Lista startowa

0 32 23 23 26 40 3
Razem: 147 uczestników
Listy startowe według tras - wybierz kolor. Wpisanie na listę i przydzielenie numeru startowego następuje po uiszczeniu opłaty.
Nr st. Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Czas startu
35 Bartłomiej Adamek Gdynia Hefalumpy ndz., 14/02/2021 - 12:09
38 Olivia Adamek Gdynia Hefalumpy ndz., 14/02/2021 - 12:09
25 Alicja Augustowska GDYNIA 2MISIE ndz., 14/02/2021 - 12:07
122 Anna Balonis-Chyb Gdynia ndz., 14/02/2021 - 12:25
133 Krzysztof Banach Elbląg EKO GRYF Elbląg ndz., 14/02/2021 - 13:57
131 Janina Banach Elbląg EKO GRYF Elbląg ndz., 14/02/2021 - 13:57
98 Borys Bator Gdynia Złote Przeboje ndz., 14/02/2021 - 13:46
94 Michał Bek Łódź Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi ndz., 14/02/2021 - 11:10
93 Małgorzata Bek Łódź Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi ndz., 14/02/2021 - 11:10
103 Alicy Bernasiak Gdynia MAKI ndz., 14/02/2021 - 12:19
145 Monika Bernaszuk Pruszcz Gdański Navigatoria Fatal ndz., 14/02/2021 - 13:48
52 Ryszard Borko Gdynia KS PIDRINA GDYNIA ndz., 14/02/2021 - 13:41
2 Dariusz Borowski Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
70 Alicja Bożek Gdynia Plejadianie ndz., 14/02/2021 - 12:16
28 Ola Buczyk Gdańsk SPIKI ndz., 14/02/2021 - 12:10
27 Marzena Buczyk Gdańsk SPIKI ndz., 14/02/2021 - 12:10
29 Monika Buczyk Gdańsk SPIKI ndz., 14/02/2021 - 12:10
10 Michalina Całus Gdynia Kuce z Tribloka ndz., 14/02/2021 - 13:31
16 Maciej Całus Gdynia Obojętnie ndz., 14/02/2021 - 13:37
33 Alicja Chilewska Gdańsk Drużyna A ndz., 14/02/2021 - 12:06
137 Tomasz Chojnowski Toruń Ziomeczki ndz., 14/02/2021 - 14:04
58 Maja Ciemięga Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
59 Michalina Ciemięga Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
60 Anna Ciemięga Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
115 Ela Cieśla Reda Biegające Małżeństwo ndz., 14/02/2021 - 13:53
114 Jarosław Cieśla Reda Biegające Małżeństwo ndz., 14/02/2021 - 13:53
97 Łukasz Ciunel Gdynia Złote Przeboje ndz., 14/02/2021 - 13:46
19 Aneta Czarzasta Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
14 Bartłomiej Dalecki Rumia PO JEDNYM KUBKU PRZY POLNYM SŁUPKU ndz., 14/02/2021 - 13:35
1 Katarzyna Doliwa-Dobrowolska Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
5 Justyna Dolna Wejherowo Księgowa na gigancie ;) ndz., 14/02/2021 - 12:04
91 Katarzyna Dominiak Łódź Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi ndz., 14/02/2021 - 11:10
81 EMILIA DROŃ Kwidzyn COŚ WYMYŚLIMY ndz., 14/02/2021 - 13:34
82 Grzegorz Droń Kwidzyn ndz., 14/02/2021 - 11:08
99 Marta Drzeżdżon Elbląg Drzeżdżony ndz., 14/02/2021 - 13:47
41 Patryk Duda Gdańsk #almostrunning ndz., 14/02/2021 - 11:06
139 Marcin Durmaj Gizycko 15GBZ ndz., 14/02/2021 - 14:03
136 Natalia Dzika Giżycko 15GBZ ndz., 14/02/2021 - 14:03
102 Tomasz Florek Gdynia Kohorta Kutasa Wielgusa ndz., 14/02/2021 - 13:38
26 Tomasz Fojut GDYNIA 2MISIE ndz., 14/02/2021 - 12:07
146 Ewa Franciszkiewicz Gdańsk niCO'VIDać ndz., 14/02/2021 - 13:55
3 Marta Gawin Gdynia Gawinki ndz., 14/02/2021 - 12:01
4 Weronika Gawin Gdynia Gawinki ndz., 14/02/2021 - 12:01
51 Wiktoria Gawlik Stary Las Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
138 Malgorzata Grzelak Gdańsk Ziomeczki ndz., 14/02/2021 - 14:04
23 Piotr Grzymowicz Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
109 Monika Grzywacz Gdansk BlondTeam ndz., 14/02/2021 - 13:43
