdańsk czw., 15/03/2018 - 18:00
93 Wiesław Wołowski Gdańsk czw., 15/03/2018 - 18:00
42 Anna Wróblewska Wejherowo AMM czw., 12/04/2018 - 18:00
63 Dominika Wróblewska Straszyn Sprytne Szprotki czw., 15/03/2018 - 18:00
101 Anna Wrońska-Musiał Gdynia Łobuzy czw., 15/03/2018 - 18:00
118 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk czw., 12/04/2018 - 18:00
152 Iwona Zabłocka Tczew Ahoj przygodo:) czw., 15/03/2018 - 18:00
153 Paweł Zabłocki Tczew Ahoj przygodo:) czw., 15/03/2018 - 18:00
17 Aleksandra Zadykowicz Zabłudów BIA - bieda i alkoholizm czw., 12/04/2018 - 18:00
43 Piotr Zajączkowski Warszawa Leśny drukarz czw., 15/03/2018 - 18:00
179 Żaneta Załóg Gdańsk Szybcy i wściekli czw., 15/03/2018 - 18:00
150 Agata Zielińska Bytów czw., 12/04/2018 - 18:00
125 Michał Żyliński Gdańsk Młody i ferajna czw., 12/04/2018 - 18:00