149 Małgorzata Głuszkiewicz Kielno Sisters evolution ndz., 14/02/2021 - 12:21
148 Tobiasz Głuszkiewicz Kielno Sisters evolution ndz., 14/02/2021 - 12:21
50 Martyna Hinc Starogard Gdański Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
121 Szymon Hirsz Egiertowo RowerOWCE ndz., 14/02/2021 - 11:01
123 Wioletta Kaliczyńska Rumia niCO'VIDać ndz., 14/02/2021 - 13:55
111 Anna Kamińska Starogard Gdański Zygzak ndz., 14/02/2021 - 11:16
124 Łukasz Kamiński Gdańsk Oko Technika ndz., 14/02/2021 - 11:22
110 Jarosław Kamiński Starogard Gdański Zygzak ndz., 14/02/2021 - 11:16
43 Katarzyna Kaszuba Gdynia Smutna Prawda ndz., 14/02/2021 - 11:06
88 Dagmara Kędzia Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
106 Aneta Kiedrowska Gdynia Pierniczki ndz., 14/02/2021 - 12:18
105 Ignacy Kiedrowski Gdynia Pierniczki ndz., 14/02/2021 - 12:18
107 Krzysztof Kiedrowski Gdynia Pierniczki ndz., 14/02/2021 - 12:18
18 Łukasz Klonowski Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
22 Krzysztof Kotłowski Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
80 Mariusz Kowalczyk Gdańsk SAS ndz., 14/02/2021 - 13:30
135 Krzysztof Kwidziński Gdynia Purtki ndz., 14/02/2021 - 14:01
92 Monika Larus Sopot Złote Przeboje ndz., 14/02/2021 - 13:46
56 Radosław Laskowski Gdynia KS PIDRINA GDYNIA ndz., 14/02/2021 - 13:41
8 Agata Leo Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
7 Ignacy Leo Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
9 Jerzy Leo Gdynia Kuce z Tribloka ndz., 14/02/2021 - 13:31
144 Małgorzata Leszczyńska Pruszcz Gdański Navigatoria Fatal ndz., 14/02/2021 - 13:48
125 Joanna Lewandowska Rumia Wiatr we włosach ndz., 14/02/2021 - 12:28
127 Krzysztof Lewosz Gdynia SZTYWNE KLEKOTY + ndz., 14/02/2021 - 11:03
140 Weronika Lubocka Gdynia Sisters evolution ndz., 14/02/2021 - 12:21
130 Marek Malinowski Malbork Karrrramba ndz., 14/02/2021 - 11:24
44 Tobiasz Mańkowski Gdynia InO Sztama ndz., 14/02/2021 - 13:39
100 Krzysztof Manthey Gdańsk R3NO ndz., 14/02/2021 - 13:49
17 Marcin Margalski Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
42 Michał Miotke Gdynia Smutna Prawda ndz., 14/02/2021 - 11:06
147 Romuald Miszewski Rumia Asconi Polska ndz., 14/02/2021 - 11:26
13 Andrzej Mosiewicz Gdańsk Szwagry ndz., 14/02/2021 - 13:33
40 Iwona Mruk Gdańsk Pandorini ndz., 14/02/2021 - 11:04
63 Anna Myszk Nowa Wieś Lęborska Bragland ndz., 14/02/2021 - 12:13
67 Adrian Nikonowicz Gdańsk Kohorta Kutasa Wielgusa ndz., 14/02/2021 - 13:38
30 Aleksander Pakulski Gdańsk SPIKI ndz., 14/02/2021 - 12:10
36 Grzegorz Pazda Gdynia Hefalumpy ndz., 14/02/2021 - 12:09
37 Szymon Pazda Gdynia Hefalumpy ndz., 14/02/2021 - 12:09
83 ALEKSANDRA PERFIKOWSKA Kwidzyn COŚ WYMYŚLIMY ndz., 14/02/2021 - 13:34
84 Piotr Perfikowski Kwidzyn ndz., 14/02/2021 - 11:08
32 Adam Piaścik Gdańsk Drużyna A ndz., 14/02/2021 - 12:06
31 Agata Piaścik Gdańsk Drużyna A ndz., 14/02/2021 - 12:06
71 Mateusz Piotrowski Sierakowice Plejadianie ndz., 14/02/2021 - 12:16
74 Maria Piwakowska Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów ndz., 14/02/2021 - 13:42
73 Wojciech Piwakowski Gdańsk Poszukiwacze Zaginionych Prezentów ndz., 14/02/2021 - 13:42
69 Tomasz Plicht Ostrzyce RowerOWCE ndz., 14/02/2021 - 11:01
64 Wiktoria Plinska Chłapowo Bragland ndz., 14/02/2021 - 12:13
128 Milena Poznachowska Gdańsk niCO'VIDać ndz., 14/02/2021 - 13:55
12 Paweł Pszczoliński Gdańsk Szwagry ndz., 14/02/2021 - 13:33
143 Alicja Pułkowska Pruszcz Gdański Navigatoria Fatal ndz., 14/02/2021 - 13:48
39 Magdalena Płotka Gdańsk Pandorini ndz., 14/02/2021 - 11:04
90 Bogusz Raczyński Aleksandrów Łódzki Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi ndz., 14/02/2021 - 11:10
15 Agnieszka Rembacz Rumia PO JEDNYM KUBKU PRZY POLNYM SŁUPKU ndz., 14/02/2021 - 13:35
142 Katarzyna Rojek Sopot Wiatr we włosach ndz., 14/02/2021 - 12:28
141 Wojciech Rojek Sopot Wiatr we włosach ndz., 14/02/2021 - 12:28
85 Grzegorz Rostek Gdynia Złote Przeboje ndz., 14/02/2021 - 13:46
86 Karolina Rostek Gdynia Złote Przeboje ndz., 14/02/2021 - 13:46
79 MAJA ROSZAK Kwidzyn COŚ WYMYŚLIMY ndz., 14/02/2021 - 13:34
49 Joanna Rutkowska Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
48 Magdalena Rutkowska-Gawlik Stary Las Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:00
68 Filip Rzechowski Gdynia BigYellowFoot Adventure Team ndz., 14/02/2021 - 13:40
129 Rafał Sawaniewski Malbork Karrrramba ndz., 14/02/2021 - 11:24
104 Michał Sierżęga Gdynia MAKI ndz., 14/02/2021 - 12:19
101 Roger Sikora Gdynia PKO Harpagan Gdańsk ndz., 14/02/2021 - 11:12
11 Ilona Śliwczyńska Gdańsk ndz., 14/02/2021 - 11:00
6 Michał Stankiewicz Wejherowo Księgowa na gigancie ;) ndz., 14/02/2021 - 12:04
54 Jagoda Suchcicka Gniewowo KSJ LAS ndz., 14/02/2021 - 12:12
55 Katarzyna Suchcicka Gniewowo KSJ LAS ndz., 14/02/2021 - 12:12
53 Sebastian Suchcicki Gniewowo KSJ LAS ndz., 14/02/2021 - 12:12
20 Beata Sugalska Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
95 Maciej Suliński Gdynia Słodziaki ndz., 14/02/2021 - 13:45
113 Adam Świeca Gdynia Młode Wilki ndz., 14/02/2021 - 11:18
45 Aleksandra Szenk Gdynia InO Sztama ndz., 14/02/2021 - 13:39
78 Michał Szmidt Gdańsk ndz., 14/02/2021 - 13:44
116 Dariusz Szyca Gdańsk ndz., 14/02/2021 - 11:20
117 Filip Szyler Gdańsk ndz., 14/02/2021 - 11:20
65 Piotr Tiszbein Sopot Kohorta Kutasa Wielgusa ndz., 14/02/2021 - 13:38
66 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein Sopot Kohorta Kutasa Wielgusa ndz., 14/02/2021 - 13:38
126 Joanna Toruńczak Gdańsk niCO'VIDać ndz., 14/02/2021 - 13:55
89 Basia Trelińska Gdynia Smerfy z Muzycznej ndz., 14/02/2021 - 12:03
132 Monika Typańska Elbląg Typki ndz., 14/02/2021 - 13:59
134 Roman Typański Elbląg Typki ndz., 14/02/2021 - 13:59
77 Piotr Urbanowicz Rumia Wilki morskie ndz., 14/02/2021 - 12:15
76 Stanisław Urbanowicz Rumia Wilki morskie ndz., 14/02/2021 - 12:15
75 Marta Urbanowicz Rumia Wilki morskie ndz., 14/02/2021 - 12:15
47 Hubert Waleńczak Gdynia Nie powiem ndz., 14/02/2021 - 13:32
46 Tomasz Waleńczak Gdynia Nie powiem ndz., 14/02/2021 - 13:32
24 Artur Wilczak Gdańsk SAS ndz., 14/02/2021 - 13:30
87 Irmina Wojciechowska Gdynia BlondTeam ndz., 14/02/2021 - 13:43
21 Zenon Wołoszczakiewicz Iława ZenoTeam ndz., 14/02/2021 - 11:59
96 Sandra Wrzosek Gdańsk Słodziaki ndz., 14/02/2021 - 13:45
119 Izabela Wyganowska Rumia Buszujący w lesie ndz., 14/02/2021 - 12:22
118 Konrad Wyganowski Rumia Buszujący w lesie ndz., 14/02/2021 - 12:22
120 Maksym Wyganowski Rumia Buszujący w lesie ndz., 14/02/2021 - 12:22
34 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk ndz., 14/02/2021 - 11:02
112 Piotr Zajączkowski Warszawa Hub hub ndz., 14/02/2021 - 13:51
57 JOANNA ZIAREK KWIDZYN COŚ WYMYŚLIMY ndz., 14/02/2021 - 13:34
62 Emilia Zielińska Gdynia Zielone ludziki ndz., 14/02/2021 - 13:36
61 Andrzej Zieliński Gdynia Zielone ludziki ndz., 14/02/2021 - 13:36